DIVIZE: Brácha našel bráchu a Turnov vedl

Turnov – Druhý tým tabulky z Kolína dorazil na Městský stadion do Turnova, aby zde změřil síly s místním fotbalovým klubem. Kouč Broschinský před zápasem svému mužstvu věřil, což se vyplatilo. Domácí borci získali cenný bod, Metelka v brance navíc zlikvidoval penaltu!

2.10.2011

Z utkání Velim - Trutnov (2:0).Foto: Deník/René Volf

Pěnčín–Turnov – Kolín 1:1 (1:0)

Turnovští hráči se stejně jako v posledním domácím střetnutí se Dvorem Králové dostali do vedení, ale nakonec o něj přišli. Zápas přitom začali domácí aktivně. Úvodní střely sice mířily mimo tři tyče, ale už ve 24. minutě našel z trestňáku Vojtěch Hurt svého bratra Daniela, který hlavou přehodil hostujícího brankáře Čižanského. Metelka se pak na druhé straně rozehřál při střele Kruliše, aby v 36. minutě dokázal napravit penaltový faul Koťátka a Štočkovu střelu vyrazil. Závěrečné pokusy turnovských hráčů na druhé straně skončily neúspěchem, a tak šli domácí do kabin s mírným náskokem.

Do druhé půle však hosté protočili sestavu, udělali dvě změny a na hře to bylo znát. Tentokrát to byli hosté, kteří tahali za delší konec. V 53. minutě se sice dostal do šance Bárta, ale přesně podle pravidla nedáš – dostaneš se na druhé straně objevil v brejku Štoček a vyrovnal. Oba celky se poté spokojily s bodem a zbytek zápasu již výraznější vzrušení nepřinesl.

Fakta – branky: 24. Daniel Hurt – 54. Štoček. Rozhodčí: Šob. ŽK: 2:2. Diváků: 250. FK Pěnčín–Turnov: Metelka . Maňas, Koťátko, Novotný, Havlín – D. Hurt, Brett, Benek, V. Hurt – Kulhánek (56. Koubek), Bárta (80. Vavřich).

Převýšov – Dvůr Králové 4:0 (0:0)

Šlágr kola přinesl fotbal výborné úrovně. Převýšov potvrdil své ambice, o šesté výhře v řadě rozhodl čtyřmi brankami ve druhé části.

V první půli byli diváci svědky vyrovnané partie, gólů se však nedočkali.

Po změně stran bylo všechno jinak. Domácí přepnuli na vyšší stupeň a s jejich aktivitou přicházely i branky. Prakticky u všech byl nejlepší hráč zápasu Ivo Svoboda, který potvrdil svoji formu. Na jeho úvodní trefu z 56. minuty navázal o pět minut později Voženílek. V 75. minutě Svoboda uvolnil Knoblocha, který zvýšil na 3:0. Poslední gól si exligový útočník schoval pro sebe, když v 89. minutě upravil na konečných 4:0.

Fakta – branky: 56. a 89. Svoboda, 61. Voženílek, 75. Knobloch. Rozhodčí: Novák (Nová Paka). ŽK: 1:3. Diváci: 330. Poločas: 0:0. SK Převýšov: R. Petr – Motyčka, Černý, Kouřil, Hruška – Knobloch (86. P. Novák), Breda, Jarkovský, Voženílek (77. T. Hrabík) – Kraus (74. Semelka), Svoboda. TJ Dvůr Králové: Ulrych – D. Novák, Kruliš, Rejl, S. Ježek – Kilevník (75. Podolník), Holub, Gorol, Diviš – Čech (66. Kořínek), Samler.

Velim – Trutnov 2:0 (1:0)

Trutnov odehrál ve Velimi vyrovnaný duel, který rozhodly góly rámující poločasovou přestávku. Na hře domácích bylo znát, že v současnosti nejsou v pravé formě, k vítězství jim ale pomohly především standardní situace, přičemž zahrávali i dva pokutové kopy.

Fakta – branky: 40. z pen. Melechovský, 49. Kacafírek. Rozhodčí: Kubr (Praha). ŽK: 0:1. Diváci: 260. Poločas: 1:0. FK Trutnov: Šťastný – Přívratský, Kozák (69. Doubic), Makovský, Syrovátka – Martínek, Marks, Mařas (57. Musil), Ficner – Holubec, Kamitz (55. Groer).

2.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

Poslanec Zdeněk Ondráček
2

Ondráček nebyl zvolen do čela komise pro GIBS. Chybělo mu devět hlasů

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Stacionář rozšiřuje služby, hitem je cvičný byt s vařením a žehlením

Trutnov - Službu pro dvě nové cílové skupiny umožní již zanedlouho Stacionář mezi mosty Trutnov.

Horňák cup rozehraje jubilejní desátý ročník

Trutnov – Pátečním podvečerem po roce znovu začnou boje o celkové prvenství na populárním turnaji v malé kopané, který už roky nese název Horňák cup. V tělocvičně při ZŠ Mládežnická v Horním Starém Městě půjde letos o jubilejní 10. ročník turnaje.

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 14. prosince 2017.

Trutnovský Jeschke vynuloval lídra. Vrchlabí otáčelo skóre

Vrchlabí, Trutnov – Můj dům, můj hrad. Toto známé klišé platilo ve všech duelech 25. kola II. ligy. Vedle duelů s podkrkonošskou stopou ještě Řisuty přehrály Bílinu vysoko 7:2.