Na šestibodový navýšili svůj náskok na čele okresního přeboru fotbalisté Bělé. Dokázali totiž zvítězit na hřišti košťálovské rezervy, zatímco Přepeře B padly v Bozkově. Zaváhání druhého týmu tabulky navíc dokázaly využít třetí Jilemnice a čtvrtý Studenec, které v 10. kole dokonale využily domácího prostředí.

Košťálov B – Bělá 1:5 (0:2)

Branky: R. Baudyš z pen. – Čokina 3 (1 z pen.), Vorel 2. Rozhodčí: Bačo. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (Zemánek). Diváci: 160. Lídr tabulky potvrzoval roli favorita od samého začátku utkání a v 17. minutě vedl už o dvě branky. Trochu zabrzdit mohlo Bělou vyloučení Zemánka po půlhodině hry, hosté však i v deseti zápas kontrolovali a zaslouženě získali tři body.

Bozkov B – Přepeře B 4:3 (1:2)

Branky: Prousek 2 (1 z pen.), D. Kobrle 2 – T. Horák, P. Koudelka, Trč. Rozhodčí: Mikule. Hráno bez karet. Diváci: 100. V Bozkově se hrálo pohledné a nadprůměrné utkání. Obě mužstva nastoupila s několika hráči áčka a od úvodního hvizdu se bylo na co dívat. První poločas vyzněl pro Přepeřské, ale domácí ve druhé části třemi brankami výsledek otočili. Hosté už v poslední minutě stihli skóre pouze korigovat.

Jilemnice – Vysoké 4:1 (2:1)

Branky: J. Baranyk 2, Figura, vlastní (Seidl) – Tomíček. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Nováček přeboru přijel do Jilemnice pouze s deseti fotbalisty a dal se očekávat jasný výsledek. Však také domácí v páté minutě vedli už 2:0. Zbytek zápasu ale podcenili. Hosté se semkli, bojovali a ještě v 75. minutě drželi výsledek 2:1. Potom přišel na hřiště domácí trenér Jan Baranyk a dvěma trefami dal výsledku konečnou podobu.

Studenec – Mříčná 5:2 (2:1)

Branky: J. Šír 2 (1 z pen.), J. Povr, Nosek, vlastní (Holec) – Farský, Spanilý. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 1:1. Diváci: 130. Studenečtí začali zápas velkým náporem, ale neproměnili několik šancí. Do vedení se dostali po nenápadné akci, jenže hosté vyrovnali brankou z rohového kopu. Do přestávky domácí strhli vedení na svoji stranu, a když brzy po změně stran přidali další dvě trefy, prakticky rozhodli o výsledku.

Stružinec – Horní Branná B 4:0 (3:0)

Branky: J. Votoček 3, Ševců. Rozhodčí: Nagy. ŽK: 3:3. Diváci: 90. V souboji tabulkových sousedů měli v prvním poločase domácí stálou převahu. Vyjádřili ji ale až v závěrečné čtvrthodině, kdy se dostali do tříbrankového vedení. Do druhé půle obě mužstva vystřídala několik hráčů, domácí ale měli stále navrch a konečné skóre je pro rezervu Horní Branné ještě milosrdné.

Poniklá – Lomnice B 0:0

Rozhodčí: Styblík. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Domácí měli po celé utkání herní převahu, ale nedokázali se prosadit střelecky, když neproměnili několik brankových příležitostí. Pět minut před koncem se do jediné šance za celý zápas dostali hosté, brankář Zimčák ale výborným zákrokem své mužstvo podržel a zachránil Poniklé alespoň bod.

Okresní soutěž

Okresní soutěž nabídla souboj dvou celků z horních pater tabulky. Do Martinic přijel lídr tabulky z Víchové, ten se ale po porážce 2:1 vracel domů s prázdnou. Na čele soutěže se tak hned tři rivalové srovnali na zisku 22 bodů.

Martinice – Víchová 2:1 (2:0)

Branky: D. Svoboda 2 – L. Kobr. Rozhodčí: Bým. ŽK: 2:5. Diváci: 50. Ve šlágru kola se v prvním poločase dařilo více domácím, kteří měli územní převahu a do kabin šli s dvoubrankovým náskokem. Po přestávce se vedoucí tým tabulky zlepšil, dokázal snížit, ale v závěru si jeho soupeř s vypětím všech sil výhru pohlídal.

Kruh – Libštát B 10:2 (5:0)

Branky: Jan Kužel 5, Michal Salátek 2, Marek Salátek, Chomanič, Albrecht – Maryško, L. Havlíček z pen. Rozhodčí: Janda. ŽK: 0:1. Diváků: 40. Na hřišti druhého celku tabulky šlo o jednoznačnou záležitost domácího mužstva. Hráči Kruhu měli v utkání velkou převahu a na kanonádě se nejvíce podílel autor pěti branek Jan Kužel.

SF Studenec – Benecko 5:1 (1:1)

Branky: M. Mečíř 4, Kliner – A. Petrlík. Rozhodčí: Dytrt. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Předposlední mužstvo tabulky odehrálo u favorita překvapivě vyrovnaný první poločas. Hosté hráli aktivně a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhé půli už hráči Benecka nestačili fyzicky a domácí toho dokonale využili.

Mírová – Rovensko B 5:2 (3:0)

Branky: Hejduk 2, J. Marek, Kučera, Dědeček – M. Novotný, Karásek. Rozhodčí: Mikule. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Před slušnou diváckou kulisou měli domácí zápas pod kontrolou. Udávali tempo hry a i přes zlepšení soupeře ve druhém poločase si zaslouženě připsali tři body.

Horka – Zálesní Lhota 5:2 (2:0)

Branky: Borůvka 4, O. Hradecký – Vinšálek 2. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Také v souboji dvou mužstev ze středu tabulky se hrálo pohledné utkání. Obě mužstva působila hodně útočně. Domácí podali nejlepší výkon sezony, střelecky je táhl Dalibor Borůvka, a přestože i hosté přispěli výrazně ke kvalitě utkání, body nakonec zaslouženě získala Horka

Tatobity – Studenec B 2:1 (2:1)

Branky: R. Cimbál, Hajdarevič – Ježek. Rozhodčí: Balatka. ŽK: 1:1. Diváci: 40. V Tatobitech bylo k vidění vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. O konečném výsledku rozhodla větší zkušenost domácího kolektivu.