Derby mezi Starými Buky a Poříčím se hrálo v kulise 250 diváků, kterou do fotbalového areálu zlákal také předzápas domácích seniorů se starou gardou FC Hradec Králové (duel skončil výsledkem 2:4 – pozn. aut.).

Staré Buky – Poříčí u Tr. 3:0 (2:0)

Fakta – branky: 15. J. Prokop, 45. Brutovský z pen., 70. Pálinkáš. Rozhodčí: M. Říha. ŽK: 6:4. Diváci: 250. Derby tradičních rivalů se hrálo v režii favorita. Po čtvrthodině hry otevřel střelecký účet duelu Prokop a chvilku před pauzou zvýšil z pokutového kopu na 2:0 Brutovský. Ve druhé půli zvýšil Pálinkáš na tříbrankový rozdíl, více branek už ale návštěva kola neviděla.

Mostek – Vítězná 2:2 (2:1), na penalty 5:6

Fakta – branky: 21. Piwko, 26. Kubín – 11. Hlavatý, 59. V. Robek. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Už po jedenácti minutách otevřel skóre hostující Hlavatý, Mostek se ale oklepal brzy. Po trefách mladíčků Piwka s Kubínem vedl ve 26. minutě 2:1. Druhá půle se hrála v režii Vítězné. Zasloužené vyrovnání zařídil Robek, přesto hosté poprvé na jaře ztratili. Díky lépe zvládnutým penaltám však jen bod.

Vrchlabí – Rtyně v P. 2:0 (1:0)

Fakta – branky: 40. Janoch, 73. P. Kraus. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 1:4. Diváci: 35. Ve Vrchlabí se hrálo o čtvrtou příčku a vyrovnaný duel zvládli lépe domácí borci. Ti nejprve přežili pokutový kop soupeře, aby je chvíli před pauzou poslal do vedení Janoch. Tříbodovou pojistku zařídil 17 minut před koncem Pavel Kraus.

Podhůří – B. Třemešná B 1:5 (0:5)

Fakta – branky: 55. vlastní (Hradecký) – 8., 25. a 33. M. Jákl, 18. z pen. a 30. Hradecký. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (66. Bednář). Diváci: 50. Domácí odehráli „zápas blbec". Ač byli po celé utkání lepším týmem, inkasovali už v první půli pět branek z brejkových situací. Po pauze Podhůří třikrát orazítkovalo konstrukci branky a čestného úspěchu se po vyloučení Bednáře dočkalo alespoň díky vlastnímu gólu soupeře.

Kuks – Bohuslavice 2:2 (0:1), na penalty 12:13

Fakta – branky: 49. a 65. z pen. Pišl – 29. Škop, 73. Eflér. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 4:1. Diváci: 50. Druhý souboj ze suterénu tabulky přinesl vyrovnaný fotbal a nakonec i nerozhodný výsledek. Oba soupeři v utkání jednou vedli, dlouhotrvající penaltový rozstřel nakonec vyšel lépe hostům.