OKRESNÍ PŘEBOR

Kocbeře – Hostinné 1:0 (1:0). Branka: Šmíd. Rozhodčí: Rolf. ŽK: 2:0. Diváků: 80. Tatran přijel k utkání oslaben a v prvním poločase to bylo znát. Domácí byli lepší, ale z převahy vytěžili pouze brzký gól Šmída. Po obrátce byli naopak nebezpečnější hosté, domácím jako by došla šťáva. Nakonec však s vypětím všech sil a za pomoci gólmana vedení uhájili.

Lánov – Libeč 5:1 (2:1). Branky: Havránek 4, P. Vališka – J. Sekera. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 2:2. Diváků: 51. V utkání dvou sousedů v tabulce jasně dominovali domácí. V prvních patnácti minutách nastřelili dvakrát břevno, a tak soupeř trestal z protiútoku. Domácí ještě do poločasu otočili vývoj utkání. Nejprve se krásně z trestného kopu trefil Havránek a tentýž hráč poté načechral krásný míč Pavlu Vališkovi, jenž se nemýlil. Po pauze již hosté nekladli odpor a nejlepší hráč domácích Havránek přidal ještě tři krásné branky.

Staré Buky – Vrchlabí B 0:8 (0:6). Branky: Stejný 2, Hanuš z pen., Hynek z pen., Vondráček, Lastomirský, Plecháč, Marks. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:1. Diváků: 40. Utkání, do něhož domácí nastoupili pouze s deseti hráči, bylo rozhodnuté už před půlí. Druhé dějství se dohrávalo jen z povinnosti. Konečné skóre je pro domácí ještě milosrdné, hosté spoustu dalších příležitostí neproměnili.

Bohuslavice – Dolní Branná 3:1 (1:0). Branky: Poláček 2, Najman – Rychlovský. Rozhodčí: Herák. ŽK 0:1. Diváků: 50. Domácí z převahy v první půli dokázali skórovat pouze jednou. Hostům se hned po přestávce podařilo vyrovnat, ale domácí dvěma góly dovedli utkání do vítězného konce.

Podhůří – Strážné 1:1 (0:1), na penalty 9:10. Branky: L. Gottstein – Grégr. Rozhodčí: Bartoň. ŽK: 2:1. Diváků: 160. Byl to docela slušný fotbal. Domácí sice v první půli po jediné chybě zadních řad neuhlídali Grégra, ten ale dává, i když na něm dva seděj. Nepovedenou střelu proměnil ve vyrovnání Gogo. Domácí Nejedlý pak trestuhodně zahodil tutovku, stejně tak hosté, a to včetně nastřelené tyče. Přetahovaná o prémiový bod skončila v desáté sérii domácí střelou čtyři metry nad.

Rtyně – Žacléř 1:1 (1:0), na penalty 4:5. Branky: Vasilijev – Maňuch. Rozhodčí: Louda. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Ve vyrovnaném utkání šli domácí do vedení, Žacléři se podařilo vyrovnat až v závěru. Na penalty byli úspěšnější hosté.

Svoboda – Pilníkov 3:5 (2:2). Branky: Karlík 3 – J. Kratochvíl 3, M. Kozaňák, Mihálka. Rozhodčí: Machata. ŽK: 2:2. Diváků: 50. V ne příliš pohledném utkání se domácí ujali v 15. minutě vedení, ale v zápětí inkasovali vyrovnávající branku. Stejný scénář se opakoval při druhém gólu, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Druhý poločas začal třetí brankou střelecky disponovaného domácího Karlíka. Za chvíli však bylo opět vyrovnáno. Poté se urodilo několik šancí bez brankového efektu, a tak hosté přidali čtvrtou branku.

Dolní Kalná – Janské Lázně B 0:0, na penalty 1:2. Rozhodčí: Jandera. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Domácí měli v podprůměrném utkání výraznou územní převahu a několik šancí, ale v koncovce byli naivní a nezodpovědní.