Závěrečnou dohrávkovou scénu nabídne krajské fotbalové divadlo. Na trávníky se postaví také hráči z divizních týmů, které dohrají naplánované poslední podzimní kolo.

DIVIZE

Především Jablonec nad Jizerou potřebuje body jako sůl. Na hřišti Železného Brodu musí svěřenci trenéra Bryscejna skoro bezpodmínečně bodovat, aby zachránili zpackanou druhou polovinu soutěže a zároveň nepošlapali výsledkově lepší úvod. Ale pozor! Také původně odepisovaný nováček z Brodu začal vystrkovat růžky a v případě jeho vítězství, půjde v tabulce před Jabloneček.

Hráči Turnova cestují po výsledkově snadném zápase se Dvorem na horkou půdu Živanic. Ty vedené koučem Pulpitem naposledy vyhrály právě v Jablonečku také snadno 4:0, nyní by ale měly narazit. Zkušený tým Turnova okupující třetí místo je jistě favoritem. Obě utkání se zástupci Pojizeří startují dnes ve 13.30 hodin.

I. A TŘÍDA

Ve druhé nejvyšší soutěži na krajském poli zbývá dohrát jediný zápas. Před čtrnácti dny byl odložen duel mezi Horní Brannou a Stráží pod Ralskem. Pokud narychlo nenastane blamáž s počasím duel se sehraje v neděli od 13.30 hodin. Domácí by v něm měli bodovat, aby zastavili dlouhotrvající sérii porážek.

I. B TŘÍDA

Původně odložené závěrečné derby mezi Rokytnicí nad Jizerou a Rovenskem se odehraje dnes od 13.30. V horách se těší na utkání s outsiderem celého podzimu, který leží bezvládně na posledním místě tabulky. Podle zpráv z průběhu týdne je sehrání zápasu takřka jisté, a tak se fanoušci mohou s týmy před pauzou přece jen rozloučit.

Ostatní dohrávané zápasy: Pěnčín – Zásada, Držkov – Plavy, V. Hamry B – Kokonín (UMT Desná).