Jilemnice - Mimoň 1:1 (0:1)

V zápase z čela tabulky divácké oko krásou zaplněno nebylo. Průměrné utkání skončilo spravedlivou remízou. K první opravdu fotbalové akci se Jilemnice dostala ve 30. minutě, kdy po ose Faistauer - Jež podklouzl před centrovaným míčem Princ. Za Mimoň hrozil zejména útočník Smola, který ve 43. minutě připravil výhodnou pozici Greňovi, který zblízka otevřel skóre. Princův trestný kop poté z šibenice vytáhl hostující brankář a šlo se do kabin. Jilemnice ve druhém poločase mírně přidala, ale úroveň střetnutí se příliš nezvýšila. Poprvé zahrozil hostující Leitner střelou do šibenice, ale Černý byl pozorný. Dvacet minut před koncem zajistil vyrovnání Princ, jehož trestný kop tečoval bek Mimoně do vlastní sítě. Víc už se toho pak na hřišti neudálo.

Stráž n. N. - Lomnice 4:1 (2:1)

V duelu sedmibodových zvítězili domácí. Hosté v úvodní půlce tahali za delší konec, ale nedokázali svou převahu vyjádřit brankově, a tak šli do vedení domácí. Láska sice stihl ještě do půle kontrovat, ale veseleji šli do kabin přece jen domácí. Po obrátce chtěla Lomnice výsledek zvrátit, ale místo toho si vstřelila po dlouhém autovém vhazování domácích vlastní branku. Kromě čtvrtého inkasovaného gólu pak hosté stihli do půle ještě červenou kartu. Už podruhé musel letos hřiště předčasně opustit Michal Drábek.

Mírová - Skalice 1:1 (0:1)

Otevřené utkání kvalitní úrovně viděli diváci v Mírové. Šance se v průběhu zápas střídaly na obou stranách a do vedení šli hosté ve 41. minutě, kdy Neumann našel ve vápně Nevrlého, který se nemýlil. Do druhé půle pak nastoupila aktivněji Mírová, ale Tokan nejprve nevyzrál na Svobodu. V 59. minutě pak vstřelili druhý gól Skaličtí - ovšem do vlastní brány. Michal Kovář centroval, kapitán Zelnický prodloužil šikovně do vápna, kde před nabíhajícím Císařem uklidil míč do sítě Soukup. Mužstva se pak střídala v dalších gólovkách, ale ani z jedné už nezapršelo.

Doubí - Bozkov 2:1 (0:0)

Hráče Bozkova se drží smůla i nadále. Ačkoliv byli v Doubí lepším týmem, nakonec si zejména vinou střelecké nemohoucnosti neodvezli ani jediný bod. Soupeř hrál navíc od 33. minuty o deseti, přesto přesilovka zůstala nevyužita. Zatímco Bozkov nevyužil minimálně pět tutových příležitostí, domácí se dostali ve 2. půli do dvoubrankového náskoku a za hosty pak už jen v poslední minutě snížil Aster.

Ostatní zápasy: Cvikov - Krásná Studánka 4:0 (0:0), Velké Hamry - Hejnice 3:1 (0:1), Frýdlant - Vratislavice 5:2 (3:1).