Nový Bydžov – Pěnčín/Turnov 1:1 (0:0)

Už ve třetí minutě propršeného zápasu střílel nebezpečně hostující Bárta, gólman Cejnar byl ale pozorný a jeho střelu zneškodnil. Na druhé straně se pokusem Tomeše nenechal rozhodit Hyka a také on svůj tým podržel. Turnov měl následně možnost zahrávat standardní situaci prostřednictvím Bernáta, jeho pokus ale mířil nad. V závěrečné šanci před poločasovým hvizdem pak opět zazářil na brankové čáře Hyka, který chytil hlavičku Blažeje, a tak oba týmy odcházely do kabin za bezbrankového stavu.

První gólový moment na značně podmáčeném hřišti přišel v 58. minutě. Bárta si našel balon, který předtím uvízl v kaluži vody a obloučkem přehodil domácího brankáře. O minutu později mohl zvýšit Petřík, ale jeho pumelici Cejnar vyrazil a další šanci Koubek zhatila nepřesná mířidla hostujícího šutéra. A tak se radovali domácí.b Po náznacích šancí se při zakládajícím útoku míč opět zastavil ve hromadící se vodě a Tomeš takřka totožně jako předtím Bárta vyrovnal. Závěr duelu už více příležitostí nepřinesl, a tak byly oba týmy především rády, že se mohou jít z chladného počasí schovat do kabiny a vydat na cestu domů.

Fakta – branky: 70. Tomeš – 58. Bárta. Rozhodčí: Liška. Bez karet. Diváků: 100. FK Pěnčín/Turnov: Hyka – Koťátko, Horák, Novotný, V. Hurt – Bělík, Brett, Petřík, Bernát – Bárta, Vavřich (55. Koubek).

Trutnov – Náchod 2:4 (1:1)

Domácí rozlučka Trutnova s divizní soutěží nakonec body podkrkonošskému celku nepřinesla. V krajském derby šel do vedení brzy Náchod díky trefě Škody. Poločasovou přestávku ale orámovaly dvě domácí trefy. Vyrovnat dokázal Kuneš a o svém vítězství rozhodli hosté v závěru.

Fakta – branky: 34. Knap, 55. Musil – 5. Škoda, 62. Kuneš, 79. Simon, 89. Malý. Rozhodčí: Langer (Pěnčín u Liberce). ŽK: 3:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1. FK Trutnov: Mahrla – Pavlík, Kozák, Kejzlar (81. Kuric) – Martínek (65. Ficner), Groer, Marks, Mařas – Kamitz, Knap (55. Musil), Holubec. FK Náchod: Baláž – Škoda, Rompotl, Kuneš, Gross – Petr, O. Nejman, Simon, Punar – Malý, Moravec (65. D. Nejman).

Admira – Dvůr Králové 6:3 (4:0)

Hosté dopláceli na hrubky.

Fakta – branky: 11. a 76. Lupínek, 14. a 30. Ondrůšek, 27. Petr, 71. Mamurov – 41. Řežábek, 49. Fejk, 89. Motyčka. Rozhodčí: Řezáč (Písek). ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 4:1. TJ Dvůr Králové nad Labem: Ulrych – Motyčka, Kruliš, Rejl, Ježek – Samler, Fejk, Gorol, Řežábek (79. Čenovský) – Kořínek, Čech