Živanice - Olympia Hradec 1:3

Olympia si díky výhře rok po postupu do divize zajistila účast v příštím ročníku ČFL. Vedení hostům zajistil trestný kop Klapky. Ve 14. minutě si Korba pomohl faulem a pak skóroval. V závěru první půle se trefil z blízkosti. To už hrály Živanice bez vyloučeného Gorola. Po přestávce pouze snížil T. Kakrda.

Fakta – branky: 51. T. Kakrda – 6. Klapka, 14. a 44. Korba. Rozhodčí: Duchoň (Nové Strašecí). ŽK: 1:4. ČK: 1:0 (27. Gorol). Diváci: 300. Poločas: 0:3. TJ Sokol Živanice: Volšík – Sůra, Novák, Ferčák, Motyčka – Polák (85. Trupl), Herzán, Gorol, Janecký (76. Novotný) – O. Ujec (68. Hundák), T. Kakrda (85. Mayer). FC Olympia Hradec Králové: Kobos – Kosař, Karal, Poděbradský – Novotný, Klapka, Demeter (65. Ličman), Ptáček – Jukl (55. Krejčík), Korba (73. Malinský), Očovan (88. Kuťák).

Trutnov - Dvůr Králové 0:6

V podkrkonošském derby se zrodil historický debakl Trutnova.

Fakta – branky: 1. a 47. Fejk, 13. a 49. Vitebský, 14. Podolník z pen., 40. Voldán z pen. Rozhodčí: Krupa (Liberec). ŽK: 2:0. Diváci: 555. Poločas: 0:4. MFK Trutnov: Šťastný – Kamitz, Kejzlar (79. Vyhnánek), Kovář, Mařas – J. Holubec (46. Starý), Tauchman, Marks, Tobiáš (84. Brutovský) – P. Holubec, Matějka (74. Duch). TJ Dvůr Králové n. L.:
J. Vaníček – Tomeš, Kruliš, Rejl, Pavlásek – Vitebský (72. Vágner), Podolník (72. V. Hák), Fejk (66. Fejk), Voldán (79. Klazar), O. Vaníček – Janouch (63. M. Otradovský).

Jablonec n. J. - Jaroměř 3:1

Jaroměři utekl začátek utkání, těsně před koncem poločasu ale hosté snížili, naději na body však definitivně ztratili v 84. minutě.

Fakta – branky: 5. Skuhravý, 13. Tichý, 84. Žitka – 41. Škoda. Rozhodčí: Brychta. ŽK: 2:4. Diváci: 200. Poločas: 2:1. FK Jaroměř: Ondráček – Matějka, Hrabík (85. Emlar), Horák, Knap – Štajer, Michálek, Čenovský, Holub, Bano (78. Mertlík) – Škoda.

Turnov - Ústí n. O. 1:0

Ještě než přišla dlouhá přesilovka, už Ústí prohrávalo a s výsledkem nedokázalo nic udělat.

Fakta – branky: 5. Šulc. Rozhodčí: Kyncl. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (18. Novotný). Diváci: 189. Poločas: 1:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Felcman, Felgr, Chleboun (46. Strnad), Coufal (64. Smola) – Nágl – Falta, Vaňous, Souček, Langer (80. Smejkal) – Ráb (9. Kukla).

Semily - Letohrad 0:5

O vítězi zápasu bylo rozhodnuto už po 24 minutách hry.

Fakta – branky: 16. a 57. Kabourek, 6. J. Štěpán, 24. Čada, 87. Černík. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 2:0. Diváci: 129. Poločas: 0:3.
FK Letohrad: Ehrenberger – Šponar, Krystl, Vaniš (66. Stejskal), P. Štěpán – Černohorský (56. Kail), Linhart, Čada (61. Černík), J. Štěpán (66. Valášek) – Tichý, Kabourek (66. Macek).

Další výsledky – 26. kolo: Nový Bor – Admira Praha 0:2 (0:1), Suchdol – Kutná Hora 2:0 (1:0).