FKP Turnov – AFK Chrudim 0:2 (0:0)

Ve 3. minutě po trestném kopu Škréty mířil Jíra jen do gólmana Žďánského a dále už byli více nebezpeční hosté. Vácha nastřelil břevno a nebezpečnou hlavičku Kroutila kryl Cimbál. Ve 34. minutě pálil Vácha z trestného kopu těsně vedle domácí branky. V závěru prvního poločasu stříleli na chrudimskou branku Škréta, Moravec a po rohovém kopu Škréty mířil Jíra těsně vedle.

Na začátku druhé půle začali domácí aktivněji, v 56. minutě se dožadovali penalty po ruce Rahimiče v pokutovém území, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Hosté se po chybě obrany ujali z ojedinělého útoku vedení, střelcem branky byl Kroutil. Za dvě minuty další chybu v domácí obraně využil opět chrudimský Kroutil a je to už 0:2. Šanci pro domácí ještě mohl vykřesat po poločase střídající Ježek, ale v samostatném úniku trefil v 80. minutě jen tyč. Branky se turnovští diváci nedočkali ani o čtyři minuty později, když po trestném kopu Jíry mířil znovu Ježek vedle hostující branky.

Branky: 68. a 70. Kroutil. Rozhodčí: Duchoň, ŽK: 0:2. Diváků: 200. FKP Turnov: Cimbál – Koťátko (70. Koubek), Jíra, Vokáček (82. Kulhánek), Škréta – Moravec, Hnízdo, Patočka, Petřivý – Zdražil, Vacek (46. Ježek).