Ústí nad Orlicí – Semily 3:0 (0:0)

Úvod zápasu se povedl lépe hostům. Ti i bez virózou skolených Vega a Hartmana začali aktivně, ale vedení se paradoxně po, pro Semily nešťastné brance, ujali domácí. Ústí si vytvořilo v závěru první půle soustavnější tlak, ale více gólů už nepadlo i proto, že většina zápasu probíhala v území mezi oběma vápny.

Po změně stran začali aktivněji opět Semilští. Jejich tlak korunoval po hodině hry střelou do břevna Ježek. Míč se následně odrazil k brankové čáře, ale rozhodčí gól neuznal. Místo vyrovnaní tak kolora cítila pocit křivdy a na-opak inkasovala. Iniciativu opět převzali domácí a zejména zásluhou Smejkala a Falty si začali připravovat jednu šanci za druhou.

Ústečtí náskok zvýšili v 72. minutě, kdy nejlepší hráč hostů Hrmo udělal chybu na půlící čáře a Ústí z brejku znásobilo svůj náskok. Semily otevřely hru, ale jejich hra vabank už ke zdramatizování nevedla a favorit duelu nakonec svou třetí trefou pečetil vítězství.

Fakta – branky: 28. Kukla, 73. Knápek, 88. Falta. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 1:1. Diváci: 170. SK Semily: Koudelka – Vrchovský, Hrmo, Feri, Kočí – Ševčík (77. Kysela), Hájek (84. Čivrný), Vlach, Hartman – Ježek (77. Kázmer), Zboroň.

Pěnčín/Turnov – Kutná Hora 3:1 (0:1)

V domácím utkání Turnov odpracoval nečekaně vysokou porážku z Nového Bydžova a sestřelil Kutnou Horu ve druhém poločase.

Zápas ale nezačali domácí šťastně a přestože měli ze začátku navrch a Hybner zahrozil už v 6. minutě, do vedení šli hosté. Ve 35. minutě potrestal kličkování Vojtěcha Hurta Volf, který jeho chybu zužitkoval. Do půle pak mohl ještě srovnat Horák, ale po Bártově rohu mířil vedle.

Po změně stran ale definitivně převzali iniciativu domácí. V 64. minutě nasadil k vyrovnání nováček Zeman, který dorazil v pátek na hostování ze Mšena, respektive České Lípy. V té době nováček ve výběru Jana Broschinského natáhl z úhlu k ráně a vymetl šibenici Šimonovy branky. O deset minut poději mohli Turnov do vedení poslat Bernát se Zemanem, ale neuspěli a tak se diváci dočkali až v poslední desetiminutovce. Vojtěch Hurt podnikl výlet po levé straně hřiště, předložil balón Bártovi, který placírkou poslal míč za záda hostujícího brankáře. Tam se pak trefil tři minuty před koncem také Bernát, který svou křížnou střelu otřel o kutnohorskou tyč.

Fakta – branky: 64. Zeman, 80. Bárta, 87. Bernát – 34. Volf. Rozhodčí: Šmakal. ŽK:2:1. Diváků: 200. FK Pěnčín/Turnov: Hyka – Novotný (46. Koubek), Vít, Horák, V. Hurt – D. Hurt, Brett, Hybner, Bernát – Zeman (87. Dospěl), Bárta.

Jirny - Dvůr Králové 4:1 (2:1)

Dvůr odehrál v Jirnech dobrý zápas, na body ale nedosáhl.

Fakta – branky: 16. Böhm, 45. Križan, 71. a 79. Jindráček – 36. Klazar. Rozhodčí: Dobrý (Praha). ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 2:1. TJ Dvůr Králové n. L.: Ulrych – Podolník, Kruliš, Doseděl st., Ježek – Kilevník, Fejk, Moník, Čenovský (59. Samler) – Klazar, Řežábek (72. Doseděl ml.).