Vrchlabí – Dvůr B 0:3 (0:2)

Potřetí v řadě se fotbalistům dvorské rezervy podařilo vyloupit vrchlabský stadion, a proto i bilance letošní sezony z derby vyznívá jasně pro tým trenéra Šturmy. Dvoráci získali 6 bodů při skóre 5:0. Zatímco nedělní duel defenzivně laděným hostům sedl, domácí se ani ve druhém jarním zápase nedokázali prosadit. Úvodní branku utkání měl na svědomí Rejl, který hlavou usměrnil míč do branky po rohovém kopu L. Nováka. Domácí se tlačili za vyrovnáním, ovšem do kolen je srazil T. Otradovský, jenž se levačkou trefil chvíli před koncem první půle. Ačkoliv i po přestávce měli Vrchlabští míč častěji na svých kopačkách, jejich snaha byla platonická. Dvoráci směřovali k vítězství, které ještě v nastaveném čase zvýraznili třetím gólem. Nákop Nováka prodloužil hlavou Ježek, Privara pokryl míč, předal skvěle Šturmovi, a ten v nájezdu na Šulce zamířil přesně k přední tyči.

Libáň – Trutnov B 1:3 (0:2)

Důležité tři body si přivezla trutnovská rezerva z Libáně. Jestliže pod Krkonošemi chtějí pomýšlet na záchranu soutěže, museli zvítězit. A to se hostům podařilo díky dvěma brankám Jiřího Makovského a jedné Machalíka.

J. Lázně – Žacléř 3:0 (2:0)

Rehabilitace herního projevu domácím po nepovedeném zápase v Rudníku vyšla. Hosté naopak předvedli v prvním poločase ustrašený výkon s množstvím chyb a zkažených přihrávek. Utkání opět jako v Rudníku otevřel v 5. minutě Němeček, který tvrdou střelou z hranice velkého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:0. V 8. minutě zahrával Kuric roh a trefil zatočený míč přímo do branky – 2:0. Řadu dalších šancí pak domácí v první půli nevyužili. Po přestávce začali hosté aktivněji, ale v 56. minutě po jejich zmatcích v obraně Regina přidal třetí gól domácího týmu a bylo rozhodnuto.

Lánov – HSM 0:5 (0:3)

Pro domácí tým důležitý zápas rozhodl drtivý nástup hostů, kteří v 18. minutě vedli už o tři branky. Nejprve se v 7. minutě za hranicí vápna opřel levačkou do balónu Holubec – 0:1. V 15. minutě rozehrával rohový kop Mucudis, na jeho míč nejvýše vyskočil opět „horňácký“ matodor Holubec a přesnou hlavičkou zvýšil na 0:2. A aby toho pro domácí nebylo málo, tak za další tři minuty roh Mucudise přetavil v gól na zadní tyči číhající stoper Vacek – 0:3. Z tříbrankového šoku se domácí do konce první půle už nevzpamatovali. Po přestávce Lánovští sice nastoupili na hřiště s odhodláním změnit nepříznivý stav, ale Půlpán, Havránek, Prušinec, Mencl si na Strassera nepřišli. A tak se opět prosadili hosté. Dvakrát. Po rohu Kárníka nejprve Duch a pět minut před koncem se z pokutového kopu zapsal do kolonky střelců i brankář Strasser.

Mostek – Miletín 5:0 (1:0)

Fotbalisté Mostku i ve svém druhém jarním zápase zanechali na hřišti velmi dobrý dojem, když proti utkání ve Staré Pace tentokrát dokázali i střílet góly. Do všech těch pěti sobotních se nějakým způsobem vždy „zapletl“ ofenzivně laděný záložník Vítězslav Robek. „Malý – velký“ muž mostecké sestavy totiž dvě branky dal, na dvě přihrál a stál i na konci akce, při které si hosté vstřelili vlastence. Poprvé síť rozvlnil ve 27. minutě po úniku, na 2:0 zvýšil centrem, jehož směr zcela změnila teč hostujícího stopera Machačky. Třetí gól přidal z malého vápna po přihrávce Brádleho. To běžela 63. minuta a hosté rezignovali. V samém závěru utkání V. Robek tak ještě uvolnil do šance Naštického, jenž kličkou obešel brankáře (4:0), a poté i narýsoval přihrávku před prázdnou branku D. Duchkovi.

Úpice – St. Paka 3:1 (3:1)

Od začátku utkání byla vidět herní převaha domácího mužstva. Již v 7. minutě šla Úpice do vedení brankou Kolmana, které předcházela akce Černého s centrujícím Kejzlarem – 1:0. Druhý gólový moment utkání přišel ve 36. minutě po dlouhém nákopu Peterky na Černého. Domácí útočník si pohrál s hostující obranou a brankáři nedal šanci – 2:0. O čtyři minuty později Horák ideálně vybídl ke skórování Kolmana, ten sice ztroskotal na brankáři, ale Hanzlík už ne – 3:0. Těsně před poločasem Peterka ve vápně fauloval a Feri z nařízené penalty snížil – 3:1. Druhý poločas začali lépe hosté a dvacet minut měli míč častěji na svých kopačkách, ale prosadit se nedokázali. Pak opět převzala iniciativu Úpice, přesto ze dvou velkých závarů již nic nevytěžila.

Hlušice – Rudník 4:1 (2:0)

Kdyby se svěřencům trenéra Hájička v utkání dařilo proměňovat šance, domácí tým by určitě více potrápili. Takhle si Hlušičtí vychutnali klidné vítězství, k němuž Rudník soupeři pomohl i vlastním gólem na 1:0. Jedinou branku hostů vstřelil Lev.