Nový Bydžov – Dvůr Králové 0:2 (0:0)

Po bezbrankovém prvním poločase se klíčová situace utkání zrodila v 64. minutě, kdy paradoxně rozehrávali standardní sitauci domácí fotbalisté. Hosté míč odvrátili do bezpečí na půlící čáru, kdebalón na Tomešovi vybojoval Klazar, posunulho doleva, odkud přišla přihrávka na Kilevníka. Ten šel do "šprajcu" s domácím gólmanem, počínal si však mnohem důrazněji, míč se k němu odrazil zpět a hostující záložník ho dopravil do sítě, kam balónu pomohl skluzem ještě i vracející se Tomeš - 0:1. O deset minut později přidal pojistku Slezák, jenžpřevzal přihrávku na hranici šestnáctky a přehodil Cejnara - 0:2.

Fakta – branky: 64. Kilevník, 73. Slezák. Rozhodčí: Hock (Jablonné n. O.). ŽK: 2:1. Diváci: 300.

RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar – Pilař, Matějka, Žalman, Kubelka – Vaníček, Obermajer, Blažej, Tomeš (72. Václavek) – Petřík (61. Valenta), Kazda (76. Věchet).

TJ Dvůr Králové nad Labem: Tomek – Podolník, Kruliš, Motyčka, Ježek – Kilevník, D. Novák (28. Urban), Holub, Diviš (86. Řežábek) – Klazar (73. Kult), Slezák.