1.A TŘÍDA

Jilemnice – Košťálov 0:2 (0:0)

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí. Již v 5. minutě orazítkoval spojnici tyče a břevna z trestného kopu Princ. Zbytek první půle se však odehrál mezi oběma vápny a výraznější šanci si nevypracoval ani jeden z týmů. V úvodu druhého poločasu zahrával K. Janata trestný kop z pravé strany, na který si naskočil Kašpar, a premiérovým gólem otevřel brankový účet. V 60. minutě zahrával trestný kop znovu Janata. Na zadní tyči číhal Móro, ale na rozdíl od svého kolegy nedokázal zamířit přesně. Domácí útočník Princ poté nebezpečně vystřelil, ale Průcha dokázal vytěsnit na roh. O osudu zápasu definitivně rozhodl Zboroň. Trestuhodně zapomenutý košťálovský hráč samostatný nájezd proměnil a ač se domácí snažili zápas zdramatizovat, hosté si odvezli výhru.

V. Hamry – Bozkov 1:0 (1:0)

V sobotním odpoledni bylo k vidění kvalitní, bojovné utkání. V prvních minutách byl zápas spíše opatrný. Žádné z mužstev nechtělo udělat chybu, k ohrožení brankářů tak příliš nedocházelo. Hra se převážně odehrávala mezi šestnáctkami obou týmů. Brankáři se aktivněji zapojovali hlavně po zahrávání standardních situací. Žádná však nepřinesla brankový efekt. Ve 35. minutě předvedli domácí pěknou akci, kterou zakončil jejich útočník přesnou střelou a nedal Balatkovi v bozkovské brance šanci – 1:0. Bozkov se snažil o zkorigování. Před branku Hamrů se sneslo několik nadějných centrů, ale hostující hráči byli nedůrazní v zakončení. Ve druhém poločase přišel ihned v první minutě rozhodující okamžik. Hamrovskému brankáři Míčkovi vypadl míč a dorážejícího Červeného zastavil domácí obránce pouze za cenu faulu. Nařízenou penaltu pak ale neproměnil Burnus. Domácí hráči poté přitvrdili a výsledkem bylo sedm žlutých. Bozkov nedokázal slibné situace po zahrávání trestných kopů využít. Hamry se v poslední fázi soustředily na defenzivu a podařilo se jim uhájit výhru.

Frýdlant – Lomnice 1:2 (1:1)

Hosté byli od začátku utkání v mírné převaze, což ovšem nedokázali gólově vyjádřit, a to i přesto, že hráli po červené kartě pro domácího kapitána Lachmana v početní převaze. První půle, i přes nebezpečné útoky domácích, skončila po brance hostujícího Stehlíka 1:1. Nerozhodný stav po poločase dokázali využít hostující borci a po úniku Bernarda šli do vedení 2:1, které vydrželo až do konce utkání.

1.B TŘÍDA

SK Mírová - Jiskra Harrachov 3:1 (1:1)

Hosté byli od začátku aktivnější a domácí těžko hledali recept na harrachovskou hru. Vysvobodil je až Zenkův gól ze 26. minuty, když si naběhl na Rálišův centr a pod nohami brankáře Farského protlačil míč do sítě. Hosté však nesložili zbraně a několikrát ohrozili mírovskou branku. Kýžené vyrovnání slavili tři minuty před přestávkou zásluhou Chlupa. V 66. minutě se dostal k míči Jíra a zavěsil – 2:1. Harrachovští ve snaze o další vyrovnání byli několikrát blízko gólu, ale nedokázali své šance využít. Naopak deset minut před koncem Trč přeběhl celé hřiště, aby předložil míč Tokanovi a mohli společně slavit třetí gól.

Rovensko – N. Ves 2:1 (0:0)

První polovina utkání se odehrála v klidné atmosféře. Mladíci z Nové Vsi měli opticky více ze hry, ale brankové příležitosti, které si vytvořili, nedokázali využít, a proto se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu. Po příchodu z kabin se po chybné rozehrávce zadáků hostů dostali domácí do vedení. Hosté dřeli, ale jejich snaha vycházela jako obvykle naprázdno. Po individuální chybě obránce se poté radovali domácí podruhé, navíc Nová Ves přišla o vyloučeného Koudelku. Přesto se ještě vrátila do hry, snížila, ale Rovensko si již zbytek utkání pohlídalo a připsalo si tři body.

Plavy – Víchová 3:0 (1:0)

Úvod utkání patřil jednoznačně domácím. Svého soupeře doslova válcovali a jenom s obrovskou dávkou úsilí hráčů Víchové zůstalo skóre nerozhodné. Hosté se poté však vzpamatovali a zápas se vyrovnal. Úvodní branku přinesla až závěrečná minuta prvního poločasu. Po závaru v obraně se Víchovským nepodařilo důrazně odkopnout míč a po hlavičkovém souboji se prosadil domácí Harik. Ve druhé, fotbalově ne příliš pohledné půli hráči bojovali o každou píď hrací plochy. Až do 75. minuty si hosté pohrávali s myšlenkou na vyrovnání. Poté však přišel sporný okamžik. Domácí se nerozpakovali se zahráním autového vhazovaní, hostující hráči, kteří čekali, že mají vhazovat oni, zůstali zkoprnělí a Tomíček, který všem utekl, zvýšil na 2:0. Víchová vrhla všechny síly do útoku, ale i domácí hráči se divili, za co vlastně zahrávají pokutový kop. V 80. minutě tak stanovili konečné skóre.

Zásada – Horní Branná 0:2 (0:1)

Utkání začali útočně hráči hostů. Snaha vyvrcholila v 17. minutě, Petr Zuzánek přesprintoval obránce po pravé straně, prudce odcentroval na malé vápno a Jakub Nýdrle dal na 1:0. V útočné aktivitě pokračovali hráči Horní Branné i nadále. Hosté si na hřiště čtvrtého celku tabulky přivezli velkou dávku střeleckého prachu. Další pokusy o vstřelení branky však zlikvidoval buď gólman Zásady, nebo hosté netrefili branku. Domácí se v první půli proti výborné obraně Hornobranských s jistým brankářem vůbec neprosadili. Ve 2. poločase se velmi dobře uvedl střídající Radek Šlechta. Nejprve gólovou přihrávkou, která nebyla využita. Po hodině hry ho uvolnil Novotný a Šlechta s přehledem kolem vybíhajícího brankáře zvýšil na 0:2. Další palebnou válku likvidoval domácí gólman a když ani částečné procitnutí domácích brankou neskončilo, odvezli si hosté dvoubrankové vítězství.