Divize C: Mýtský koncert, poslední Letohrad zabral

Východní Čechy - Dalšími duely o víkendu pokračovala fotbalová divize C.

20.11.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Kratonohy - Trutnov 4:1

Podle posledních výsledků i tabulkového postavení se očekával vyrovnaný zápas. To se však potvrdilo pouze v prvním poločase, který skončil nerozhodně. Ale hezky popořadě. Do vedení šli po čtvrthodině hosté, když se prosadil přesně hlavičkující stoper Makovský. Domácím „sršňům“ se podařilo skóre dorovnat ve 35. minutě po krásné střele Krejčíka do šibenice. Po změně stran se už hrálo výhradně pod taktovkou kratonožského mužstva. Jak se později ukázalo, vítězný gól vstřelil v 50. minutě bodlem domácí kapitán Čada. Stejný hráč pak ještě proměnil penaltu a skóre uzavřel v 72. minutě hlavičkou Štoček.

Fakta – branky: 35. Krejčík, 50. a 64. z penalty Čada, 72. Štoček – 16. P. Makovský. Rozhodčí: Krejsa. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 1:1. FK Kratonohy: Mašek – Štěpán, Kouřil, Kábrt, Strasser – O. Kraják (83. Vodička), Čada, D. Novák (88. T. Klátil), Krejčík – Karanský (67. Brunclík), Štoček (79. Čihák). MFK Trutnov: Šťastný – O. Tobiaš, Macek, P. Makovský, Mařas – J. Matějka, Marks, P. Holubec (82. Turner), Zezula – J. Čech (69. Michal Kamitz), M. Kejzlar (82. Ficner).

Vysoké Mýto - Chrastava 5:1

Domácí si nemohli přát lepší začátek, po super obřím slalomu se do vápna dostal Hock, na zadní tyči našel Motla, který připravil gól pro Adama Kopřivu. Netrvalo dlouho, Kopřiva vyslal do samostatného úniku Fikejze, jenž na přední tyči nachytal Zoula a černobílí tak vedli už 2:0. Výborně hrající Mýto korunovalo velmi povedený poločas dalšími dvěma góly. Obranu vykoupal Fikejz a tečí se zapsal mezi střelce Rezek. Hosté zahrozili pouze dvakrát, ale rána Radzinevičiuse měla gólové parametry v případě, že by v brance nestál Černík. Ten nedovolil skórovat ani Rozmajzlovi po sólovém úniku. O jediný gól Chrastavy se postaral exreprezentant Štajner z pokutového kopu. Skóre na konečných 5:1 upravil v závěru zápasu Kopřiva, když dobře sledoval míč po střele Bendy.

Fakta – branky: 6. a 83. Kopřiva, 12. a 33. Fikejz, 40. Rezek – 71. Štajner. Rozhodčí: Opočenský. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 4:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Kakrda, Dvořák, Trnka, Hock (84. Hájek) – Motl (67. Benda), Tomášek, Valášek, Kopřiva (87. Škeřík), Rezek (78. M. Fišer) – Fikejz (63. Štěpánek).

Pardubice B - Brandýs n. L. 2:2, pen. 5:4

V posledním podzimním kole přivítala pardubická rezerva na ohrazenické umělé trávě nováčka z Brandýsa. Ten se dlouho jevil jako jeden z nejslabších celků soutěže. Když v 50. minutě zvyšoval Rybička na 2:0 pro domácí, tak nic nenasvědčovalo tomu, že by pardubičtí fotbalisté neměli získat plný počet bodů. Jenže opak byl pravdou. Výhru jim zajistil až penaltový rozstřel.

Fakta – branky: 25. Sokol, 50. Rybička – 59. Kovařík, 75. J. Stross. Rozhodčí: Rais (Jablonec nad Nisou). ŽK: 1:4. Diváci: 70. Poločas: 1:0. FK Pardubice B: Šmíd – Tulach, Kopřiva, Spěvák (80. Řehák), Prosek – Mužík, Kudrna, Fusek, Sokol (82. Bydžovský) – Kovář, Rybička.

Letohrad - Admira Praha 3:2

Vítězné zakončení podzimní sezony. Bezbrankový poločas nabral po pauze opačný směr. Domácí se dvěma rychlými góly dostali do vedení, které se ale stejně rychle rozplynulo. Tříbodový gól dal Kabourek v 83. minutě.

Fakta – branky: 47. P. Štěpán, 53. Tichý, 83. Kabourek – 54. a 63. Mošna. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0. FK Letohrad: Nakládal – Šponar, Kail, Vaniš, P. Štěpán – Lorenc (66. Hiller), Macek (77. Krystl), Týfa (66. Preclík), J. Štěpán (92. Kopecký) – Tichý, Čada (75. Kabourek).

Další výsledky: Vykáň – Turnov 2:6, Čáslav – Kolín 2:1. Předehráno: Živanice - Mšeno 0:1, Zbuzany - Dvůr Králové 2:2, pen. 2:4.

SERVIS

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři 24 000 Kč Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů Automechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: AUTOMECHANIK - vyuč. v oboru automechanik, příp. v příbuzném oboru, zdravotní způsobilost, Nabízíme: náborový příspěvek ve výši 10000,-Kč , ubytování, stravenky, jízdní výhody, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, Tel. kontakt možný po - pá od 7.00 - 14.00 hod.. Pracoviště: Arriva services a.s. -pracoviště, I. Herrmanna, č.p. 360, 543 71 Hostinné. Informace: Jana Váňová, +420 724 506 418. Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 300 Kč Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru Pomocný dělník ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12300 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: POMOCNÝ DĚLNÍK VE VÝROBĚ, Pomocné práce ve výrobě, asistence u operátora stroje. Ruční manipulace s předměty do hmotnosti 15 kg., Přípravné a dílčí práce ve výrobním provozu., Požadavky:, Měkké kompetence: spolehlivost, pracovitost, efektivní komunikace a spolupráce, Obecné dovednosti: numerická způsobilost - základní matematické operace (+, -, *, /), orientace v zákl. číselných údajích (např. výplatní páska, jednoduché tabulky, účtenky), používání kalkulačky, pravítka, orientace v měrových soustavách (např. litr) a ve fyzikálních veličinách (např. váha, rychlost), , závodní stravování s příspěvkem, poukázky na zdravotní péči, 5 týdnů dovolené., Kontakt na zaměstnavatele: a.geffertova@krkonosskeobalky.com., tel. a.geffertova@krkonosskeobalky.com.. Pracoviště: Krkonošské obálky s.r.o., Úpská, č.p. 481, 542 24 Svoboda nad Úpou. Informace: Angelika Geffertová, +420 499 300 421. Řemeslné práce - Řemeslné práce Klempíř 26 100 Kč Klempíři (kromě stavebních) Autoklempíř. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: AUTOKLEMPÍŘ - praxe v oboru výhodou, spolehlivost. Pracoviště: Rodos v + j teodoridis s.r.o., 544 01 Dvůr Králové nad Labem. Informace: Jan Teodoridis, +420 603 229 310. Zdravotnictví - Zdravotnictví Internisti 27 700 Kč Lékaři v interních oborech Lékař - ka - interní oddělení. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 27700 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: LÉKAŘ - KA - interní oddělení, Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře ( absolvovaný kmen v oboru, příp. specializovaná způsobilost v oboru výhodou), mzdový tarif bude stanoven dle dosažené kvalifikace.. Pracoviště: Oblastní nemocnice trutnov a.s., Maxima Gorkého, č.p. 77, 541 01 Trutnov 1. Informace: Andrea Gottwaldová, .

Házenkáři Dvora dotahovali, přesto těsně padli

Vrchlabí nečekaně zaváhalo v Děčíně, padl i Dvůr. Trutnov má aspoň bod

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Trutnov smázl Hamry pěti trefami. Matějka stihl hattrick

Trutnov - Skvělým způsobem dnes zakončili trutnovští fotbalisté podzimní část Fortuna Divize C. Na domácí umělce svěřenci trenéra Miloše Dvořáka porazili Velké Hamry vysoko 5:2, soupeře odsunuli ze třetí příčky a sami se s dvaadvaceti body usídlili na osmé pozici.

Chlapci ze školy U Letadla jsou okresními přeborníky ve florbalu

Trutnov - Začátkem listopadu se chlapci ze Základní školy kpt. Jaroše Trutnov zúčastnili okresního kola ve florbalu základních škol. A byl to pro ně velmi úspěšný turnaj!

-

Podzim končí. Trutnov se s ním rozloučí v sobotu dopoledne

Trutnov - Na polovinu listopadu vyšlo závěrečné kolo vyšších krajských soutěží v hradeckém kraji, dohrána bude o reprezentační přestávce i polovina Fortuna Divize C. Na domácím trávníku se v ní představí fotbalisté Přepeř a Trutnova, Dvořákovi svěřenci proti Velkým Hamrům nastoupí netradičně již v sobotu dopoledne.