Košťálov – Stráž n. N. 1:3 (1:1)

Domácí se brzy dostali do vedení, když se po centru Částka trefil zkušený Karel Janata. Několik dalších šancí Košťálovští promarnili a hosty poté doslova nabudil vyrovnávací gól. Ten padl po centru Krause, který si domácí brankář Průcha sám nešťastně vrazil do sítě.
Stráž od té chvíle hrála kvalitně, kolektivně a její hráči hlavně více bojovali. Střídající Žoček byl jejich ústřední postavou. Po pěti minutách pobytu na hřišti zakončil Soukupův centr a za pět minut nato pečetil vedení levačkou ze 30 metrů. Domácí se doslova rozsypali a v závěrečných dvaceti minutách měla Stráž dalších pět gólovek. Soukup střílel nad, obdobně selhal třikrát Horáček.

Branky: 5. Janata – 67. a 72. Žoček, 39. Kraus. Rozhodčí: Nedbalý, ŽK: 1:2. Diváků: 70. Košťálov: Průcha – Hubáček, Korda, Klazar (62. Stránský), Móro – Janata, Kosina, Cerman, Částek – Coufal, Holec (46. Zboroň).