Divize C: Derby v Živanicích rozhodl jediný gól Kakrdy

Východní Čechy - Fotbalová divize C o uplynulém víkendu pokračovala zápasy šestadvacátého kola.

19.5.2014

Pěnčín/Turnov - TrutnovFoto: Zdeněk Matura

Živanice - Dvůr Králové 1:0

Domácí zahájili náporem, který vyvrcholil brankou v 10. minutě. Gorol nanometrovou přihrávkou objevil Kakrdu, který doklepl míč do odkryté brány. Živanice pak nevyužily řadu šancí a Dvůr především po změně stran vycítil šance. V největší příležitosti ale Kilevník z malého vápna překopl Ottmarovu klec.

Fakta – branka: 10. T. Kakrda. Rozhodčí: Makovička (Tábor). ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Živanice: Ottmar – Novotný, Novák, Ferčák, Pavlásek – Krejčík (70. Hamák), Gorol, Polák, Buriánek – Mach (65. Mládek), T. Kakrda (89. Netuka). Dvůr Králové: Ulrych – Picha, Rejl, Podolník, Kilevník – Samler, Ujec, Fejk, Řežábek – Černík, Marks (76. M. Otradovský).

Vysoké Mýto - Náchod 2:0

Fakta – branky: 58. Kopecký, 76. Daněk. Rozhodčí: Vnuk (Kolín). ŽK: 0:2. Diváci: 170. Poločas: 0:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Konečný (83. Kovář), Jeníček, Pecháček, Živný – Kopecký, Kopřiva, Daněk, Valášek (46. Žák) – Šumský, Svoboda. FK Náchod: Baláž – Moravec, Novotný, Kábrt, Nejman – Simon, Rompotl, Vlček (77. Vejprava), Bohuslav, Malý – Plšek.

Ústí nad Orlicí - Pardubice B 4:0

Fakta – branky: 65. a 85. Vaňous, 14. Smejkal, 42. P. Falta. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Ústí: Mareček – Felcman (85. Kaláb), Hudec, David, Tomášek – Nágl (71. Langer), Vaňous (85. Felgr), P. Falta, Brabec, Smejkal (80. Rejda) – Kukla (66. R. Ráb). Pardubice B: Čihař – Konvalina, Baldrych (8. Pešek), Čáp, Prokopec – Knotek, Krejčí (62. Portyš), Křivka, Fidler – Rydval (46. Mandutz), Vágner.

Svitavy - Kutná Hora 1:3

Fakta – branky: 16. Čížek – 25. Hačka, 69. Schwarz, 88. Vančura z pen. Rozhodčí: Brož. ŽK: 3:1. Diváci: 160. Poločas: 1:1. TJ Svitavy: Lampárek – Novák, Ptáček, Kroulík, Veselský – Andrle, R. Ehrenberger, Brůna, Čížek – Belej, Seidler (74. L. Urban).

Letohrad - Dobrovice 0:3

Utkání ovlivnilo vyloučení už v úvodu zápasu.

Fakta – branky: 7. Froněk z pen., 60. Dudka, 88. Miškovský. Rozhodčí: Vlček. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (7. Strasmeier). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Letohrad: Ehrenberger – Šponar (63. Kabourek), Vaniš, Strasmeier, J. Štěpán – Černohorský, Kail, J. Jedlička, Linhart, P. Štěpán (79. Hynek) – Tichý (63. T. Jedlička).

Turnov - Trutnov 5:4

Východočeši přišli v závěru o dobře rozehranou partii.

Fakta – branky: 25. a 80. Petřík, 45. a 54. Bárta, 84. Bernát – 5. a 58. Kejzlar, 65. Marks, 66. Doubic. Rozhodčí: Kapoun (Praha). ŽK: 2:2. Diváků: 150. Poločas: 2:1. Trutnov: Šťastný – Tobiáš (70. Wimmer), Kahoun, Horák, J. Holubec – P. Doubic (75. Groer), Kamitz, Marks, P. Holubec – Kejzlar, Čech.

Železný Brod - Nová Paka 2:5

Hosté bez potíží zvítězili.

Fakta – branky: 11. Hloušek, 67. Havrda – 1. Labík, 37. Bastin, 52. Janda, 74. Jisl, 77. Blažej. Rozhodčí: Melichar. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 1:2. 1. FK Nová Paka: Bartalský (84. Božič) – Rozsévač, Faitl, Ptáček, Žalman – Labík (71. Jisl), Věchet (64. Mokošín), Blažej, Janda (77. Motyčka) – Macháček, Bastin (77. Janouch).

Další utkání - 26. kolo: Jablonec n. J. – Rapid Liberec odloženo.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 18 000 Kč

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže Gumař - obsluha lisů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 14. Poznámka: GUMAŘ - obsluha lisů, fyzická zdatnost, zručnost, pečlivost, Nabízíme: příspěvek na penzijní spoření, podpora volnočasových aktivit, týden dovolené navíc, Tel. i osobní kontakt možný od 7.00 - 15.00 hod.. Pracoviště: Avon automotive a.s., 543 72 Rudník u Vrchlabí. Informace: Irena Brožková, +420 499 407 218.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 22 000 Kč

Všeobecné sestry s osvědčením Zdravotní sestra s registrací. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZDRAVOTNÍ SESTRA S REGISTRACÍ - chirurgie , interna , následná péče nástup možný ihned. Pracoviště: Nemocnice vrchlabí, s.r.o., Fügnerova, č.p. 50, 543 01 Vrchlabí 1. Informace: Ludmila Michálková, +420 605 732 959.

Ostatní - Obsluha ostatních kotlů a příbuzných zařízení 18 000 Kč

Obsluha ostatních kotlů a příbuzných zařízení Údržbář. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ÚDRŽBÁŘ - ŘP skupiny B výhodou, spolehlivost, ubytování a strava zajištěna.. Pracoviště: Jurikol s.r.o.- pracoviště horská chata portášky, 542 21 Pec pod Sněžkou. Informace: Michal John, +420 608 901 390.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží Prodavač - ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRODAVAČ-KA - vyuč., spolehlivost, pracovitost, podílová mzda z tržby.. Pracoviště: Coop dvůr králové n.l., družstvo, prodejna v hostinném, Náměstí, č.p. 57, 543 71 Hostinné. Informace: Jana Motalová, +420 499 628 722,732 498 441.

Jako v pravěku. Součástí pátečních oslav 55. výročí od vyhlášení KRNAP byla také archeologická Muzejní noc.
38

Krkonošský národní park oslavil 55 let existence

Trutnovská průmyslovka pořádala Velkou cenu Trutnova v orientačním běhu.

Trutnovská průmyslovka pořádala Velkou cenu Trutnova v orientačním běhu

OBRAZEM: Otevírání lomnického nebe

Lomnice nad Popelkou /FOTO/ - Otevírání lomnického nebe zavřely bouřkové mraky.

Princ Harry si vzal Meghan Markleovou

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, INFOGRAFIKA, VIDEO/ Británie zažila další královskou svatbu. Princ Harry řekl své ano americké herečce Meghan Markleové. Statisíce lidí v Londýně a poblíž hradu Windsor, kde se obřad konal, změnily svatební den v jednu velkou party.

Pokud bude Bojiště žít, potečou tam peníze

Trutnov - Osm až deset milionů korun by mohlo v budoucnu natéct z městského rozpočtu do úprav v přírodním areálu Bojiště. Tolik totiž představují odhadované náklady na jeho rekonstrukci.

OBRAZEM: Turisté šli 43. pochod Karla Klíče

Hostinné /FOTO/ - Už 43. ročník Pochodu Karla Klíče pořádal v sobotu místní odbor Klubu českých turistů.