Živanice - Náchod 5:1

Jednoznačná záležitost domácích. Kdyby utkání skončilo jejich dvojciferným vítězstvím, nikdo by se nemohl divit. Všechny góly padly po pohledných kombinačních akcích. A jeden byl hezčí než druhý. Terén se postupem času zhoršoval.

Fakta – branky: 12. Janecký, 27. Polák, 39. Herzán, 59. Ferčák, 62. Petrus – 52. Malý. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 1:4. Diváci: 150. Poločas: 3:0. TJ Sokol Živanice: Volšík (79. Vašíček) – Buriánek, Sůra, Ferčák, Norek (65. Motyčka) – Hundák (60. Gorol), Herzán, Polák, Janecký – T. Kakrda, Petrus. FK Náchod: Hladík – Moravec (70. Pipek), Rolko, Kábrt, Mac Kenzie Ross – Kingsley Omovie (46. Chládek), Brych, Malý (70. Bareš), T. Petr – Zinke, Gibdon Jimmy.

Pardubice B - Ústí nad Orlicí 1:0

V posledním utkání podzimní části zavítal Pod Vinici vedoucí celek soutěže. A ten musel skousnout teprve druhou prohru v letošní sezoně, a to po těsné prohře. O cenných třech bodech pro rezervu rozhodla ukázková branka střídajícího Gašpara.

Fakta – branka: 78. Gašpar. Rozhodčí: Čechlovský (Bítovany). ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. FK Pardubice B: Šmíd – Prokopec, Zavadil, Málek, F. Pánek – Matuška (83. Panchártek), Řezníček, Fousek (60. Gašpar), Slezák (71. Rek) – Valenta, Huf (46. Jirásek). TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Coufal, Chleboun, Strnad, Langer – Nágl, Opina, Vaňous, Falta, Smejkal (71. Kukla) – Souček (80. Brabec).

Trutnov - Turnov 1:3

Vedení 1:0 domácí udrželi jen dvě minuty a po přestávce je soupeř potrestal dvěma rozhodujícími góly.

Fakta – branky: 27. P. Holubec z pen. – 29. Papoušek z pen., 47. a 74. M. Horák. Rozhodčí: Z. Šimek. ŽK: 1:3. Diváci: 150. MFK Trutnov: Šťastný – Vyhnánek (79. P. Doubic), Makovský, Mařas, Turner – J. Matějka, Marks, Tauchman (63. Tobiáš), Zezula (63. Kamitz) – P. Holubec, Kejzlar.

Další výsledek - 15. kolo: Přední Kopanina - Chrastava 2:0.