Víchová – Rokytnice 0:4 (0:2)

Do dvacáté minuty bylo utkání vyrovnané a odehrávalo se takřka výhradně mezi velkými vápny, ale poté začali úřadovat hosté. První branka padla po rychlém brejku hostů. Domácí se ve velkém počtu vysunuli k zahrávání rohového kopu, přišli o balón a Havlíček skóroval na druhé straně. Poté se stala na hřišti kuriózní a ojedinělá situace. Brankář Sedláček rozehrával po odmávaném ofsajdu Víchové mezi středovým kruhem a velkým vápnem nařízený „přímák“ a jeho nákop skončil k údivu všech až zády brankářského kolegy Kobra. Hosté pak již hráli v klidu a nejprve z pokutového kopu a následně další vstřelenou brankou uzavřeli skóre na konečných 0:4 z pohledu Víchové.

Horní Branná – Harrachov 2:1 (2:0)

Začátek zápasu byl vyrovnaný. Hosté se prosazovali zejména dlouhými pasy za obranu, domácí naopak chtěli hrát svůj typický kombinační fotbal po křídlech. První branka padla v 55. minutě, kdy vystřelil Vašek, Pešina prodloužil a Svoboda se následně radoval ze vstřeleného gólu. Domácí v polovině úvodního dějství měli navrch a výkon korunovali dalším gólem, když po rohu Svobody zvýšil Šimek.

Začátek druhého poločasu ale vyšel lépe hostům, kteří zasypali brankáře salvou střel. Ujala se ta z 54. minuty, kdy nechytatelně prostřelil Hofmana Trepera. Domácí si poté vytvořili několik šancí ke skórování, ale náskok nenavýšili. Naopak hosté, i když musel po stažení Illnera Kroupa předčasně do sprch, šli za vyrovnáním. To přišlo v závěru, ale původně platný gól nakonec hlavní sudí odvolal. Harrachov tak z vyrovnaného zápasu nebral nic a domácí jsou zatím stoprocentní.

Mšeno B – Rovensko 6:0 (2:0)

Jednoznačná záležitost domácího celku. Divizními hráči posílený mladý celek zahrál dobrou partii a hosté z Rovenska neměli šanci. První příležitost si přitom vytvořil hostující Novotný již ve třetí minutě, ale vzápětí se prosadilo Mšeno B a ještě do půle vstřelilo druhý gól. I přesto, že se nadále především gólman Vrabec snažil o zachování přijatelného výsledku, především obrana Rovenska nestíhala nájezdům domácích. Ti tak přidali další čtyři branky a jednoznačně zvítězili.

Ostatní zápasy: Ruprechtice – Lučany 1:3, Držkov – Plavy 2:0 (1:0), M. Skála – Ž. Brod B 3:1 (0:1).