Jilemnice – Hejnice 1:3 (0:2)

Jilemnice byla bez brankáře (Černý zraněn, Tuž dovolená), a tak do branky šel útočník Princ, který podal vynikající výkon a svými zákroky přiváděl útočníky Hejnic k zoufalství. Vedení se ale ujali brzy hosté, když Leitner dorazil centr. Druhý gól hosté přidali po rychlém průniku Smoly. Těsně před poločasem zlikvidoval velkou šanci Zemana Princ. V 58. potom snížil z otočky Paulů a vykřesal pro domácí naději. V 87. minutě ovšem Jež fauloval Smolu a sám postižený nařízenou penaltu proměnil – 1:3.

Branky: 58. Paulů – 28. a 89. z pen. Smola, 20. Leitner. Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Jilemnice: Princ – Paulů, Jež, Šťastný, Stránský – Sedlák, Tonar, Faistauer, Bergemann (60. Mečíř) – Hadač, Vohnout.

Košťálov – Lomnice 5:2 (2:2)

Skóre sousedského derby po Holcově tyči otevřel ve 14. minutě bombou do šibenice Vodrážka. Vedení domácí ukolébalo a po dvojím zaváhání obrany hosté brankami Macha a Bernarda otočili stav na 1:2. S tím se ovšem nesmířil střelec první košťálovské branky a ze skrumáže po rohu Karla Janaty ještě před přestávkou vyrovnal.

Gólman Jezdinský v 58. minutě nezvládl při trestném kopu Janaty vzdušný souboj s Vodrážkou, ten přistrčil kolenem Holcovi, pro něhož nebylo problémem poslat černozelené opět do vedení. V 76. minutě se Holec podruhé v zápase prosadil a bylo rozhodnuto. Konečnou podobu dal výsledku Karel Janata, jenž s přehledem zužitkoval dlouhý výkop střídajícího mladíka Průchy a úspěšně přeloboval Jezdinského.

Branky: 14. a 39. Vodrážka, 58. a 76. Holec, 81. Průcha – 25. Mach, 30. Bernard. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:4. Diváků: 120. Košťálov: Věrný (46. Průcha) – Korda – Grafek (67. L. Stránský), Klazar, Móro – Sádek (46. Kmínek), K. Janata, Cerman, Coufal – Holec, Vodrážka. Lomnice: Jezdinský – F. Košťák, Pospíšil, Bouška, Čapek – Drahoňovský (75. D. Košťák), Bernard, Mach, Fišar – Aster, Vrábel (60. Zuzánek).

Bozkov – Nová Ves 4:2 (1:2)

Vstup do utkání nervózním domácím vůbec nevyšel. Soupeř si lehce vytvářel brankové příležitosti a v 17. minutě přeloboval Zemánka Kverka. Ve 23. bylo domácím ještě hůř, když hlavou na 0:2 zvyšoval Svoboda. Domácí hru postupně vyrovnali a těsně před poločasem usměrnil centr Liďáka do branky Mazánek.

V 53. minutě byl sražen Mareš a z nařízené penalty bezpečně vyrovnal Nesvadba. V té chvíli více znervózněli hosté a po druhé žluté kartě byl vyloučen Dobiaš. Poté dvě velké příležitosti nevyužil Mareš, ale kopem z 25 metrů poslal domácí v 64. poprvé do vedení Červený. O deset minut později střelou skoro ze stejného místa definitivně domácí uklidnil znovu Červený.

Branky: 64. a 78. Červený, 41. Mazánek, 48. Nesvadba z pen. – 17. Kverka, 25. Svoboda. Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 3:4, ČK: 0:1 (57. Dobiaš). Diváků: 100. Bozkov: Zemánek – Liďák, Jeník, R. Mareš, Linek (80. Hykman) – Mazánek, Červený, Kubán, Podzimek – Z. Mareš (87. Landiga), Nesvadba.