Na tohle dějství účastníci podzimní části fotbalové TIP ligy čekali. Po týdnech, v nichž mezi výsledky padala řada překvapení a bodová konta soutěžících se nijak zvlášť nerozrůstala, přišlo kolo, v němž se většině tipéru zadařilo.

Hned pětice dokázala trefit devět z deseti výsledků. Radovat z vítězství se však mohl jen jeden.

Zásluhou Supertrefy na celkový počet branek v kole si sadu plechovek Gambrinusu vychutná Nikola Čurdová z Vrchlabí, jíž se přitom v soutěži dosud nedařilo.

Také v dalším dějství lze tipovat přes internet. Známý odkaz www.denik.cz/tipliga je připraven na nábor vašich dalších tipů.

A nezapomeňte na bonusový kód.

Výsledky v 5. kole TIP ligy

1. Dvůr Králové A – Velké Hamry⋌2  0:2
2. Poříčany – Trutnov A⋌1  2:1
3. Nové Město – Trutnov B⋌2  2:3
4. Dolní Kalná – Dvůr Králové B⋌1  3:2
5. Úpice – Miletín⋌1  4:0
6. Staré Buky – Železnice⋌2  0:2
7. Mostek – Bílá Třemešná⋌2  1:3
8. Rtyně – Hostinné⋌2  1:2
9. Vítězná – Hajnice⋌1  1:0
10. Pilníkov – Rudník B⋌2  1:2

Správná trefa: 32 branek

Pořadí jednotlivců

Náskok drží Jiří Renner. V zádech má duo z Vrchlabí

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)

  • KN0154 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌10 46
  • KN0017 David Bürger, Vrchlabí⋌19 37
  • KN0019 Pavel Kraus, Vrchlabí⋌16 37
  • KN0159 Daniel Renner, Dolní Branná⋌16 37
  • KN0155 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌13 37
  • KN0027 Josef Vydra, Hořice⋌13 37
  • KN0170 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌10 37
  • KN0160 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌10 37
  • KN0050 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové n. L.⋌10 37
  • KN0150 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌19 34

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)

  • KN0016 Petr Čurda, Vrchlabí⋌16 34
  • KN0108 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌16 34
  • KN0023 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌10 34
  • KN0094 Jan Gabrle, Trutnov⋌10 34
  • KN0056 Jan Prokůpek, Dvůr Králové n. L.⋌10 34
  • KN0097 Marek Tůma, Mladé Buky⋌10 34
  • KN0137 Václav Nyč, Dolní Branná⋌16  31
  • KN0080 Irena Balánová, Volanov⋌13  31
  • KN0126 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌13  31
  • KN0112 Milan Sůra, Dolní Branná⋌13  31

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)

  • KN0129 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌13 31
  • KN0115 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌10 31
  • KN0132 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌10 31
  • KN0101 Miloš Jirsák, Horka u Staré Paky⋌4 31
  • KN0053 Josef Petrů, Trutnov⋌17 29
  • KN0151 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌19 28
  • KN0042 Břetislav Hradecký ml., Nové Lesy⋌16 28
  • KN0085 Karel Kábrt, Trutnov⋌16 28
  • KN0086 Roman Kábrt, Trutnov⋌16 28
  • KN0087 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌16 28
  • KN0148 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌16 28
  • KN0149 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌16 28
  • KN0156 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌13 28
  • KN0039 Vojtěch Matras, Dvůr Králové n. L.⋌13 28
  • KN0118 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌13 28
  • KN0120 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌10 28
  • KN0089 Zdeněk Jón, Trutnov⋌10 28
  • KN0172 Eva Matoušová, Kunčice n. L.⋌10 28
  • KN0059 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové n. L.⋌7 28
  • KN0066 Petra Levitnerová, Dvůr Králové n. L.⋌7 28

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)

  • KN0098 Milan Řehák, Malý Libotov⋌7 28
  • KN0040 David Vitebský, Bílá Třemešná⋌7 28
  • KN0173 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌16 27
  • KN0175 Renáta Dvořáková, Trutnov⋌13 27
  • KN0022 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌19 25
  • KN0010 Evžen Holásek, Podhůří⋌19 25
  • KN0021 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌16 25
  • KN0031 Jaroslav Macek, Dvůr Králové n. L.⋌16 25
  • KN0134 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌16 25
  • KN0122 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌16 25
  • KN0146 Karel Fajman, Dolní Branná⋌13 25
  • KN0084 Hana Jiránková, Trutnov⋌13 25
  • KN0152 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌13 25
  • KN0131 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌13 25
  • KN0124 Anna Radoňová, Dolní Branná⋌13 25
  • KN0138 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌13 25
  • KN0142 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌13 25
  • KN0005 Miloslav Tohola, Havlovice⋌13 25
  • KN0030 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌13 25
  • KN0135 Miroslav Forbelský, Dolní Branná⋌10 25

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)

  • KN0071 Vlastimil Hlušička ml.,Pilníkov⋌10 25
  • KN0046 Petr Holubec, Trutnov⋌10 25
  • KN0088 Otakar Jón, Trutnov⋌10 25
  • KN0096 Ludvík Kohlíček, Trutnov⋌10 25
  • KN0157 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌10 25
  • KN0102 Petr Novotný, Trutnov⋌10 25
  • KN0144 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌10 25
  • KN0006 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌10 25
  • KN0141 Slávek Radoň, Dolní Branná⋌10 25
  • KN0153 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌10 25
  • KN0123 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌10 25
  • KN0047 Michal Vyhnánek, Trutnov⋌10 25
  • KN0079 František Balán, Trutnov⋌7 25
  • KN0180 Martin Bednář, Žireč⋌7 25
  • KN0051 Martin Šimek, Dvůr Králové n. L.⋌7 25
  • KN0165 Zdeněk Žáček, Úpice⋌7 25
  • KN0195 Marek Kancok, Trutnov⋌16 24
  • KN0184 Milan Nesvadba, Dvůr Králové n. L.⋌13 24
  • KN0187 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌10 24
  • KN0055 Petr Dorotík, Trutnov⋌8 24

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)

  • KN0176 Lenka Hurtová, Trutnov⋌4 24
  • KN0198 Luboš Voňka, Dvůr Králové n. L.⋌13 23
  • KN0020 Petr Svoboda, Jilemnice⋌11 23
  • KN0116 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌16 22
  • KN0158 Petr Hajs, Dolní Branná⋌16 22
  • KN0104 Karel Havelka, Trutnov⋌16 22
  • KN0077 Erich Kamitz, Chvaleč⋌16 22
  • KN0164 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌13 22
  • KN0009 Milan Holásek, Podhůří⋌13 22
  • KN0143 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌13 22
  • KN0119 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌13 22
  • KN0145 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌13 22
  • KN0106 Jiří Roza, Hořice⋌13 22
  • KN0113 Petr Sůra, Dolní Branná⋌13 22
  • KN0125 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌13 22
  • KN0057 Zuzana Tučková, Dvůr Králové n. L.⋌13 22
  • KN0100 Jan Zirm, Vrchlabí⋌13 22
  • KN0037 Lukáš Zlatník, Dvůr Králové n. L.⋌13 22
  • KN0064 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové n. L.⋌10 22
  • KN0162 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌10 22

JAKO I. B TŘÍDA, sk. A (101. – 120. místo)

  • KN0117 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌10 22
  • KN0065 Milada Šrůtková, Dvůr Králové n. L.⋌10 22
  • KN0127 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌10 22
  • KN0167 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌7 22
  • KN0168 Jitka Čížková, Dubenec⋌7 22
  • KN0070 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌7 22
  • KN0107 Václav Roza, Trutnov⋌4 22
  • KN0188 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌10  21
  • KN0109 Marek Birke, Trutnov⋌1  21
  • KN0178 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌1  21
  • KN0199 Dušan Krét, Dvůr Králové n. L.⋌10 20
  • KN0024 Pavel Korec, Staré Buky⋌4 20
  • KN0147 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌16  19
  • KN0163 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌1 3  19
  • KN0041 Andrea Šedivá, Dvůr Králové n. L.⋌13  19
  • KN0128 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌13  19
  • KN0114 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌10  19
  • KN0072 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌10  19
  • KN0007 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌10  19
  • KN0121 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌10  19

JAKO I. B TŘÍDA, sk. B (121. – 140. místo)

  • KN0136 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌10  19
  • KN0035 Ráca Srníček, Dvůr Králové n. L.⋌10  19
  • KN0111 Robert Sůra, Dolní Branná⋌10  19
  • KN0018 David Votoček, Vrchlabí⋌10  19
  • KN0036 Petr Kiss, Dvůr Králové n. L.⋌7  19
  • KN0058 Ondřej Langpaul, Dvůr Králové n. L.⋌7  19
  • KN0139 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌7  19
  • KN0038 Martin Srníček, Praha⋌7  19
  • KN0028 Aneta Vydrová, Hořice⋌7  19
  • KN0082 Michal Jiránek, Trutnov⋌4  19
  • KN0004 Pavel Kejzlar st., Úpice⋌4  19
  • KN0044 Markéta Kirschová, Nové Lesy⋌4  19
  • KN0002 Pája Kročil, Úpice⋌4  19
  • KN0099 Jiří Novotný, Trutnov⋌4  19
  • KN0001 Josef Smeták ml., Úpice⋌4  19
  • KN0003 Josef Smeták st., Úpice⋌4  19
  • KN0161 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌1  19
  • KN0091 Jiří Gabrle, Trutnov⋌-2  19
  • KN0093 Radka Křechová, Trutnov⋌-2  19
  • KN0105 Jaroslav Birke, Trutnov⋌13  18

OKRESNÍ PŘEBOR (141. – 170. místo)

  • KN0177 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌10  18
  • KN0189 Jan Romančák, Trutnov⋌10  18
  • KN0174 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌7  18
  • KN0074 Kurt Püschel, Žacléř⋌4  17
  • KN0081 Roman Jeřábek, Trutnov⋌13  16
  • KN0110 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌10  16
  • KN0133 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌10  16
  • KN0130 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌10  16
  • KN0008 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌10  16
  • KN0076 David Kamitz, Bodenmais⋌7  16
  • KN0171 Petr Matouš, Jilemnice⋌7  16
  • KN0095 Roman Nývlt, Trutnov⋌7  16
  • KN0063 Jakub Tuček, Dvůr Králové n. L.⋌7  16
  • KN0032 Václav Vejdělek, Lánov⋌7  16
  • KN0043 Břetislav Hradecký st.,Žacléř⋌4  16
  • KN0029 Hana Vydrová, Hořice⋌4  16
  • KN0090 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌1  16
  • KN0185 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌16  15
  • KN0179 Kateřina Šrámková, Trutnov⋌1  15
  • KN0103 Zdena Pivková, Trutnov⋌10  13
  • KN0045 Ondřej Tobiáš, Trutnov⋌10  13
  • KN0033 Martin Bíba, Dvůr Králové n. L.⋌7  13
  • KN0067 Pavel Holý, Trutnov⋌7  13
  • KN0169 Lenka Hrbková, Dubenec⋌7  13
  • KN0048 Jiří Rejl, Dvůr Králové n. L.⋌7  13
  • KN0140 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌7  13
  • KN0073 Klaus Püschel, Trutnov⋌4  13
  • KN0191 Tomáš Teichmann, Trutnov⋌13  12
  • KN0054 Zbyněk Prinz, Trutnov⋌11  12

OKRESNÍ SOUTĚŽ (171. – 200. místo)

  • KN0190 Michal Dvořák, Mladé Buky⋌0  11
  • KN0049 Andrea Holubcová, Trutnov⋌10 10
  • KN0061 Lukáš Matura, Libštát⋌10 10
  • KN0013 Jules Adam, Vrchlabí⋌7 10
  • KN0025 Pavel Korec st., Staré Buky⋌7 10
  • KN0062 Ludmila Maturová, Libštát⋌7 10
  • KN0034 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové n. L.⋌1 10
  • KN0186 Martin Korčák, Trutnov⋌7   9
  • KN0012 Pavlína Holásková, Podhůří⋌7   8
  • KN0183 Michal Staněk, Kuks⋌5   8
  • KN0083 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌7   7
  • KN0069 Romana Krulišová, Trutnov⋌7   7
  • KN0204 Karel Kučera, Malé Svatoňovice⋌7   7
  • KN0203 Jaroslav Osowiecki, Žacléř⋌7   7
  • KN0205 Petr Stierand, Malé Svatoňovice⋌7   7
  • KN0166 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌1   7
  • KN0196 Lukáš Birka, Trutnov⋌7   6
  • KN0075 Milena Püschelová, Trutnov⋌7   6
  • KN0014 Eva Adam, Vrchlabí⋌7   4
  • KN0068 Marie Holá, Trutnov⋌7   4
  • KN0060 Zdeněk Matura, Libštát⋌7   4
  • KN0201 Tomáš Vacek, Mladé Buky⋌7   4
  • KN0015 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌4   4
  • KN0202 Roman Ševčík, Dvůr Králové n. L.⋌4   4
  • KN0092 Tamara Gabrlová, Trutnov⋌1   4
  • KN0026 Radek Procházka, Staré Buky⋌0   4
  • KN0181 Tomáš Roman, Kuks⋌10   3
  • KN0182 Milada Schovánková, Kuks⋌1   3
  • KN0192 Roman Teichmann, Trutnov⋌1   3
  • KN0197 Pavel Hrubeš, Trutnov⋌5   1

LIGA AMATÉRŮ (201. – 205. místo)

  • KN0078 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌4   1
  • KN0194 Luboš Mašek, Lánov⋌0   1
  • KN0011 Kamila Holásková, Podhůří⋌1 -2
  • KN0052 Filip Kraus, Dvůr Králové n. L.⋌1 -2
  • KN0193 Aleš Kotek, Trutnov⋌0 -2

Čelo tabulky týmové soutěže

  1. U tratě⋌33 108
  2. Sirotci⋌27 93
  3. Abu Dhabi⋌45 90
  4. Lišáci⋌51 87
  5. Karoso-tým⋌48 84
  6. Gorilí samice⋌45 84
  7. Matut⋌27 81
  8. Škubánci⋌48 75
  9. Nohejbalisté⋌39 75
  10. Bytovkáři⋌36 75
  11. Paluba DK⋌33 75