AFK Chrudim – FKP Turnov 3:1 (3:0)

Už v 5. minutě musel proti šanci domácího Vágnera zasahovat Cimbál. Za tři minuty už byli domácí úspěšnější. Koťátko minelou nabídl šanci exligovému Holubovi, ten mohl jít sám na Cimbála a přesným lobem jej přehodil – 1:0. Domácí zůstávali při chuti, dvě šance zmařil Cimbál, ale v 18. minutě byl znovu krátký, když byl Vácha úspěšný po Holubově centru. Za dalších pět minut si Vácha zpracoval míč, pohrál si s obráncem Selingerem a bombou od břevna do sítě upravil už na 3:0. Cimbál těsně před půlí zmařil další velkou šanci Váchovi a zabránil mu tak v hattricku. Ještě před odchodem do šaten přišla první větší šance Turnovských, když Mendlík vytvořil dobrou pozici pro Hurta.

Domácí byli nadále lepší a povedené akce Holuba s Váchou znovu zaváněly gólem. Dobrou střelu na domácího gólmana vyslal střídající Vokáček a ještě úspěšnější byl stejný hráč v 74. minutě, když po Selingerově přihrávce vystřelil čestný úspěch hostů. Hurt poté mířil po dlouhém autu Selingera pouze do domácího brankáře. V samém závěru kryl Cimbál tutovku Holuba a po vyšachování obrany netrefil branku z pěti metrů domácí Michalec.

„Domácí vyhráli zaslouženě, když těžili z akcí exligových hráčů Holuba a Vladyky. My už nyní musíme v dalším kole doma naplno bodovat,“ jasně vyjádřil vedoucí turnovského mužstva Petr Horáček. Turnov má z posledních pěti zápasů děsivých nula bodů a skóre 2:12, příštím soupeřem je v neděli od 17 hodin tým Nové Paky.

Branky: 9. R. Holub, 16. a 24. Vácha – 75. Vokáček. Rozhodčí: Slavíček. ŽK: 2:3. Diváků: 120. FKP Turnov: Cimbál – Selinger, Vítek, Koťátko, Hurt – Moravec, Škréta, Mendlík, Rumler – Vavřich (63. Vokáček), Zdražil.