1.A třída

Bozkov – Frýdlant 7:2 (4:0)

Domácí po sérii nezdarů chtěli naplno bodovat a hned od úvodu šli za svým cílem. První minuta = první gól Nesvadby. Hosté se v dalším průběhu oklepali, ale jejich šance skončily nepřesnostmi a domácí dalšími brankami prakticky rozhodli. V poslední desetiminutovce prvního poločasu se trefili Makula z penalty, podruhé Nesvadba a Mazánek a Bozkov vedl 4:0. Před druhou brankou navíc opustil po červené kartě hřiště hostující hráč, a tak Bozkovští hráli poklidnou „přesilovku". Ač po změně stran tempo hry upadlo, domácí přidali další tři branky (dvě z nich padly za záda hráče z pole, který nahradil zraněného gólmana) a hosté alespoň dvěma zásahy zmírnili hrůzně vypadající skóre. Domácí postoupili na 5. místo, ztráta na vedoucí čtveřici je však stále sedmibodová.

Hejnice – Jilemnice 1:1 (0:1)

V poslední době nevýrazná Jilemnice domácí hráče v úvodu zápasu zaskočila. Ve 13. minutě její snahu korunoval Jež, který životní trefou ze 30. metrů otevřel skóre. Aktivní napadání hostů nedovolovalo domácím dostat se do tempa, a tak se zbytek první půle odehrával převážně  mezi oběma vápny. Po hodině hry ale začaly mít Hejnice navrch. Tuž se v brance mohl přetrhnout, ale v 73. minutě nestačil na Zrubce, který si našel nejrychleji míč ve skrumáži. Hosté v závěru urputně bránili, bod do jejich statistik ale může být v konečném účtování velmi cenný.

Mimoň – Mírová 1:0 (0:0)

Domácí hráli od úvodu lépe. Měli míč na svých kopačkách, ale naráželi buď na dobře formovanou obranu nebo na brankáře Jiřího Jíru. Hosté si vytvářeli příležitosti velmi sporadicky, nejvíce hrozil tradičně z trestných kopů další z Jírů – Marek. Ve druhé půli však ke smůle hostů střídající Kochman vytvořil hrubku, která vedla k jediné brance. V závěrečných příležitostech Mírová neuspěla. Mírová tak tak už šestý zápas po sobě nedokázala zvítězit a klesla na deváté místo.

Lomnice – Skalice 1:1 (0:1)

Poslední s prvním se utkali v důležitém zápase 23. pokračování I.A třídy. Role na hřišti však jakoby byly obráceny. Lomnice předváděla velmi dobrý výkon a hned v úvodu měla možnosti otevřít skóre. Bouška, ani nadvakrát Kos ale neuspěli a přestože měli domácí územní převahu, byli to hosté, kteří se radovali prostřednictvím Nevrlého. Zaskočené domácí pak zachránil ještě Jezdinský a když stejný hráč hasil ve druhé půli další brejky hostů, zaslouženě pět minut před koncem vyrovnal střídající Vávra.

Ostatní zápasy: Doubí – Cvikov 1:0, Kr. Studánka – V. Hamry 2:3, Vratislavice – Stráž nad Nisou 0:1.

1.B třída

Harrachov – Rokytnice 1:2 (0:1)

Derby se vším všudy. Favorizovaní domácí nastoupili sebevědomě, ale hosté předvedli bojovný, kolektivní výkon, který jim přinesl překvapivé vítězství. Rokytnici dostal do vedení Škoda ve 20. minutě a ač domácí hned zkraje druhé půli vyrovnali, stejný hráč se prosadil znovu po hodině hry, čímž se pasoval do pozice kanonýra týmu. Hosté dohrávali v deseti, když se museli obejít bez vyloučeného Kuřiny, ale Harrachovu ani tato skutečnost k dalším bodům nepomohla.

Rovensko – M. Skála 3:1 (2:0)

Hosté, kteří se netají postupovými ambicemi, opět nastoupili jen v deseti, čímž domácím pozici značně ulehčili. Rovensko se dostalo do vedení po brance Vágenknechta, který se trefil z hranice vápna přímo do šibenice. Druhý gól padl po faulu na L. Malého z penalty, trefil se Brunclík. Po obrátce sice snížil Makula, ale stejný hráč následně dostal červenou kartu a Rovensko pak v závěru trefou L. Malého získalo definitivně jistotu dalších tří bodů.

Horní Branná – Ruprechtice 6:7 (3:3)

Hotová přestřelka se strhla v duelu kandidáta na prvenství. Diváci si přišli na své, domácí v úvodu dvakrát vedli, ale v ofenzivním utkání pak drželi trumfy na své straně hosté. Ti po poločasové shodě vedli už 3:5, svěřenci kouče Klápštěho dokázali vyrovnat, ale na další dvě branky už Horní Branná reagovala pouze kosmetickou úpravou.

Zásada – Víchová 3:4 (1:2)

Domácí začali zostra a Víchovským nejprve nepůjčili míč, z tlaku se ale hosté vymanili a ve 25. minutě skóroval po hrubici v obraně Skrbek. Domácí hráli aktivněji, ale hosté prokázali větší vůli po vítězství a Klimenta hned vzápětí vyrovnal. Stejný hráč pak do  půle poslal Víchovou do vedení, ale po změně stran se  brzy trefil Fišera. Klimenta však korunoval svůj výkon dalšími dvěma brankami a přiřkl Víchové důležitou výhru, kterou už nezměnil ani gól Zásady z 87. minuty.

Ostatní: Mšeno B – Držkov 7:2, Lučany – Ž. Brod B 4:2