Jilemnice – Skalice 2:0 (1:0)

Jilemnice začala náporem a už v 6. minutě Tonar prošel přes dva obránce a střelou pod břevno otevřel skóre. Postupně se ale hosté osmělili a proti dobře umístěné střele musel zasahovat brankář Tuž. Ve 40. minutě Jež vybojoval zdánlivě ztracený balon, přetažený centr se dostal až k Tonarovi, jehož střela šla těsně vedle. O tři minuty později znovu Tonar ve velké šanci nepřehodil brankáře hostů. Začátek druhé půle domácím znovu vyšel – Sedlák z trestného kopu vymetl šibenici. Jilemnice se už poté více soustředila na obranu a nedovolila hostům vytvářet si příliš šancí. Výjimkou byla 87. minuta, kdy trefila Skalice břevno.

Branky: 6. Tonar, 48. Sedlák. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 3:6. Diváků: 60. Jilemnice: Tuž – Mečíř, Šťastný, Schauer, Stránský – Sedlák (90. Paulů), Jež, Tonar (80. Hadač), Bergemann (70. Faistauer) – Princ, Vohnout.

Košťálov – Hejnice 1:2 (1:1)

Už v 3. minutě se do šestnáctky hostů vřítil Holec, byl zezadu sražen, ale sudího Řeháčka to nechalo v klidu. Na druhé straně lícil z trestňáku exligista Leitner, ale uzdravený Věrný byl připraven. Hůře dopadl jeho protějšek, protože následující standardku z kopačky Částka lízl hlavou gólově Zboroň – 1:0. Hejnický Smola pak nejprve zblízka poslal tutovku nad, ale vzápětí se nadvakrát z ofsajdové pozice přece jen prosadil. Hned z protiútoku napálil Coufal břevno. Rozhodnutí padlo v 63. minutě, kdy Smola nasměroval míč před branku a tam střídající Severýn přetlačil Tulacha – 1:2. To favorizovaným hostům dodalo křídla a zcela opanovali hru, takže Věrný musel vytáhnout celou řadu fantastických zákroků. Především díky jemu utkání skončilo stejným výsledkem jako v hejnické dohrávce.

Branky: 15. Zboroň – 44. Smola, 60. Severýn. Rozhodčí: Řeháček, ŽK: 2:1. Diváků: 100. Košťálov: Věrný – Korda – Grafek (66. Pálka), Klazar, Móro – Stránský (25. Tulach), Janata, Částek, Coufal – Holec, Zboroň.

Bozkov – Č. Lípa B 0:2 (0:0)

Hosté si vynutili mírnou územní převahu, ale Bozkov pozorně bránil a hrozil z rychlých protiútoků. Největší šance prvního poločasu přišly v rychlém sledu v 15. a 16. minutě. Nejprve trefil hostující útočník břevno po samostatném nájezdu a pak vyrazil domácí brankář Zemánek prudkou křižnou střelu. Bozkovští hráči bojovali a drželi s posíleným soupeřem krok. Mnoho soubojů svedl jediný domácí útočník Nesvadba, kterého zdárně doplňoval Z. Mareš. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, bohužel v 80. minutě nepříliš vydařený kop Kaňkovského přes zeď zapadl do domácí sítě – 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale definitivní tečku za zápasem udělal centr do pokutového území Bozkova a velká chyba brankáře Zemánka – 0:2.

Branky: 80. a 86. Kaňkovský. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 1:1. Diváků: 80. Bozkov: Zemánek – Linek, Liďák, Jeník, Z. Marek – Červený, Mazánek, Kubán, Landiga (46. Podzimek) – Z. Mareš (70. Vrabec) – Nesvadba.

Mimoň – Lomnice 4:0 (1:0)

Lomničtí přijeli ve značně kombinované sestavě se čtyřmi hráči áčka, dvěma z béčka a zbytek sestavy byli dorostenci. Domácí se ujali ve 30. minutě vedení střelou Špačka. Hosté brzy vyrovnali, ale branka nebyla uznána, protože pomezní rozhodčí viděl, že se míč už předtím dostal za postranní čáru. Hosté se poté ještě neúspěšně dožadovali penalty za zákrok na Bernarda. Domácí ale přidali další tři branky a připsali si zasloužené vítězství.

Branky: 30. a 72. Špaček, 52. Steinhübl, 66. Soukup, Rozhodčí: Kowalik. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Lomnice: Jezdinský – Drahoňovský, Jirounek, Doležal, Cerman – Fišar, Bernard, Bouška, Syrovátka – Vrábel, Tolvaj.⋌