Rovensko - Jeníšovice 1:1 (1:1)

Aktivněji začali domácí, ale už v 8. minutě odmával pomezní rozhodčí rozporuplnou penaltu, kterou hostující Šimek bezpečně proměnil. Domácí nesložili zbraně a hnali se dál za vyrovnáním. Vondráček nejprve ve skluzu trefil tyč, ale už ve 25. minutě našel Vágenknecht hlavu Náhlovského, který vyrovnal. Pět minut před poločasem pak obdržel červenou kartu domácí Lukáš Malý a od té doby se Rovensko bránilo velkému tlaku hostů. Ti však svou převahu nevyužili a utkání skončilo nerozhodně.

Rokytnice - Víchová 2:1 (0:0)

Hosté se snažili a bojovali. V úvodním poločase domácí nepustili do vyloženější šance a hráli s nimi vyrovnanou partii. Pak ale Rokytnice dvěma brankami utkání rozhodla a když navíc Víchová přišla o vyloučené otce a syna Hartigovi, musela skousnout další porážku. Nic nepomohla ani kontaktní branka, kterou v 82. minutě vstřelil Špidlen. V závěru hosté sice mohli vyrovnat, ale nedočkali se, a dál jsou tak bez vítězství poslední.

Železný Brod B - Nová Ves n. P. 10:0 (2:0)

Totální propadák. Co k říci k zápasu? Hosté trpí a sužuje je strašidelná marodka. „Zanďoura" vydrželi hrát dlouho, ale v poločase přišli o další dva hráče včetně brankáře, a tak si domácí druhou půli doslova užili. Co naplat, že po skončení zápasu svítil na tabuli výsledek 0:0, když si hosté odvezli potupných deset branek. Kvůli zranění navíc nedohrál ani kapitán Zajíc, domácí hráli tak v převaze. Po zápase Nové Vsi nezbývá nic jiného, než zapomenou a konečně v příštím zápase bodovat.

Ostatní zápasy: Ruprechtice - Kokonín 4:2, Lučany - Zásada 1:0 (1:0), Mšeno B - Velké Hamry B 4:1 (2:1), Držkov - Plavy 4:1 (3:1).