Hradec Králové B – Pěnčín Turnov 1:0 (0:0)

Ligová rezerva se na jaře zatím spíše potácí. Bohužel ani Turnov nepodal v neděli dopoledne standardní výkon a nakonec z utkání vyšel bez bodu. Do duelu přitom vstoupil aktivně, ale Bělikovu střelu Ottmar chytil. Na druhé straně o chvíli později vykopával míč z brankové čáry Novotný.

Ve 35. minutě se zrodil penaltový okamžik. Pronikajícího Bernáta zastavili domácí nedovoleně a rozhodčí nekompromisně ukázal k penaltové značce. Míč si vzal Maňas, ale směr jeho střely hradecký gólman vystihl a vyrazil ji na roh. Hra se v dalším průběhu přelévala z jedné strany na druhou, šance ale přibývaly spíše sporadicky.

V 73. minutě došlo k nešťastnému zásahu domácího hráče na Benka, který byl následně odvezen do nemocnice a domů se vrátil vyzdoben sádrou a těžkým výronem v kotníku. Utkání se pak v pochmurné atmosféře už jen dohrávalo. Týmy se prakticky spokojily se ziskem jednoho bodu, když ve třetí minutě nastavení utekl po pravé straně domácí záložník, naservíroval míč na hlavu Hofmana, který zasadil Turnovu K.O.

Fakta – branka: 90 (+3). Hofman. Rozhodčí: Kembický. ŽK: 3:2. Diváků: 100. FKP Turnov: Metelka – D. Hurt, Horák, Novotný, V. Hurt – Bělík (70. Ježek), Brett, Benek (73. Randák), Maňas, Bernát – Vavřich.

Polepy - Dvůr Králové 3:2 (1:1)

Fakta – branky: 26. a 67. Kocourek, 90. (+2) Suchánek) – 16. Kořínek, 87. Doseděl. Rozhodčí: Svatík (Plzeň). ŽK: 3:1. ČK: 1:0. Diváci: 200. Poločas: 1:1. TJ Dvůr Králové n. L.: Kobos – Podolník, Doseděl, Rejl, Ježek – Kilevník (74. Samler), M. Otradovský (46. Blažek),Gorol, Řežábek – Čech, Kořínek.

Admira Praha - Trutnov 3:1 (2:1)

Pražané těsný náskok pojistili po přestávce.

Fakta – branky: 7. Petr, 39. Vosický, 53. Paťha – 23. Kejzlar. Rozhodčí: Vinter (Teplice). ŽK: 1:5. Diváci: 175. Poločas: 2:1. FK Trutnov: Dousek – Proček, Kejzlar, Kozák (63. Martínek), Makovský – Groer, Musil (72. Doubic), Mařas, Ficner (63. Andrle) – Kamitz, Marks.