KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Fortuna Divize C – neděle 17.00: Dvůr Králové nad Labem – Velké Hamry, Poříčany – Trutnov.

Krajský přebor – neděle 17.00: Nový Bydžov – Vrchlabí.

I. A třída – neděle 17.00: Roudnice – Trutnov B.

I. B třída

Úpice – Dvůr Králové nad Labem 1:4

Žacléř – Bílá Třemešná 3:0

Vrchlabí B – Jičín B odloženo

Dolní Kalná – Miletín 6:0

Staré Buky – Kobylice 4:2

Okresní přebor

Vítězná – Hostinné 4:2 (3:2)

Rudník – Poříčí u Trutnova 3:1 (1:0)

Rtyně v Podkrkonoší – Janské Lázně 3:2 (2:2)

Mladé Buky – Strážné 3:0 (1:0)

Podhůří – Kocbeře 4:19 (1:7)

Mostek – Volanov 0:1 (0:0)

Libeč – Hajnice 3:3 (2:2), pen. 4:3

Okresní soutěž – neděle 17.00: Kunčice nad Labem – Bohuslavice nad Úpou, Bernartice/Žacléř B – Horní Maršov, Svoboda nad Úpou – Radvanice v Čechách, Starý Rokytník – Prosečné, Pilníkov – Kuks, Malé Svatoňovice – Lánov, Libotov – Dolní Kalná B, Chvaleč – Lampertice.

LIBERECKÝ KRAJ

Fortuna ČFL

Ústí nad Orlicí – Přepeře 2:1 (0:1)

Krajský přebor

Sedmihorky – Železný Brod 0:4 (0:2)

Chrastava – Turnov 0:3 (0:2)

Nový Bor – Višňová 2:1 (1:1)

Desná – Mšeno-Jablonec n. N. 2:5 (0:0)

Stráž pod Ralskem – Frýdlant 0:1 (0:1)

Doksy – Hrádek nad Nisou 2:1 (2:0)

Neděle 10.30: Skalice u České Lípy – Rovensko pod Troskami.

I. A třída

Pěnčín (JB) – Bělá 3:4 (1:3)

Krásná Studánka – Košťálov-Libštát 1:3 (0:1)

Ruprechtice – Pěnčín (LB) 2:4 (2:2)

Mimoň – Lomnice nad Popelkou 1:5 (0:2)

Rynoltice – Doubí 4:2 (1:1)

Jenišovice – Hejnice 1:1 (1:0)

Neděle 17.00: Horní Branná – Bílý Kostel nad Nisou.

I. B třída

Jablonec nad Jizerou – Hodkovice nad Mohelkou 2:1 (2:0)

Plavy – Albrechtice/Jiřetín 4:1 (3:1)

Velké Hamry B – Rychnov 8:2 (4:0)

Neděle 17.00: Harrachov – Přepeře B, Studenec – Bozkov, Semily – Lučany nad Nisou, Držkov – Smržovka.

Okresní přebor

Martinice – Horní Branná B 1:1 (1:1)

Vysoké nad Jizerou – Roztoky u Jilemnice 2:6 (2:2)

Stružinec – Jilemnice 1:2 (1:2)

Poniklá – Mříčná 2:2 (2:1)

Neděle 17.00: Libštát – Mírová pod Kozákovem, Nová Ves – Benecko.

Okresní soutěž

Bozkov B – Semily B 4:2 (1:0)

Košťálov-Libštát C – Víchová 0:2 (0:1)

SF Studenec – Horka 1:4 (1:2)

Tatobity – Studenec B 3:2 (1:1)

Neděle 14.00: Kruh – Přepeře C. 17.00: Rovensko pod Troskami B – Zálesní Lhota.