Č. Dub – FKP Turnov 1:2 (0:1)

Domácí začali svižně, ale střely Bernata i Krejčíka vychytal pozorný Cimbál. Ve 22. minutě se zrodil první gólový moment – Jíra dlouhým pasem uvolnil Vacka, ten míč posunul Zdražilovi, který nekompromisně z voleje prostřelil Koudelku. Další šance Vacka či na druhé straně Ševčíka už zůstaly nevyužity.

Na začátku druhé půle Cimbál vyrazil nebezpečnou Šimoníčkovu ránu a mohlo opět udeřit na druhé straně. Zdražil našel Hnízda, který sám před Koudelkou nezaváhal a zvýšil na 0:2. O pět minut později vyrazil Vokáčkův pokud na brankové čáře obránce Melka. V 75. minutě Šimoníčkovu střelu nešťastně tečoval Jíra do opačné strany než čekal brankář Cimbál a domácí snížili na 1:2. V 90. minutě špatně rozehrál míč domácí brankář Koudelka. Zdražil byl dalekým lobem blízko k napodobení Štohanzla z Bohemians, ale trefil jen břevno.

Branky: 75. Šimoníček – 22. Zdražil, 52. Hnízdo. Rozhodčí: Kučka, ŽK: 2:2. Diváků: 200. FKP Turnov: Cimbál – Selinger, Jíra, Vokáček, Škréta – Moravec, Patočka, Hnízdo, Petřivý – Zdražil (90. Mrklas), Vacek (60. Koubek, 88. Ježek).