Trutnov B – Vrchlabí 3:3 (2:2)

Domácí vstoupili do okresního derby s novým trenérským triumvirátem – Valkoun, Honek a Skořepa, který v 16. minutě musel přihlížet, jak si po střele A. Zajíce vracející se obránce Kužel vstřelil vlastní branku – 0:1. O chvíli později se však prosadil Prokop a obrat trutnovské juniorky ve skóre zařídil Musil po centru Ficnera – 2:1. Dvě minuty před pauzou se poprvé ke slovu dostává vrchlabský penaltový specialista. Brankář Michal Šulc srovnává na 2:2 po faulu Marvana. Ve druhém poločase byl v 72. minutě za protesty vyloučen hostující útočník Zarebski. Přesilovku domácí využili už po pár minutách, kdy Jakoubek přeloboval Šulce – 3:2. Už to vypadalo, že si domácí v devátém kole připíší premiérové vítězství v soutěži, jenže v 88. minutě sudí Svoboda po rohovém kopu Vrchlabí vidí faul a ukazuje na značku pokutového kopu. Šulc se nemýlil.

Janské Lázně – Ml. Buky 4:0 (2:0)

Okresní derby, před výraznou diváckou kulisou, se hrálo na deštěm zmáčeném terénu, který rozhodně nepřál technickým finesám. Domácí po pomalejším rozjedu ukázali, proč jsou nejofenzivnějším týmem tabulky. Ve 12. minutě se z malého vápna trefil Kuric. Ve 26. minutě po centru Kulta nadvakrát dostal míč do sítě dobře postavený Němeček. V 51. minutě vybídl ke skórování Kuric skvělou přihrávkou za obranu Koblížka. Gólový účet utkání uzavřel v 83. minutě Kuric nechytatelnou ránou z hranice vápna. Hosté měli také šance, ovšem ztroskotali na Bernasinském.

Úpice – Sobotka 5:3 (2:2)

V ofenzivně laděném utkání si diváci přišli na své. Úpice v prvním poločase dvakrát vedla po penaltě J. Kulhánka a lobu Fingera. Hosté ovšem vždy dokázali rychle odpovědět a v 61. minutě po gólu Kubišty z rychlého brejku se dokonce ujali vedení. Nepříznivý stav 2:3 však domácí hráče vyburcoval a po teči Kejzlara se začínalo od začátku. Hosté chtěli utkání zvrátit na svou stranu. To se jim však vymstilo. Nejprve své sólo přes půlku hřiště zakončil dorostenec L. Mach a z dalšího brejku skóroval Nývlt.

Mostek – Libáň 0:5 (0:1)

Ostudný debakl utrpěli na domácím hřišti svěřenci trenéra Lebedy a podruhé za sebou vyšli střelecky naprázdno. Branka Nováka z úvodu utkání přímo z rohu rozhodčí neuznali a po slibném začátku to šlo s domácími postupně z kopce. Definitivní zlom k horšímu nastal po druhém obdrženém gólu v 53. minutě.

Hlušice – HSM 3:0 (3:0)

S novým realizačním týmem (Skuček – trenér, Wonka – vedoucí) odjeli hráči Horního Starého Města dobýt Hlušice. Taktika zodpovědně bránit a přecházet do protiútoků úspěch neslavila. Hosté v prvním poločase třikrát inkasovali (25. – z trestného kopu, 36. – nedůraz v obraně, 45. – po centru). Navíc přišli o zraněného brankáře Strassera. Po přestávce hosté chtěli s výsledkem něco udělat, ale svoje šance nevyužili.