Jablonec n. J. – Višňová 3:0 (0:0)

Začátek patřil Jablonečku, ale z tlaku vytěžil jen tyč, hosté se začali osmělovat později. Nestárnoucí Soukup v dresu Višňové se dostal do dvou velkých příležitostí, ale ani jednou nemířil přesně. V dalším průběhu se hrál fotbal s velkým nasazením, ale ani jeden z týmů gól nevstřelil zejména díky skvělým zákrokům brankářů.

Také 2. poločas nabídl svižné tempo. První překonal brankáře Šilhán, ale hlavičkou přestřelil i branku. Višňovský Jakl poté v rozmezí tří minut obdržel dvě žluté karty, musel jít do sprchy a Jabloneček měl cestu k vítězství zametenou. V 68. minutě si na rohový kop naskočil nejvýše Adámek a poprvé rozvlnil síť. Navíc už za tři minuty vystřelil za hranicí šestnáctky Braun a vytvořil svému týmu dvoubrankový náskok. Stejný hráč navíc za okamžik skóroval podruhé. Efektivita Jablonečku tak vedla k prvním třem domácím bodům.

Semily – Košťálov 1:1 (0:0)

V úvodním kole krajského přeboru byl v Semilech k vidění parádní fotbal s šancemi na obou stranách a důstojnou diváckou kulisou. Už v 1. minutě Otmar vybídl Bučka, kterého zneškodnil Průcha. Podobně se vedlo Hartmanovi o deset minut později. V 16. minutě byla na druhé straně k vidění akce dua Stehlík – Poledník, střelu druhého jmenovaného však zablokovala obrana Semil. Za minutu unikal na Průchu Hartman, košťálovský gólman ale opět potvrdil své kvality. Půlhodinu pak zakončil ranou Stehlík, jehož střelu Koudelka vyrazil na roh.

Do druhé půle lépe vstoupili domácí. Dvě šance ale využity nebyly, a tak zahřmělo na druhé straně. V závaru ve vápně se nejlépe zorientoval Petr Zboroň – 0:1. Srovnáno bylo za čtvrt hodiny. Centr do vápna zastavila Kašparova ruka a nařízený pokutový kop proměnil kapitán a brankář Petr Koudelka. Košťálov v závěru mohl strhnout vedení na svou stranu, ale obrovské šance skončily na domácím gólmanovi. A když už byl překonán, zaskočil za něho Buček. Zápas tak dospěl do spravedlivé remízy.

Nový Bor – Sedmihorky 4:0 (3:0)

Po opatrném začátku se začaly tvořit šance na obou stranách, ale po dvaceti minutách převzali otěže zápasu domácí. Největší šanci Sedmihorek zahodil Staněk, domácí nejprve trefili břevno, ale ve dvacáté minutě neměl Koubus na prudkou střelu k tyči nárok. Když o osm minut později skórovali domácí ze sporné ofsajdové pozice podruhé, byli doslova „na koni“. Zcela ve své režii dohráli poločas, ve kterém skórovali ještě jednou a udělali z druhé půle pouhou formalitu.

V 61. minutě pak musel ze hřiště po červené kartě Mrňák a domácí ještě přidali jeden zásah. Sedmihorky si tak na úvod připsaly hrozivý debakl.

Železný Brod – Pěnčín-Turnov B 1:3 (0:1)

Fotbalovějším týmem byli domácí, ale branky stříleli hosté. Od úvodu utkání převzali otěže Železnobrodští, jenže již v osmé minutě vyslal varování Zdražil, který trefil břevno. Na druhé straně se při sérii standardek vyznamenal Semenský v brance. První gól padl po půl hodině – Smolný rozehrál, Vít prodlužoval a Škréta zakončoval. Stejný scénář panoval i ve druhé půli, domácí hráli, hosté stříleli góly. Železný Brod sice v úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky vyrovnal, ale Ježek s Vondráčkem rozhodli o vítězství hostů.

Ostatní zápasy: Desná – Č. Lípa B 2:1 (1:1), Doksy – VTJ Rapid 0:0, Pěnčín – Hrádek 1:2 (0:1).