Trutnov – Turnov 2:2 (2:1), penalty 5:4
Duel tradičních soupeřů skvěle rozehráli domácí, které už ve 4. minutě poslal do vedení ranou na přední tyč Jakub Matějka. Turnov srovnal důrazným Petrlákem, ale do kabin se šlo veseleji soupeři díky hlavičce Kejzlara.

Po pauze držel naděje hostů skvěle chytající Hyka a v 67. minutě se jeho spoluhráči dočkali vyrovnání. Penaltový rozstřel patřil ale svěřencům kouče Dvořáka, kteří jej na podzim ovládli již potřetí. Turnov naopak ve ze tří pokusů vždy padl.

Fakta - branky: 4. J. Matějka, 36. Kejzlar 15. Petrlák, 67. Beníšek. Rozhodčí: Starý. ŽK: 2:5. Diváci: 150. Poločas: 2:1. Trutnov: Šťastný - O. Tobiáš, Macek, Makovský, Turner J. - Matějka, Holubec, Marks, Zezula - Kamitz (80. Havlina), Kejzlar (85. Mařas).

Pardubice – Dvůr Králové 1:2 (0:0)
Dvoráci po čtyřech porážkách v řadě klesli na úplné dno divizní tabulky a navíc je čekala rezerva Pardubic, která se při pauze Národní ligy posílila o šestici hráčů A mužstva. Hosté se však semkli, předvedli soustředěný a takřka bezchybný výkon. Odměnou jim byly krásné góly Hrušky a Vitebského, hlavně ale tři získané body!

Očekávala se snadná domácí výhra, ale nakonec z toho byla neočekávaná prohra. Domácímu celku se profesorským fotbalem nedařilo překonat obranný val hostů. Ti přežili všechny šance v první půli a po změně stran vstřelili ze dvou brejků dvě branky. Nejdříve dokončil pohlednou akci Hruška a devět minut před koncem Hrnčíře prostřelil Vitebský. V závěru zápasu sice vsítil po trestném kopu kontaktní gól přesně hlavičkující Křapka, ale úplný závěr střetnutí Dvůr takticky „prozdržoval“.

Fakta branky: 87. Křapka 56. Hruška, 81. Vitebský. Rozhodčí: Kovářová (Liberec). ŽK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 0:0. FK Pardubice B: Hrnčíř Přibyl, Křapka, Prosek, Tulach (65. Spěvák) Látal, Kudrna, Kovář (57. Gašpar), Fusek (65. Bydžovský) Petráň, Rybička. TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček Picha, Macháček, Kruliš (72. Podolník), Poděbradský Karal O. Vaníček, Hruška (90. Janouch), Tauchman (80. Mertlík), Tomeš (92. Dvořák) O. Ujec (76. Vitebský).

Další známé výsledky:
Kratonohy - Zbuzany 1:1, pen. 6:7, Živanice - Letohrad 3:0, Vykáň - Vysoké Mýto 1:2, Brandýs - Chrastava 5:0, Mšeno - Kolín 3:5, Čáslav - Admira 0:0, pen. 3:1.