STARŠÍ: Jičín – Dvůr Králové 1:2 (0:1). Branky hostů: 6. Marks, 75. Fejk. ŽK: 4:2. TJ Dvůr Králové n. L.: Klevcov – Picha, Pitro, Fejk, Novotný – Klust, Čenovský (70. Lelka), Marks, Macek – Němeček (81. Černý), Samler.

Jaroslav Hlava, trenér TJ Dvůr Králové nad Labem: „Na domácí jsme doslova vlétli a již v 6. minutě prostrčil Fejk míč za obranu a Marks nezaváhal – 0:1. Ovšem to, co přišlo po naší brance, se nedá nazvat jinak než hazard s vítězstvím. Domácí byli jen v rolích diváků. Zahodit sedm gólovek za 45 minut, to je vrchol. Šance zazdili dvakrát Fejk a Němeček, po jedné Marks, Samler, Čenovský. Nejlepší hráč Jičín, brankář Šolty, držel domácí nad vodou. Domácí se v prvním poločase nedostali k ničemu. O přestávce se z početného davu dvorských fanoušků ozývalo: Aby, je to nemrzelo. Na jejich slova došlo přesně 58 vteřin po zahájení druhého poločasu. Zahrávali jsme roh, domácí ho odvrátili a rychlý brejk vyřešili skvěle do naší otevřené obrany – 1:1. To byl šok. První šance, první střela a gól. Velký kontrast, jak naložit se svými šancemi oproti našim hráčům. Deset minut trvalo, než se hosté vzpamatovali a začali zahazovat svoje další šance. Fejk s Němečkem opět neproměnili své nájezdy, Samler netrefil prázdnou branku a přidávali se další. Domácí, když viděli naši neschopnost jak vstřelit branku, ožili a jen díky brankáři Kletcovi byl stav stále 1:1. Chytil dva jisté góly. Když to vypadalo, že už další už nepadne, po šedesátimetrovém sprintu byl faulován před vápnem náš kapitán Picha a Fejk tyto situace doslova miluje. Míč poslal přesně tam, aby domácí gólman nestačil reagovat. V závěru jsme vítězství uhájili. Naše výhra byla zasloužená, ovšem musíme se vyvarovat kolapsu při zahazování stoprocentních šancí.“

MLADŠÍ: Jičín – Dvůr Králové 1:0 (0:0). TJ Dvůr Králové n. L.: Kořen – Ruprich, Albert, Seidl, Sýkora – Zezulka, Mádle, Vondrouš, Hák (72. Hlušička) – Žaba (78. Gajdoš), Všetečka.

Martin Gajdoš, trenér Dvůr Králové nad Labem: „Utkání se nám herně moc nepovedlo. Na některých hráčích byla vidět velká nervozita ve své premiéře v dorostenecké divizi. Samotný zápas moc fotbalovosti nepřinesl. Hra byla rozkouskovaná, plná nepřesných přihrávek. V prvním vyrovnanějším poločase jsme zahrávali několik dobře kopnutých rohů, bohužel bez gólového efektu. Domácí hráli velmi důrazně, hlavně ve středu hřiště, a ve hře dopředu byli mnohem nebezpečnější. Druhý poločas už patřil Jičínu. Jeho hráči se lépe pohybovali a tím se dostávali i do gólových šancí. Jenom díky výbornému výkonu našeho gólmana Karla Kořena jsme mohli stále myslet na bodový zisk. Vše se však změnilo deset minut před koncem, kdy po naší obrovské chybě ve středu obrany domácí dokázali rozhodnout zápas. Musím přiznat, že za druhý poločas si výhru zasloužili. Za dobrý výkon bych chtěl pochválit brankáře Kořena.