Kratonohy - Trutnov 4:1

Podle posledních výsledků i tabulkového postavení se očekával vyrovnaný zápas. To se však potvrdilo pouze v prvním poločase, který skončil nerozhodně. Ale hezky popořadě. Do vedení šli po čtvrthodině hosté, když se prosadil přesně hlavičkující stoper Makovský. Domácím „sršňům“ se podařilo skóre dorovnat ve 35. minutě po krásné střele Krejčíka do šibenice. Po změně stran se už hrálo výhradně pod taktovkou kratonožského mužstva. Jak se později ukázalo, vítězný gól vstřelil v 50. minutě bodlem domácí kapitán Čada. Stejný hráč pak ještě proměnil penaltu a skóre uzavřel v 72. minutě hlavičkou Štoček.

Fakta – branky: 35. Krejčík, 50. a 64. z penalty Čada, 72. Štoček – 16. P. Makovský. Rozhodčí: Krejsa. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 1:1. FK Kratonohy: Mašek – Štěpán, Kouřil, Kábrt, Strasser – O. Kraják (83. Vodička), Čada, D. Novák (88. T. Klátil), Krejčík – Karanský (67. Brunclík), Štoček (79. Čihák). MFK Trutnov: Šťastný – O. Tobiaš, Macek, P. Makovský, Mařas – J. Matějka, Marks, P. Holubec (82. Turner), Zezula – J. Čech (69. Michal Kamitz), M. Kejzlar (82. Ficner).

Vysoké Mýto - Chrastava 5:1

Domácí si nemohli přát lepší začátek, po super obřím slalomu se do vápna dostal Hock, na zadní tyči našel Motla, který připravil gól pro Adama Kopřivu. Netrvalo dlouho, Kopřiva vyslal do samostatného úniku Fikejze, jenž na přední tyči nachytal Zoula a černobílí tak vedli už 2:0. Výborně hrající Mýto korunovalo velmi povedený poločas dalšími dvěma góly. Obranu vykoupal Fikejz a tečí se zapsal mezi střelce Rezek. Hosté zahrozili pouze dvakrát, ale rána Radzinevičiuse měla gólové parametry v případě, že by v brance nestál Černík. Ten nedovolil skórovat ani Rozmajzlovi po sólovém úniku. O jediný gól Chrastavy se postaral exreprezentant Štajner z pokutového kopu. Skóre na konečných 5:1 upravil v závěru zápasu Kopřiva, když dobře sledoval míč po střele Bendy.

Fakta – branky: 6. a 83. Kopřiva, 12. a 33. Fikejz, 40. Rezek – 71. Štajner. Rozhodčí: Opočenský. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 4:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Kakrda, Dvořák, Trnka, Hock (84. Hájek) – Motl (67. Benda), Tomášek, Valášek, Kopřiva (87. Škeřík), Rezek (78. M. Fišer) – Fikejz (63. Štěpánek).

Pardubice B - Brandýs n. L. 2:2, pen. 5:4

V posledním podzimním kole přivítala pardubická rezerva na ohrazenické umělé trávě nováčka z Brandýsa. Ten se dlouho jevil jako jeden z nejslabších celků soutěže. Když v 50. minutě zvyšoval Rybička na 2:0 pro domácí, tak nic nenasvědčovalo tomu, že by pardubičtí fotbalisté neměli získat plný počet bodů. Jenže opak byl pravdou. Výhru jim zajistil až penaltový rozstřel.

Fakta – branky: 25. Sokol, 50. Rybička – 59. Kovařík, 75. J. Stross. Rozhodčí: Rais (Jablonec nad Nisou). ŽK: 1:4. Diváci: 70. Poločas: 1:0. FK Pardubice B: Šmíd – Tulach, Kopřiva, Spěvák (80. Řehák), Prosek – Mužík, Kudrna, Fusek, Sokol (82. Bydžovský) – Kovář, Rybička.

Letohrad - Admira Praha 3:2

Vítězné zakončení podzimní sezony. Bezbrankový poločas nabral po pauze opačný směr. Domácí se dvěma rychlými góly dostali do vedení, které se ale stejně rychle rozplynulo. Tříbodový gól dal Kabourek v 83. minutě.

Fakta – branky: 47. P. Štěpán, 53. Tichý, 83. Kabourek – 54. a 63. Mošna. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0. FK Letohrad: Nakládal – Šponar, Kail, Vaniš, P. Štěpán – Lorenc (66. Hiller), Macek (77. Krystl), Týfa (66. Preclík), J. Štěpán (92. Kopecký) – Tichý, Čada (75. Kabourek).

Další výsledky: Vykáň – Turnov 2:6, Čáslav – Kolín 2:1. Předehráno: Živanice - Mšeno 0:1, Zbuzany - Dvůr Králové 2:2, pen. 2:4.