Ženy pražské Sparty nastoupily téměř v kompletní sestavě v čele s kapitánkou reprezentace Šmeralovou, sestrami fotbalistů Doškovou a Kladrubskou, vynikající stoperkou Bertholdovou, slovenskou brankářkou Gazdikovou a americkou juniorkou Beer. Pochopitelně v sestavě nechyběla studenecká odchovankyně Eva Bartoňová. Všechny hráčky, které nastoupily, jsou členkami různých reprezentačních výběrů.

Studenečtí mladší dorostenci byli posíleni o bývalé studenecké hráče, kteří již hrají v jiných klubech. Ze Slovanu Liberec to byl Povr, z SK Semily Čivrný, z FC Vrchlabí Hampl a Mejvald a z FK Dolní Kalná Ježek.

Před samotným utkáním předala Eva Bartoňová a předseda SK Studenec Vít Kuřík ocenění za více než padesátiletou činnost v SK Studenec Vojtěchu Korotvičkovi. Slavnostní výkop provedli Daniela Marková, členka SK Studenec a reprezentantka v alpském lyžování, a skokan na lyžích Roman Koudelka.

Utkání bylo vyrovnané a přineslo velmi pohledný fotbal, ženy Sparty byly techničtější a kombinačně na výši, dorostenci rychlejší v osobních soubojích. Skóre otevřel Kupkár po přesném dlouhém pasu Povra, Gazdíková stačila jeho první střelu reflexivně vyrazit, na dorážku již nedosáhla. Do poločasu sparťanky vyrovnaly, když americká hráčka Beer proměnila pokutový kop.

Druhý poločas začal náporem mistrovského týmu a Pivoňková nádhernou střelou z 20 metrů vymetla šibenici v brance Vancla. V závěru zápasu si vytvořili stálý tlak domácí dorostenci, ale dlouho nemohli překonat vynikající Gazdíkovou v brance Sparty. Otočit utkání ve svůj prospěch se jim podařilo až v závěrečných deseti minutách díky brankám Ježka a Bartoně.

I přes prohru 3:2 ukázaly sparťanské ženy výbornou individuální technickou vyspělost a utkání tak bylo nejen pro studenecké dorostence, ale i 500 diváku příjemným sportovním zážitkem.