Chlumec – Trutnov B 1:2 (1:1)

Tři šance, dva góly. Trutnovští fotbalisté v Chlumci z minima vytěžili maximum. Celý zápas odolávali tlaku soupeře, ale na rozdíl od předešlých utkání úspěšně. Ve 12. minutě se krásným lobem prosadil J. Makovský a hosté se ujali vedení. Domácí jednobrankovou ztrátu zklikvidovali chvíli před přestávkou, kdy Koliáš proměnil penaltu. Hned v úvodu druhé půle běžel sám na domácího brankáře Vomočil, ovšem v poslední chvíli mu míč uskočil. Lépe se s touto situací vypořádal v 58. minutě J. Makovský, jenž utekl bekům a zajistil hostům nečekané tři body.

Kostelec – Dvůr B 2:0 (0:0)

Velmi důležité body nechali hráči královédvorské rezervy v Kostelci, kde si vypracovali více brankových příležitostí, ovšem v koncovce, stejně jako před týdnem doma proti Vrchlabí, neměli svůj den. Po výborném začátku tak od sestupové pozice dělí svěřence trenéra Cellera zase jediný bod. Sobotní zápas rozhodl pro domácí v 80. minutě Pinkas, jenž z hranice šestnáctky napálil do sítě odražený míč po rohu. Navíc v poslední minutě Ulrych špatně rozehrál a Švandrlík trestal lobem.

Vrchlabí – Libčany 1:1 (0:0)

Pokus číslo šest také nevyšel. Fotbalisté Vrchlabí stále čekají na první jarní vítězství. Proti soupeři z Libčan však nakonec brali i ten bod, vždyť vyrovnávali až v poslední minutě. Dostat se do tak svízelné situace přitom ani nemuseli, šest šancí jim však na gól nestačilo. A proto od 63. minuty, po jediné chybě v obraně, kdy se nepovedla malá domů J. Zajícovi, prohrávali – Krejsa 0:1. Vrchlabští potom soupeře ještě více sevřeli do kleští a v 90. minutě se dočkali vyrovnání. Parádní diagonálu do šibenice vyšlehl z pravé strany Chlup.

Rudník – HSM 2:3 (1:0)

V okresním derby „o šest bodů“ se od začátku hrálo podle not hostů, o to překvapivější byl vývoj skóre. Ve 27. minutě po centru Vohnouta překonal Dřímala neobsazený Pecold a v úvodu druhé půle zvýšil na 2:0 pro Rudník po úniku Jebavý. Jenže domácí v dalším průběhu utkání zaplatili daň za svou nedisciplinovanost. Červenou kartu viděli postupně Václavík, Hylmar a Zeman. Ještě před nimi však sudí Erlebach poslal do sprch hostujícího Ducha. Horňák vyrovnal dvěma penaltami, když obě proměnil Skuček. V poslední minutě zahrával rohový kop Teichman, balón klubkem hráčů propadl až na zadní tyč, kde už na něj čekal kanonýr Kulda.

J. Lázně – Mostek 1:2 (0:0)

Na šance, na střely, na držení míče. Na to všechno v derby domácí jasně vyhráli, ale přesto po utkání museli na trávníku přihlížet radostnému křepčení hostujících hráčů. Důvod je prostý, dali jediný gól. V 55. minutě posadil Horák centr na vzdálenější tyč Kuricovi a ten hlavou překonal Lebedu – 1:0. Ale vedení domácím vydrželo pouze tři minuty. Míč po rohovém kopu Otradovského si do vlastní branky srazil Dvořák st. – 1:1. Šokující obrat přinesla 81. minuta, v níž roh Nováka vrátil před kasu D. Duchek a O. Pacák se odrazil ke statečné rybičce – 1:2. Mostecký hrdina zápasu však stál na druhé straně hřiště mezi tyčemi.

Mladé Buky – Úpice 0:0

Bezbranková remíza vůbec nevystihuje to, co se dělo na hřišti. Oba týmy zahodily mraky gólových šancí, více těch vyloženějších Úpice. V prvním poločase byli lepší domácí, ale dvě největší příležitosti zahodil hostující Černý. Mladobučtí většinou branku netrefovali. Po pauze převzala otěže zápasu Úpice. Gól ale nedali ani Kaplan, jenž střílel zpoza malého vápna do prázdné branky, ani Trunkát, který běžel sám na Štěpána a domácímu gólmanovi udělal i kličku.