OKRESNÍ PŘEBOR

Hostinné – Bohuslavice 6:1 (2:0). Branky: Maličký 3, Jakoubek, Petružálek, Nossek – Kracík (z pen.). Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 2:2. Diváků: 50. Hrstka diváků viděla v Hostinném utkání za stálé převahy domácích, kteří do poločasu vedli o dvě branky. Po změně stran se obraz hry nezměnil, i když hosté korigovali na 3:1 z pokutového kopu. Střelecky se zaskvěl novic v řadách Tatranu Maličký, který vstřelil tři góly.

Horní Staré Město – Podhůří 6:2 (3:1). Branky: Poznar 3, Machalík, Kulda, Višňovský – L. Gottstein, Smejkal. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 1:0. Diváků: 60. Domácí vstoupili do zápasu velmi dobře a v 18. minutě vedli už 2:0. Bohužel po nedůrazném odkopu ve 24. minutě hosté snížili a začali zlobit. Naštěstí přišla 36. minuta a uklidňující gól na 3:1. Ve druhém dějství byla hra víceméně vyrovnaná, ale domácí skórovali krásnými brankami až na 6:1. V závěru soupeř korigoval na 6:2.

Kocbeře – Dolní Kalná 0:1 (0:0). Branka: Jiřička. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 1:0. Diváků: 25. Vyrovnané utkání s minimem šancí vyhráli hosté díky brance, která padla po fatální chybě domácích v rozehrávce. Do té doby měli domácí k brance blíže, svoje šance ale nedali a obdržená branka je dokonale opařila. Hosté pak mohli několikrát potvrdit svoje vedení do riskující obrany, ale zahazovali šance jak na běžícím pásu. Hosté chtěli výhru víc, a proto jí mají.

Svoboda – Vítězná 1:2 (0:1). Branky: Roudný – Pohořelý, Vágner. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 3:3. Diváků: 50. Utkání začalo v ostrém tempu, k hostům se přiklonilo štěstí a v 15. minutě šli do vedení. Poté začali aktivitu přebírat domácí, měli více ze hry, ale bez gólového efektu. V deštivém druhém poločase to byli opět domácí, kteří měli hru pod taktovkou, hosté hrozili pouze z ojedinělých brejků. Odměnou domácím za aktivitu byla vyrovnávající branka Roudného. Bohužel domácí začali více útočit než bránit, čehož hosté využili a v závěru vsítili branku. V 90. minutě ještě domácí brankář Kyncl chytl penaltu.

Lánov – Vrchlabí B 2:2 (2:0), na penalty 3:2. Branky: Teichman, Hájek – Gier, Fink. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:2. Diváků: 50. Začátek utkání patřil domácímu mužstvu, které se po brankách Teichmana a Hájka ujalo vedení. Po zlepšeném výkonu ve druhé půli, hosté snížili na rozdíl branky. Poté mohlo být rozhodnuto, ale domácí neproměnili pokutový kop. Následně z penalty vyrovnali hosté na 2:2. Po penaltovém rozstřelu se radovali domácí, kteří tak získali dva bodíky.

Kunčice nad Labem – Staré Buky 5:1 (2:0). Branky: D. Jeřábek 3, Chlum, Petrák (z pen.) – Vilám (z pen.). Rozhodčí: Dytrych. ŽK: 4:2, ČK: 1:1 (Petrák – Široký). Diváků: 40. Domácí v utkání potvrdili svou formu z předchozích zápasů a o poločase vedli 2:0. Hosté snížili po penaltě na začátku druhého dějství. Domácí ale brzy přidali další branky a utkání zcela ovládli. Jedinou kaňkou bylo zbytečné vyloučení po jednom hráči na každé straně těsně před koncem zápasu.

Strážné – Rtyně 1:1 (0:1), na penalty 1:2. Branky: Pffeifer – Křesťan. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 0:2. Diváků: 120. V pěkné divácké kulise se hrál od počátku pohledný fotbal. Ve vyrovnaném utkání s mnoha šancemi na obou stranách se ujali vedení hosté a do přestávky jej udrželi. Ve druhé části Strážné přitlačilo, ale vyrovnání se rodilo těžce. Po chybě hostujícího gólmana domácí přeci jen vyrovnali, ale na otočení skóre již síly nebyly. V penaltovém rozstřelu byli hosté šťastnější a odvážejí si o bod více.