Vrchlabí B – Hostinné 2:7 (0:4). Branky: Sommer, O. Kraus – L. Kracík 2, Polák 2, Maličký 2, Jakoubek. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 2:3. Diváků: 50. V 10. minutě hosté vstřelili první branku a od této chvíle bylo na hřišti jen jedno mužstvo, které si s chutí zahrálo a také zastřílelo. Domácím se podařilo snížit až ke konci zápasu.

Lánov – Horní Staré Město Město 6:2 (4:0). Branky: Šafařík 2, Mencl, Horák, Farský, Hájek – Dvořák, Kulda. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:3. Diváků: 250. Jednoznačné vítězství Lánova, který potvrdil slušnou jarní formu a po pěkných akcích rozhodl o osudu utkání již v prvním poločase. Hosté se snažili, ale relativní možnost postupu jim svazovala nohy. Favorit kupil chybu za chybou a domácí dokázali pohotově trestat.

Dolní Kalná – Kunčice nad Labem 5:2 (1:1). Branky: T. Jiřička 2, Tauchman ml. 2, M. Bartoš – D. Jeřábek 2. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 2:2. Diváků: 160. V utkání velmi dobré úrovně, odpovídajícím postavení obou celků v tabulce, domácí borci předčili soupeře důrazem v koncovce. Dolní Kalná zaslouženě získala všechny body. Hosté skórovali ze dvou pokutových kopů. Po utkání proběhlo vyhlášení tradiční fotbalové ankety, jejím vítězem se stal suverénně Michal Najman.

Vítězná – Strážné 2:2 (0:2), na penalty 1:3. Branky: Vágner, Jiráček – Havrančák, Janda. Rozhodčí: Teichmann. Bez karet. Diváků: 70. V prvním poločase domácí bojovnost předčila chytrost a nekompromisní zakončení hostů, kteří se během šedesáti vteřin dostali do dvoubrankového vedení (36. a 37. minuta). Do druhé půle nastoupili domácí s odhodláním vyrovnat, což se jim nakonec podařilo. V penaltovém rozstřelu byli ale šťastnější hosté.

Bohuslavice – Staré Buky 3:4 (1:3). Branky: Stránský, Poláček, Kracík – Prokop 2, Vilám, Záplata. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (Kozák). Diváků: 60. Co napsat: o šťastnějším vítězi asi už bylo rozhodnuto předem. Staré Buky skoro již tradičně honí body na konci sezony. Hosté se uklidnili už ve dvanácté minutě, kdy skórovali z penalty, kterou „kamarád" pomezní vehementně odmával a kamarád hlavní, ačkoli se mu moc nechtělo, tak ji odpískal. Následně vyloučil domácího hráče za vulgární slova, což by bylo v pořádku. Jenže podobná použil hráč hostů ve druhém poločase, za což dostal pouze žlutou, protože je to „kamarád".

Podhůří – Rtyně 0:3 (0:0). Branky: Černý 2, Kábrt. Rozhodčí: R. Trejbal. ŽK: 0:1. Diváků: 200. Boj o setrvání v nejvyšší soutěži? Kdepak. V sobotu to bylo zoufalství. Svázané nohy, tělo neposlouchalo hlavu, pokud v ní vůbec něco fotbalového bylo. V první části se domácí jakžtakž drželi, E. Zdržálek měl dvě slušné šance, to bylo ale vše. Baník hrozil a Petr Gulis Kulhánek čaroval. To mu ale vydrželo jen do začátku druhého poločasu, kdy byl po zranění střídán. Domácí začali hrát malátně, až bojácně, a soupeř čím dál více chybující obranu Jiskry trestal. Tři góly, pár šancí, dvě nastřelené tyče. Jinými slovy, kdyby jich bylo osm, nebylo by se čemu divit. Boj o záchranu končí. Nebo snad přijde poslední šance v závěrečném kole?

Svoboda – Kocbeře 3:3 (2:2), na penalty 2:3. Branky: Mucudis 2 (obě z pen.), Brejcha – Šolc, Horák, Béna. Rozhodčí: Hradecký. ŽK: 2:1. Diváků: 30. V utkání nevalné úrovně se soupeři za stálého deště rozešli smírně. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté.