Jablonec nad Jizerou – Sedmihorky 3:0 (2:0)

Papírové předpoklady před zápasem nasvědčovaly zcela jinému průběhu, ale hattrick Michala Bulíře přinesl velice důležité body Jablonečku.

Hosté sice zahrozili z brejku, ale Kněbortovu ránu zlikvidoval Farský. V pětadvacáté minutě se rozběhl proti sedmihorské brance Bulíř, obránci hostujícího celku ho však vzali „do kleští“ a rozhodčí odpískal pokutový kop. K jeho exekuci se postavil Braun, který však nastřelil tyč, od které míč putoval k druhé tyči a před branku. Tam už číhal připravený Bulíř a bez problémů otevřel skóre. Při druhé brance o čtvrt hodiny později vnikl sám střelec do velkého vápna a razantní střelou dokázal rozvlnit síť. Tlak Jablonce však neustal ani ve druhé půli. V 65. minutě rozjížděl další nadějnou akci Vrána. Pronikl ve dvojici s Bulířem za obranu, prvně jmenovaný předložil míč na zlatém podnosu střelci dne, a ten dokonal hattrick a zkázu favorita. Sedmihorští celý zápas šlapali o krok vzadu. Snažili se sice tvořit hru, ale snaha vyzněla do ztracena.

Hrádek – Pěnčín-Turnov B 1:1 (0:0)

Obrovský nápor si připravili na první poločas hráči FKP Turnov B na fotbalisty Hrádku. Jasná převaha, velmi dobrý, pohledný a kombinační fotbal, ale bohužel bez brankového vyjádření – tak se dá shrnout úvodní půle.

Ve druhé části střetnutí si začali říkat o slovo také domácí. Přesto se Turnov B dostal po přesné přihrávce Zdražila za obranu Hrádku na Vokáčka, který přehodil vyběhnuvšího brankáře domácích, do vedení. Následně však začali hosté kupit v defenzivě chyby a soupeři postupně začala narůstat křídla. Přesto mohli Turnovští své vedení navýšit, ale brejkové situace neřešil dobře ani Moravec, ani Vokáček. Nakopávanými balóny a následnými standardními situacemi tak definitivně převzal slovo Hrádek. Hosté se dostali pod obrovský tlak, který vyvrcholil vyrovnávací brankou, kterou domácí celek vsítil po rohovém kopu.

Ostatní zápasy: Mšeno – Višňová 2:1 (0:1), VTJ – Rapid Hejnice 5:2 (0:1), Železný Brod – Cvikov 1:2 (0:2), Desná – Nový Bor 3:3 (1:2), Pěnčín – Česká Lípa B 5:1 (0:1).