V sobotních zápasech ji ale vůbec nepotvrdili, dvakrát prohráli a pomalu se jim vzdaluje i vidina postupu do osmičky pro play off. Příští kolo se hraje opět už o víkendu v Náchodě, jilemnické futsalisty čekají těžká utkání s Klatovy a vedoucím Chemcomexem Praha.

SK Sico Jilemnice – SC Premium Stonava 0:2 (0:1). Branky: 20. Mendrok, 23. Stachel. Rozhodčí: Hladík, Kolář, ŽK: 1:1. Ze začátku utkání se hrálo opatrně s minimem gólových šancí na obou stranách. Domácí Illner potom v první velké příležitosti neuspěl, a tak se na konci prvního poločasu ujal vedení soupeř. Na začátku druhé půle udělal hrubou chybu gólman Šulc a Stachel nekompromisně přidal druhý gól Stonavy, čímž prakticky rozhodl utkání.

SK Sico Jilemnice – SF Klimco Darkovice 1:3 (1:0). Branky: 14. Illner – 24. Vyletělek, 25. Polomský, 35. Voldán. Rozhodčí: Kolář, Petroušek, ŽK: 1:1. SK Sico Jilemnice: Šulc (Pivoňka) – Vašek, Paulů, Schauer, Kupec, Šťastný, Nos, Illner, Skála, Brett, ve 2. utkání navíc Medek. Díky brance Illnera domácí vyhráli 1:0 první poločas.
Zlom utkání nastal když do druhé půle musel místo Šulce nastoupit do branky nerozchytaný Pivoňka a z první šance hráči Darkovic vyrovnali. Vzápětí přidali i druhou branku. Nikdo z domácích nebyl schopen vzít na sebe odpovědnost a vyrovnat, naopak hosté v závěru přidali třetí branku. „Tak špatný výkon jako ve druhé půli tohoto zápasu nepamatuji. Znovu se potvrdilo jak moc nám chybí zraněný zakončovatel Kraus,“ řekl po zápase jilemnický trenér Milan Szabo.