V průběhu úvodního týdne neabsolvovali pouze výběhy v terénu, ale také se představili ve třech přípravných utkáních. Ve středu se střetli v Nové Pace s domácími, v sobotu změřili ve Vysoké nad Labem síly v mezinárodním utkání s výběrem Klodzka a náročný týden zakončili v neděli dopoledne v Broumově, kde se postavili proti domácímu týmu.

Nová Paka – Dvůr Králové 2:1 (1:1), branka Dvora: Miloš Šulc, sestava v 1. poločase: Vočka – Volf, Král, Bělina, S. Ježek – Kilevník, D. Novák, Holub, Urban – M. Otradovský, Šulc. Sestava ve 2. poločase: Vočka – Blažek, Král, Rejl, Šimůnek (Volf) – Řežábek, Šulc, Míl, Jukl – Brendl, Klazar.

MZK Klodzko – Dvůr Králové 1:4 (1:2), branky: Jan Holub 2, Radek Klazak, Miloš Šulc, sestava z 1. poločasu: Vočka – Volf, Král, Bělina, Blažek – Míl, D. Novák, Holub, Urban – Brendl, Šulc. Sestava z 2. poločasu: Vočka (73. Ulrych) – Volf, Král, Rejl, S. Ježek – Blažek, Holub, Šulc, Urban (56. Klazar) – M. Otradovský, Řežábek.

Broumov – Dvůr Králové 5:1 (1:1), branka Dvora: Martin Otradovský.

Dvě přátelská utkání má za sebou také starší dorost, který se připravuje na premiérový start v divizi. Ve čtvrtek se utkal v Jaroměři s domácím týmem stejně starých hráčů, kterým se letos podařilo postoupit do krajského přeboru dorostu. Absence některých fotbalistů byla znát, ale i přesto Dvorští zvítězili 3:1, když branky dávali Martin Bartoníček, Fanda Fejk a Adam Brentner. Chyběl elitní útok Radek Klazar – Josef Němeček, nehráli ani Martin Bednář (zranění) s Patrikem Mackem a přípravu s áčkem absolvuje vedle Klazara také obránce Jakub Volf. Sestava staršího dorostu: Ulrych – Picha, J. Pitro, Brentner, Stránský – Bartoníček, Sucháň, Fejk, Samler – Řehák, Vohnout. Střídali Rachota a Hanuš.

Se stejně starým soupeřem se na hřišti v Růžovce utkali také mladší dorostenci, kteří ale bez šesti hráčů základní sestavy zápas nezvládli a podlehli Jaroměři 0:5.

V neděli se starší dorostenci střetli s dvorskou rezervou, která zahájila přípravu až včera, ale vyhověla dorostencům, kterým odpadl víkendový soupeř. Mladíci porazili kombinovaný celek rezervy vysoko 6:1 po poločase 2:1. Třemi brankami se prosadil Josef Němeček, jednou Stanislav Řehák, Radek Klazar a Patrik Macek. Jediný gól rezervy mužů zařídil Marian Bugar. (msk, to)