Podhůří – Kocbeře 4:1 (4:1). Branky: L. Gottstein, D. Zdržálek, E. Zdržálek, Blažej – Kulhánek. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 0:2. Diváků: 140. Vše začalo až poeticky. Kocbeřský Kulhánek brilantně obešel pět hráčů a tváří v tvář svému jmenovci v hartecké svatyni nezaváhal – 0:1. To bylo ale vše z munice hostů. Domácí zpřesnili přihrávku, zapnuli oba Zdržálkové a čtyři branky v síti soupeře stanovily konečný výsledek. Od poloviny druhého poločasu sice hosté převzali herní iniciativu, přitlačili domácí na delší dobu před pokutové území, ale takřka bezzubý boj nepřinesl kýžený zvrat.

Bohuslavice – Svoboda 2:1 (0:0). Branky: Novák, Kouba z pen. – Doležal. Rozhodčí: Říha. ŽK: 0:2. Diváků: 90. Nováček okresního přeboru nastoupil proti zkušeným hostům s respektem, ale s odhodláním získat první body. V prvním poločase se domácím podařilo ubránit útoky hostů. Ve druhém tlak hostů zesílil, ale domácím se dařilo z rychlých protiútoků ohrožovat branku hostí, což vyústilo ve vedoucí gól. Po faulu v pokutovém území a proměněné penaltě získali domácí dvoubrankový náskok. V závěrečném tlaku hosté stihli pouze upravit konečný výsledek.

Staré Buky – Pilníkov 2:2 (1:1), na penalty 0:2. Branky: Záplata, vlastní – P. Jirásko, Ruml. Rozhodčí: Mlíkovský. ŽK: 1:2, ČK: 0:1 (Kozaňák). Diváků: 240. Na úvod nové sezony se hrál poměrně dobrý a slušný fotbal s mírnou převahou pro domácí, kteří své šance nedokázali zužitkovat. Ale i hosté měli šance, které nestor v brance Starých Buků Jarda Dvořák s bravurou likvidoval. V místním derby si nakonec o bod více připsali po penaltovém rozstřelu šťastnější hosté. Utkání se hrálo před fantastickou diváckou kulisou.

Lánov – Žacléř 4:1 (3:0). Branky: Chleborád 2, P. Vališka, Heglas – Irky. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Vstup do nového soutěžního ročníku se lépe vydařil domácím hráčům. Hosté sice drželi více míč na svých kopačkách, ale převážně na své polovině. Domácí se ujali vedení po rohovém kopu, kdy se po odraženém míči nemýlil P. Vališka. Po několika minutách po krásném centru skóroval ještě dorostenec Heglas. Do přestávky se po kolmici a chytrém lobu trefil Chleborád. Hostům se v 70. minutě podařilo snížit, ale po sérii narážeček opět Chleborád pojistil vítězství Lánova. Hosté v poslední minutě neproměnili penaltu. Domácí zodpovědnou hrou zaslouženě zvítězili.

Odloženo: Hostinné – Strážné , Libeč – J. Lázně B, Vrchlabí B – D. Branná.