Trutnov – Náchod B 5:0 (3:0)

Proti domácím stál na hřišti mladý soupeř, který se sice snažil, ale za devadesát minut si nevytvořil žádnou šanci. Naopak domácí už v 9. minutě uklidnil rychlým gólem Machalík, kterému míč před prázdnou branku po obětavém sprintu předložil Kamitz – 1:0. Ve 28. minutě trutnovský útočník zahrával rohový kop, Makovského hlavička skončila v soupeři, od které se však balón odrazil k Pejchalovi a ten ho pohotově napálil k tyči – 2:0. Trutnov kontroloval hru a po další standardní situaci přidal v závěru poločasu třetí branku, když špičkou kopačky byl Kejzlar u míče dříve než gólman Florián.

Ve druhém poločase pokračovala na hřišti domácí nadvláda, jenž v 62. minutě vyústila ve vlastní gól Šťavíka, do branky si srazil centr Machalíka. Za stavu 4:0 si pak Trutnov dovolil i luxus střídání brankářů a „střežit“ domácí svatyni šel místo Štastného Stránský. Svou práci, pár odkopů od branky, zvládl. V 72. minutě se v šestnáctce hostů pověsil do vzduchu Machalík a nádhernou hlavičkou stanovil konečný výsledek.

Fakta – branky: 9. a 72. Machalík, 28. Pejchal, 41. Kejzlar, 62. vlastní (Šťavík). Rozhodčí: Mařík (Liberec). ŽK: 0:1. Diváci: 180. Poločas: 3:0.
FK Trutnov: Šťastný (67. Stránský) – Kejzlar, Kozák, P. Makovský, Syrovátka – Mařas (59. Finger), Kuneš, Marks (28. Groer), Pejchal – Kamitz, Machalík. FK Náchod–Deštné B: Florián – Šťavík, Gross, Pohl, Tolda – Zelený, Valtera (59. Arkeles), Hauschke, Šimon (78. Železov) – Malý, Müller (67. Šlapka).

Nová Paka – Přepychy 4:1
Olympia – Jaroměř 4:0
Rychnov – Č. Skalice 3:0
Lhota p. L. – Nový Hradec 2:1
Č. Kostelec – Jičín 1:3
Police n. M. – Doudleby 1:1
Broumov – Černilov 2:0