Kolín – Pěnčín-Turnov 3:0 (1:0)

Turnov nastoupil odvážně, ale začátek zápasu vyšel domácím, kteří tak sebevědomí soupeře rychle srazili. Už v 8. minutě se totiž po akci Nešpora dokázal prosadit nejlepší střelec Kolína Štoček – 1:0. Hosté se snažili, ale Koubek mířil v dobré pozici mimo tři tyče, stejně dopadl zanedlouho i Bernát. Domácí mohli jít ve 24. minutě do dvoubrankového náskoku, ale Jícha přehodil s Metelkou také branku. Brankář Turnova se pak vyznamenal ve 38. minutě, kdy se zaskvěl při akci Štočka.

Začátek druhé půle vyšel opět lépe domácím. Koubek se sice zastřeloval nad branku, na druhé straně ale udeřil druhým gólem v utkání Michálek. Ojedinělé příležitosti Turnova odvracela s jistotou obrana, na druhé straně odolával před šancemi Kolína Metelka. V poslední desetiminutovce měly oba týmy příležitosti ke skórování. Zatímco na straně Turnova neuspěl Koťátko a Vojtěch Hurt v nejnadějnějších šancích svého týmu, na druhé straně se prosadil Jeník a přízemní střelou stanovil konečný účet.

„Domácí vyhráli zaslouženě, Turnov nepodal takový výkon jako v minulém kole proti Náchodu, a tak tentokrát nemohl na body pomýšlet," řekl bezprostředně po utkání Petr Horáček, vedoucí FKP Turnov.

Fakta – branky: 8. Štoček, 54. Michálek, 81. Jeník. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 0:2. Diváků: 220. FK Pěnčín-Turnov: Metelka – Koťátko, Novotný, Horák, Petřík – D. Hurt, Brett, V. Hurt, Bernát (46. Maňas) – Bárta (65. Ježek), Koubek (76. Vavřich).

Dvůr Králové - Převýšov 1:3 (0:1)

V souboji z čela tabulky uštědřil Převýšov domácímu celku lekci z produktivity. Zatímco Dvůr byl tentokrát v útoku bezzubý, hosté proměnili snad všechny návštěvy soupeřovy poloviny v gól. O výsledku rozhodla především přesná muška Nováka, jenž vsítil úvodní dvě trefy hostů. Nápor domácích přišel pozdě.

Fakta – branky: 83. Kořínek – 35. a 64. Novák, 70. Franc. Rozhodčí: Martínek (Jablonec nad Jizerou). ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (80. Hruška). Diváci: 450. Poločas: 0:1. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Motyčka, Kruliš, Rejl, Ježek – Kilevník, Fejk, Gorol, Řežábek – Otradovský, Samler (74. Kořínek). SK Převýšov: R. Petr – Hruška, Černý, Kouřil, Pacák – Franc, Voženílek (27. Havránek, 88. Kraus), Jarkovský, P. Novák – Hrabík, Petřík (67. Dvořák).

Trutnov Velim 0:3 (0:3)

Zmar a jedna porážka za druhou. Tak lze shrnout jarní vystupování trutnovských fotbalistů v divizní skupině C. Posledních pět duelů prohráli svěřenci kouče Kozáka s výsledným skóre 0:20, a tak týmu nezbývá než se připravovat na sezonu v krajském přeboru. V sobotním utkání stačil na domácí partu jediný hráč: Aleš Melechovský nasázel za záda gólmana Douska hattrick již v prvním poločase!

Fakta – branky: 18., 32. z pen. a 41. Melechovský. Rozhodčí: Štuch (Sezimovo Ústí). ŽK: 3:0. Diváci: 70. Poločas: 0:3. FK Trutnov: Dousek – Proček, Kejzlar (67. Andrle), Kozák (46. Doubic), Makovský – Groer (65. Martínek), Marks, Mařas, Ficner – Kamitz, Musil.