Trutnov v sobotu v premiéře porazil Lázně Bělohrad přesvědčivě 4:1. Hattrickem se prosadil Marks, jenž by měl podle slov trenéra Kozáka tentokrát scházet. Počítat už ale může kouč s útočníkem Holubcem, dalších několik hráčů je stále na dovolené. Utkání, které začne v Horním Maršově v 17.30, bude pro Trutnov především fyzickou přípravou. „S mladoboleslavskými mladíky se nestřetneme prvně, a tak dobře víme, že nás čeká hodně běhavý soupeř. I proto věřím, že příprava splní účel a prověří nás především po fyzické stránce,“ potvrdil lodivod Petr Kozák.

Zatímco Trutnov bude na hřišti čelit mladíkům, dvorského rivala čeká zkušený soupeř. Pod Hankovým domem se od 18 hodin představí třetí nejlepší celek loňského ročníku ČFL. Pardubice byly po postupu z divize velmi příjemným překvapením třetí nejvyšší soutěže a pro fanouška modrobílých barev budou velice atraktivním sokem. „Jsem rád, že máme možnost změřit síly s druhým nejlepším týmem ve východních Čechách. Prostor dostane kompletní kádr a věřím, že před vlastním publikem dosáhneme co nejlepšího výsledku,“ sdělil trenér Dvora Miloš Dvořák.

Pro oba podkrkonošské rivaly půjde dnes o generálku na víkendové předkolo Ondrášovka Cupu. V něm zajíždí Dvoráci v sobotu do nedaleké Jaroměře a ještě náročnější soupeř stojí v cestě Trutnovu, který se představí v neděli v Převýšově (obojí 17.00).