Okresní přebor mužů

Horní Staré Město – Dolní Kalná 0:2 (0:1). Branky: Tauchman ml., vlastní. Rozhodčí: Vaníček (Náchod). ČK: 1:0 (Machalík). Diváků: 100. Od začátku vcelku vyrovnané utkání. Hosté byli ale aktivnější, s větší vůlí a chutí hrát. Tím se dostávali do šancí a jednu z nich napotřetí využili. Domácí srazila na kolena neuznaná branka a poté nevyužitá dorážka. Ve druhém poločase si domácí tlak nevytvořili a soupeř je z brejku potrestal. Domácí musí hrát srdcem a s větší touhou po vítězství, ještě není nic ztraceno.

Hostinné – Podhůří 8:1 (3:0). Branky: D. Kracík 2, Jakoubek 2, L. Kracík, Slavík, Maličký, Smetana – Blažej. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 2:0. Diváků: 80. Jednoznačná záležitost domácích, kteří si s chutí zastříleli. Po tříbrankovém poločasovém vedení zvýšil Tatran skóre během deseti minut druhé půle už na 6:0. Přestože hosté poté korigovali, dovedli domácí zápas k zaslouženému vítězství.

Kunčice – Rtyně 3:1 (1:1). Branky: Jílek, D. Jeřábek, Petrák – Křesťan. Rozhodčí: Andrýs. ŽK: 2:3. Diváků: 40. Po opatrném začátku se po chybě domácí obrany dostali hosté v 10. minutě do vedení. Nepřesnou hrou domácích měla Rtyně více ze hry, ale i tak se Kunčice dočkaly. Po dlouhém autu přišla šance, kterou proměnil Jílek. Ve druhé půli domácí zlepšili pohyb po hrací ploše a z několika šancí se dostali do vedení. Hostům nelze upřít snahu o vyrovnání, šance však nevyužili. Tři body tak zůstaly v Kunčicích nad Labem.

Kocbeře – Vítězná 5:0 (1:0). Branky: Šmíd 2, Šolc, Hulík, Béna. Rozhodčí: Pilný. ŽK: 1:1. Diváků: 120. Přesvědčivá výhra domácích, kteří dokázali, že jim to na vlastním hřišti svědčí. V derby Královédvorska předčili soupeře ve všech směrech.

Lánov – Staré Buky 3:3 (0:2), na penalty 2:0. Branky: Šafařík, Hájek, Tošovský – Prokop 2, Zbořil. Rozhodčí: Kubálek. ŽK: 6:1, ČK: 1:0 (P. Vališka). Diváků: 80. V prvním dějství na hřišti vládli hosté a zaslouženě vedli. Domácí se nevzdali a jako v předchozím utkání stav otočili. Hostům se v závěru podařilo srovnat. V rozstřelu ale dominoval domácí gólman.

Svoboda – Vrchlabí B 0:0, na penalty 3:2. Rozhodčí: J. Říha st. ŽK: 2:3. Diváků: 50. Po dlouhé době se domácí sešli a ve Svobodě se hrál oboustranně dobrý fotbal se šancemi na obou stranách. Ve vyrovnaném utkání se na každé straně kopal pokutový kop, ale ani domácí M. Mucudis a po něm hostující kapitán neproměnili, a tak utkání dospělo k penaltám. Brankář Svobody Kyncl jeden zneškodnil, a tak domácí brali plusový bod.

Strážné – Bohuslavice 2:2 (0:0), na penalty 3:2. Branky: Pfeifer, Plecháč – Poláček 2. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:1. Diváků: 60. V utkání nevalné úrovně šli do vedení hosté až v 54. minutě po pěkné akci z pravé strany. Domácí ale dokázali během čtyř minut skóre otočit. Když už se zdálo, že tři body zůstanou doma, přišla penalta za faul a bylo vyrovnáno. V závěrečném rozstřelu pak Strážné přece jenom získalo důležitý bod navíc.

III. třída mužů

16. kolo:
Hostinné B – Volanov 4:2 (0:0). Branky: Polák 2, Petružálek, Šmucer – Kouba, Šauer. Rozhodčí: Janota. ŽK: 0:4, ČK: 0:1 (Voňka). Diváků: 50.

17. kolo:
Janské Lázně B – Pilníkov 3:1 (2:1). Branky: Branky: Štelzer 3 (1 z pen.) – M. Kozaňák. Rozhodčí: Tobiáš. ŽK: 2:0. Diváků: 70.

IV. třída mužů

16. kolo:
Bernartice – Prosečné B 7:0 (4:0). Branky: Klička 2, Džunda 2, Zeman, Zdvořilý, Otradovský. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 2:0. Diváků: 60.

Chvaleč – Mladé Buky B 7:1 (1:1). Branky: Přívratský 2, Votava 2, Kraus, M. Binek, Krejčí – Tamchyna. Rozhodčí: Herák. Bez karet. Diváků: 85.

Mládež

Okresní přebor žáků – 19. kolo: Bílá Třemešná – Lánov 6:1, Vrchlabí B – Radvanice 6:0, Mostek – Volanov 5:2.
Okresní přebor přípravky – 22. kolo: Bílá Třemešná – Pilníkov 1:3 a 0:4, Dolní Kalná – Rtyně/Úpice B odloženo, Mladé Buky – Žacléř 2:1 a 1:2, Vítězná – Kocbeře 0:3 a 0:9, Lánov – Podhůří 1:1 a 0:2.
Okresní soutěž ml. přípravky – 10. kolo: Staré Buky – Rudník nehlášeno.