Náchod – Pěnčín/Turnov 4:0 (3:0)

Další nevydařené utkání prožili hráči Turnova.Hosté si za celý zápas prakticky nedokázali vytvořit výraznější šanci. Na jejich konto rozhodčí z počátku přihrával spíše žluté karty, navíc už v 17. minutě otevřel skóre Malý. Po počátečním náporu se po půl hodině hra vyrovnala, ale domácí měli ve svém kádru Hubičku, který rozhodl. Ačkoliv se hosté u obou branek zlobili kvůli postavení útočícího hráče v postavení mimo hru, obě branky byly uznány. Druhá půle se pak už dohrávala jen z povinnosti.

Fakta – branky: 17. Malý, 37. a 39. Hubička, 69. Moravec. Rozhodčí: Vodrážka (Pardubice). ŽK: 1:4. Diváci: 155. FK Pěnčín/Turnov: Hyka – Novotný (85. Koťátko), Horák, Vít, V. Hurt – D. Hurt, Brett, Bárta, Bernát – Zeman (70. Randák), Dospěl (55. Koubek).

Semily – Lhota p. Libčany 2:2 (1:1)

V úvodních gólovkách vyhráli brankaři. V 16. minutě šikovný Vlach posunul na Hájka, který placírkou trefil přesně – 1:0. Hosté vyrovnali v minutě dvacáté. O další vzruch se postaral jen labilní Bednář, který šel s červenou do kabin.

Úvod 2. poločasu měli opět lepší hosté. Obrovskou příležitost zachránil Koudelka a v 58. minutě si pak vybojoval míč Ježek a střelou o tyč uspěl! Za hosty vyrovnal v 71. minutě opět Ročín, který vystřihl nůžky. V 77.minutě mohlo být rozhodnuto. Zboroň se prosadil přes stopera hostí a uklidil míč do sítě. Pomezní utíkal ke středu, domácí se radovali, ale hlavní sudí Hrkal po několika vteřinách a k údivu přítomných odpískal nedovolenou hru semilského útočníka. Hosté v závěru, i přes nastřelenou tyč, šetřili čas a domácí přišli o 2 body.

Fakta – branky: 16. Hájek, 58. Ježek – 20. a 71. Ročín. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 4:0. ČK: 0:1 (45. Bednář), Diváků: 160. SK Semily: Koudelka – Kočí, Hrmo, Feri, Bohatý – Ševčík (60. Vrchovský), Hájek (80. Kázmer), Vlach, Hartman – Ježek, Veg (59. Zboroň).

Dvůr Králové - Nová Paka 4:1 (2:0)

Dvoráci odehráli v sousedním derby velmi dobrý zápas. Již ve 12. minutě prodloužil Podolníkův pas Doseděl hlavou na Kilevníka, a ten si sám před Kanavalem věděl rady – 1:0. Domácí soupeře přehrávali a ve 36. minutě přišla druhá trefa. Čenovský si narazil s Fejkem a před brankou zvolil povedený lob, za který byl odměněn premiérovou divizní gólovou radostí – 2:0.

V úvodu druhé půle domácím cestu za vítězstvím zkomplikovala penalta a z ní i kontaktní gól Kordíka, stav 2:1 trval ale jen chvíli. V 67. minutě se totiž parádně trefil Řežábek a o deset minut později upravil na konečných 4:1 velmi dobře hrající Kilevník. Hosté dohrávali po dvou vyloučeních v devíti a Dvoráci se díky další výhře vrátili na druhé místo vyrovnaného divizního pole.

Fakta – branky: 12. a 77. Kilevník, 36. Čenovský, 67. Řežábek – 57. Kordík z pen. Rozhodčí: Starý (Chrudim). ŽK: 3:2. ČK: 0:2 (34. Macháček, 80. Pivrnec). Diváci: 350. Poločas: 2:0. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Podolník, Kruliš (87. Macek), Doseděl st., Ježek – Kilevník, Fejk, Moník, Čenovský (75. Doseděl ml.) – Samler (66. Privara), Řežábek. 1. FK Nová Paka: Kanaval – Povr, Borovička, Macháček, Kordík – Lehovec, Ptáček (83. Fišar), Bažík, Pivrnec, Vích – Socha.