Mšeno – FKP Turnov 3:1 (2:0)

Už v 9. minutě přišla velká šance domácích. Metelka podběhl centrovaný míč, ale Novotný tentokrát ještě mířil nad branku. Na druhé straně vytáhl domácí strážce fantastický zákrok proti pokusu Bělíka z trestného kopu, dorážku Daniela Hurta následně zablokovala obrana.

První gólový okamžik přišel ve 27. minutě. Kapitán Bém centroval, Metelka opět míč minul a Novotný pohodlně uklidil míč do sítě. Touhu po vyrovnání hostí, ale otupila akce ze 43. minutě. Turnov byl i při ošetřování Bretta v útoku, ale domácí sáhli k rychlému kontru a Finklár zvýšil. Hned v úvodu druhé půle přišli Turnováci o mozek hry definitivně, přesto o několik minut později využil centru Maňase Vavřich a vykřesal pro hosty naději.

Michal Metelka však v sobotu neměl dobrý den. Dopolední utkání mu totiž vůbec nesedlo. Další karambol na něho dopadl v 64. minutě, kdy měla běžně opora Turnova míč pod kontrolou, ale domácí útočník znenadání balon vypíchl, následoval faul a penalta. Metelka své zaváhání napravil a Peškarovi pokus chytil. Tragické utkání však umocnila 75. minuta, kdy domácí Váňa umístil hlavičku do tyče, míč se odrazil do zad Metelkovi a následně za brankovou čáru. Další pokusy o korekci skóre vyšly naprázdno.

Fakta – branky: 27. Novotný, 43. Finklár, 75. Váňa – 50. Vavřich. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 3:3. Diváků: 100. FK Pěnčín-Turnov: Metelka – D. Hurt, Horák, Novotný, Randák – Bělík (84. Havel), Maňas, Brett (47. Ježek), V. Hurt, Bernát – Vavřich.

Dvůr Králové – Velim 3:0

Jasná záležitost dvorského týmu, který soupeři nedal šanci.

Fakta – branky: 29. Kořínek, 45. Motyčka, 85. Samler. Rozhodčí: Šimek (Ústí nad Orlicí). ŽK: 0:1. Diváci: 400. Poločas: 2:0. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Motyčka, Doseděl, Rejl, S. Ježek – Kilevník (71. Samler), Fejk (78. Podolník), Gorol, Řežábek – Čech, Kořínek.

Trutnov – Jablonec B 0:7

Trutnov nastoupil proti jablonecké rezervě bez několika opor a již ve 34. minutě bylo za stavu 0:5 o jeho debaklu jasno.

Fakta – branky: 10. a 34. Haurdić, 4. Kouřil, 17. Kubišta, 31. Daníšek, 64. Pavlata, 73. Turbák. Rozhodčí: Váňa (Praha). ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 0:5. FK Trutnov: Dousek – Proček (58. Hofman), Kozák, Kejzlar (46. Doubic), Makovský – Groer (46. Ficner), Marks, Mařas, Martínek – Musil, Andrle.