Týmovou soutěž, která si premiéru odbyla na podzim, vyhrál vrchlabský „spolek“ pod názvem ABU DHABI.
Zbývá představit si poslední jméno. Závěrečné dějství vyhrál s 19 body poříčský JAN ROMANČÁK.

VÝSLEDKY 13. KOLA
  1.  Portugalsko – Španělsko⋌3:3 0
  2.  ČR – San Marino⋌2:0 1
  3.  Vrchlabí – Č. Kostelec⋌3:2 1
  4.  Úpice – Dobruška⋌0:3 2
  5.  Staré Buky – Dolní Kalná⋌5:2 1
  6.  Kocbeře – Miletín⋌1:3 2
  7.  Bělá – Horní Branná⋌0:1 2
  8.  Jilemnice – Jablonec⋌1:1 0
  9.  Žacléř – Vítězná⋌3:1 1
10. Libeč – Radvanice⋌1:0 1
Supertrefa: 35 branek

KONEČNÉ POŘADÍ TIP LIGY
HET LIGA (1. – 5. místo)
KN0066 Josef Vydra, Hořice 16 102
KN0060 Alena Slezáková, Dvůr Králové 13 99
KN0018 Petr Čurda, Vrchlabí 16 93
KN0012 Petr Kiss, Dvůr Králové 16 93
KN0045 Renata Dvořáková, Trutnov 13 93

FORTUNA NÁRODNÍ LIGA (6. – 10.)
KN0020 David Votoček, Vrchlabí 13 93
KN0027 Rudolf Elišák, Dvůr Králové 10 93
KN0107 Lenka Hurtová, Trutnov 10 91
KN0024 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 16 90
KN0086 Zdeněk Jiránek, Trutnov 16 90

FORTUNA ČFL (11. – 20. místo)
KN0112 Michal Dvořák, Trutnov 13 90
KN0101 Erich Kamitz, Chvaleč 10 90
KN0021 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové 10 90
KN0010 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 4 90
KN0011 Martin Bednář, Žireč 17 88
KN0004 Jaromír Jedlička, Trutnov 13 88
KN0111 Jan Gabrle, Trutnov 13 87
KN0026 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 13 87
KN0048 Otakar Jón, Trutnov 13 87
KN0065 Milan Řehák, Malý Libotov 10 87

FORTUNA DIVIZE C (21. – 40. místo)
KN0119 Ladislav Köszegi, Trutnov 10 85
KN0025 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 16 84
KN0035 Miloslav Tohola, Havlovice 13 84
KN0096 Václav Herout, Trutnov 7 84
KN0002 Klaus Püschel, Trutnov 7 84
KN0046 Miloš Dvořák st., Trutnov 16 81
KN0079 Martin Korčák, Trutnov 16 81
KN0109 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 16 81
KN0108 Tomáš Vrbecký, Trutnov 16 81
KN0032 Jiří Potměšil, Dvůr Králové 13 81
KN0056 Václav Roza, Trutnov 13 81
KN0098 Jaroslav Hůlek, Trutnov 10 81
KN0089 Hana Jiránková, Trutnov 10 81
KN0047 Zdeněk Jón, Trutnov 10 81
KN0103 Pavel Holý, Trutnov 7 81
KN0028 Jiří Pelák, Dvůr Králové 7 81
KN0013 Martin Šimek, Dvůr Králové 19 79
KN0061 Petr Slezák, Dvůr Králové 11 79
KN0113 Jaroslav Čížek, Dubenec 7 79
KN0100 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 16 78

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (41. – 60.)
KN0023 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 13 78
KN0080 Jaroslava Korčáková, Trutnov 13 78
KN0019 Vítězslav Tobolka, Horní Branná 13 78
KN0055 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 10 78
KN0071 Zdeněk Matura, Libštát 10 78
KN0072 Ludmila Maturová, Libštát 10 78
KN0016 Jan Novotný st., Jilemnice 10 78
KN0005 Břetislav Hradecký, Bílá Třemešná 7 78
KN0105 Romana Krulišová, Trutnov 7 78
KN0074 Petr Matouš, Jilemnice 7 78
KN0110 Roman Nývlt, Trutnov 13 75
KN0064 Víťa Schafránek, Radvanice 13 75
KN0094 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 13 75
KN0084 Karel Havelka, Trutnov 10 75
KN0007 Jaroslav Jákl, Bílá Třemešná 10 75
KN0070 Lukáš Matura, Libštát 10 75
KN0053 Jaroslav Birke, Trutnov 7 75
KN0097 Leoš Herout, Trutnov 7 75
KN0057 Jiří Roza, Hořice 7 75
KN0044 Miloš Dvořák, Trutnov 16 72

AM GNOL I. A TŘÍDA (61. – 90. místo)
KN0102 Marie Holá, Trutnov 7 72
KN0077 Jan Romančák, Poříčí u Tr. 19 71
KN0069 Jan Zirm, Vrchlabí 10 70
KN0116 Filip Hrbek, Pardubice 7 70
KN0058 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 13 69
KN0031 Jiří Schreiber, Dvůr Králové 10 69
KN0054 Gert Böhnisch, Mladé Buky 7 69
KN0115 Lenka Hrbková, Pardubice 7 68
KN0017 Petr Svoboda, Jilemnice 14 67
KN0051 Petr Novotný, Trutnov 10 66
KN0114 Jitka Čížková, Dubenec 7 66
KN0075 Eliška Matoušová, Kunčice n. L. 7 66
KN0085 Zdena Pivková, Trutnov 4 66
KN0082 Karel Kratochvíl, Trutnov 16 64
KN0049 Jaroslav Rufer, Trutnov 16 63
KN0087 Michal Jiránek, Trutnov 10 63
KN0091 Karel Kábrt, Trutnov 10 63
KN0092 Roman Kábrt, Trutnov 10 63
KN0009 Pavel Tomeš, Nový Bydžov 10 63
KN0068 Hana Vydrová, Hořice 7 63
KN0062 Libor Slezák, Dvůr Králové 4 63
KN0120 František Balán, Trutnov 16 62
KN0093 Karel Kučera, Malé Svatoňovice 16 62
KN0022 Jaroslav Macek, Dvůr Králové 8 62
KN0063 Marta Suchá, Radvanice 10 60
KN0078 Zdeněk Korčák, Trutnov 7 60
KN0117 Daniel Gabrle, Trutnov 10 58
KN0095 Michal Herout, Trutnov 13 57
KN0042 Jan Jedlička st., Dvůr Králové 7 57
KN0038 Pája Kročil, Úpice 7 57

JAKO I. B TŘÍDA (91. – 120. místo)
KN0076 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L. 7 57
KN0037 Josef Smeták st., Úpice 7 57
KN0073 Miloš Jirsák, Vrchlabí 13 55
KN0008 Martin Jákl, Bílá Třemešná 10 54
KN0006 Martin Tarant, Bílá Třemešná 10 54
KN0040 Karel Korunka, Dvůr Králové 7 54
KN0036 Josef Smeták ml., Úpice 7 54
KN0081 Kateřina Šrámková, Trutnov -1 54
KN0118 Petr Bureš, Trutnov 7 52
KN0129 Jakub Daniel, Dvůr Králové 13 51
KN0003 Martin Bíba, Dvůr Králové 7 51
KN0104 Tomáš Kruliš, Trutnov 4 51
KN0088 Pavel Kotyk, Žacléř 7 49
KN0039 Zdeněk Žáček, Úpice 10 48
KN0041 Alena Jedličková, Dvůr Králové 7 48
KN0030 Jaroslav Zajíček, Lipnice 1 48
KN0034 Pavel Kejzlar, Úpice 7 47
KN0015 Jan Novotný ml., Jilemnice 7 46
KN0099 Kurt Püschel, Žacléř 7 46
KN0033 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové 7 45
KN0050 Jiří Novotný, Trutnov 7 45
KN0067 Aneta Vydrová, Hořice 7 45
KN0090 Soňa Kábrtová, Trutnov 1 45
KN0127 Libor Machač, Hřibojedy 10 44
KN0001 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 13 42
KN0165 Radek Tauchman, Dolní Branná 10 41
KN0106 Milena Püschelová, Trutnov 4 39
KN0133 Adam Žižka, Dvůr Králové 10 38
KN0131 Michal Bogáň, Trutnov 1 38
KN0125 Dušan Krét, Chvaleč 13 37

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 150. místo)
KN0128 Lukáš Zlatník, Bílá Třemešná 13 36
KN0135 Filip Kraus, Libotov 7 36
KN0145 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 16 35
KN0179 Janek Kubáněk, Dolní Branná 10 35
KN0141 Milan Sůra, Dolní Branná 10 35
KN0121 Petr Pfeifer, Vrchlabí 7 35
KN0134 Tomáš Picha, Dvůr Králové 7 35
KN0132 Luboš Voňka, Dvůr Králové 7 35
KN0059 Tomáš Houška, Jičín 5 35
KN0175 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 16 32
KN0147 Josef Hanuš, Dolní Branná 7 32
KN0173 Václav Nyč, Dolní Branná 7 32
KN0148 Renata Hostínová, Dolní Branná 16 29
KN0156 Jan Doviczin, Dolní Branná 13 29
KN0160 Libor Čvančara, Dolní Branná 10 29
KN0158 Josef Dreveniak, Dolní Branná 10 29
KN0171 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 10 29
KN0172 Věra Kubáňková, Dolní Branná 10 29
KN0152 Jitka Márynková, Dolní Branná 10 29
KN0144 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 10 29
KN0177 Karel Fajman, Dolní Branná 7 29
KN0181 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 7 29
KN0139 Robert Sůra, Dolní Branná 7 29
KN0150 Ladislav Šimek, Dolní Branná 7 29
KN0169 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 4 29
KN0122 Stanislav Schejbal, Trutnov 10 28
KN0138 Martin Kilevník, Jaroměř 7 28
KN0153 Eva Šimůnková, Dolní Branná 13 26
KN0178 Jaroslava Klikarová, Dolní Branná 7 26
KN0154 Anna Pilgrová, Dolní Branná 7 26

OKRESNÍ SOUTĚŽ (151. – 180. místo)
KN0137 Zdeněk Stránský, Dvůr Králové 4 25
KN0123 Jan Hlava, Libotov 7 24
KN0124 Jiří Rejl, Dvůr Králové 7 24
KN0014 Luboš Mašek, Lánov -5 24
KN0186 Jan Mečíř, Dolní Branná 16 23
KN0143 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 13 23
KN0159 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná 10 23
KN0155 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 10 23
KN0163 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 10 23
KN0162 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná 10 23
KN0180 Libor Kubáněk, Dolní Branná 7 23
KN0174 Libuše Nyčová, Dolní Branná 7 23
KN0168 Alfréd Sacher, Dolní Branná 7 23
KN0187 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná 13 20
KN0157 Jiří Voráček, Dolní Branná 10 20
KN0183 Miloslav Albrecht, Dvůr Králové 7 20
KN0185 Pavlína Žižková, Verdek 7 20
KN0126 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové 4 20
KN0182 Kari Lahtinen, Dvůr Králové 7 18
KN0140 Zdena Sůrová, Dolní Branná 13 17
KN0164 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 10 17
KN0161 Jindřich Šubrt, Dolní Branná 10 17
KN0166 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 10 17
KN0167 Vladomír Nožička, Dolní Branná 7 17
KN0142 Petr Sůra, Dolní Branná 7 17
KN0170 Jiří Sacher, Dolní Branná 4 17
KN0146 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 7 14
KN0151 Vlasta Suková, Dolní Branná 7 14
KN0083 Blažena Kratochvílová, Trutnov 1 12

LIGA AMATÉRŮ (181. – 187. místo)
KN0149 Miloslav Nykl, Dolní Branná 7 11
KN0136 Standa Jirasko, Pilníkov 0 10
KN0043 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové 16 9
KN0176 Ladislav Nosek, Dolní Branná 7 8
KN0184 Lukáš Bém, Dvůr Králové -2 8
KN0029 Ivo Řízek, Dvůr Králové 0 2
KN0052 Marek Birke, Trutnov 4 1

KONEČNÉ POŘADÍ TÝMOVÉ SOUTĚŽE

Abu Dhabi králem týmové soutěže
LIGA MISTRŮ (1. – 5. místo)
 1. místo Abu Dhabi (Petr Čurda, Vítězslav Tobolka, David Votoček)⋌42 264
 2. místo FC Libotov (Martin Šimek, Tomáš Zkusil, Martin Bednář)⋌40 257
 3. místo Krakonoš (Vlastimil Hlušička ml., Erich a Jaroslava Kamitzovi)⋌39 255
 4. místo Botafogo (Vl. Hlušička st., Petra Hlušičková, Milada Šrůtková)⋌45 252
 5. místo Vodáci (Roman Nývlt, Jan Gabrle, Michal Dvořák)⋌39 252

EVROPSKÁ LIGA (6. – 15. místo)
 6. místo Děda tým (Miloš Dvořák, Renata Dvořáková, Miloš Dvořák st.)⋌45 246
 7. místo Slezáci (Alena Slezáková, Petr Slezák, Libor Slezák)⋌28 241
 8. místo Jirkys team (Zdeněk Jiránek, Michal Jiránek, Hana Jiránková)⋌36 234
 9. místo Pardálové (Zdeněk Jón, Otakar Jón, Jaroslav Rufer)⋌39 231
10. místo Arya tým (Lukáš Matura, Zdeněk Matura, Ludmila Maturová)⋌30 231
11. místo Sparta (Marie Holá, Pavel Holý, Romana Krulišová)⋌21 231
12. místo Umpa Lumpa! (Martin Bíba, Břetislav Hradecký, Petr Kiss)⋌30 222
13. místo FC Amok (Zdeněk Korčák, Martin Korčák, Jaroslava Korčáková)⋌36 219
14. místo Herouti (Michal Herout, Václav Herout, Leoš Herout)⋌27 216
15. místo Santa tým (Klaus Püschel, Milena Püschelová, Lenka Hurtová)⋌21 214

MOL CUP (16. – 25. místo)
16. místo 3RD (Jaroslav Čížek, Jitka Čížková, Lenka Hrbková)⋌21 213
17. místo Hořické Vydry (Josef Vydra, Aneta Vydrová, Hana Vydrová)⋌30 210
18. místo Králíci (Jaroslav Osowiecki, Karel Kučera, Petr Stierand)⋌42 206
19. místo Fotbal Dvůr (Jiří Pelák, Pavel Tomeš, Jaroslav Macek)⋌25 206
20. místo Matut (Petr Matouš, Eliška Matoušová, Jaroslav Matouš)⋌21 201
21. místo Kluci od frézy (Martin Tarant, Jaroslav Jákl, Martin Jákl)⋌30 183
22. místo Karoso tým (Soňa Kábrtová, Karel Kábrt, Roman Kábrt)⋌21 171
23. místo Děda Pepa (Josef Smeták st., Josef Smeták ml., Pája Kročil)⋌21 168
24. místo Chataři 220 (Karel Korunka, Alena Jedličková, Jan Jedlička st.)⋌21 159
25. místo Břéťa (Kateřina Šrámková, Karel a Blažena Kratochvílovi)⋌16 130