Dvůr Králové - Převýšov 0:0

V úvodní půlhodině na Kilevníkův centr nedosáhl Brendl, jinak k vidění nebylo de facto nic. Až ve 34. minutě se do vápna dostal Řežábek, ale místo umístěné střely napálil míč do břevna. Stejný hráč zakončoval krásnou akci Kilevníka s Brendlem na místě však byl ve 38. minutě gólman Petr. Největší šance první půle přišla v její poslední minutě, Brendl ale tutovce propadl.

Hned po přestávce běžel sám na Tomka Ujec, ale nebezpečí stačil zažehnat Kruliš. Hosté se soustředili jen na obranu. Domácí ale ne a ne přijít s gólovou akcí. V 66. minutě připravil aktivní Kilevník šanci Brendlovi, ale ten opět nedal. V 68. minutě Řežábek milimetrovým centrem našel hlavu Holuba, ovšem domácí středopolař sám před brankou minul. V 86. minutě napřáhl na druhé straně Krejčí a jeho střela letěla nad břevno jen o centimetry. Závěrečný nápor Dvora již vyšel vniveč a svěřenci Čeňka Cellera tak poprvé na podzim ztratili na svém hřišti body.

Fakta – rozhodčí: Grimm (Rokycany). ŽK: 1:2. Diváci: 400. TJ Dvůr Králové: Tomek – Volf, Kruliš, D. Novák, S. Ježek – Kilevník, Holub, Míl, Urban (53. Otradovský) – Brendl, Řežábek. SK Převýšov: Petr – Šmíd, Michal, Krejčí, Semelka (32. Machač) – Franc, Breda, P. Novák, Hrabík (75. Klička) – Ujec (90. Kopecký), Holý.

Tomáš Otradovský