Pohled na aktuální tabulku však napoví mnohem víc, než pouhý bodový propad. Turnov má zatím tristní bilanci zejména na kontě vstřelených branek. Zatím se hráči radovali pouze třikrát a naopak devětkrát inkasovali. Dvůr Králové je na tom přesně na〜opak. Vstřelil již 18 branek a inkasoval pouze třikrát. A to poslední domácí střetnutí svěřenců Miloše Dvořáka s Novou Pakou skončilo bez branek.

A jak utkání vidí sokové na trenérských lavičkách? „Zápas se Dvorem bude hodně podobný jako v Převýšově. Soupeř má zatím dobré výsledky, navíc já mám prob〜lémy se sestavou, zejména s obranou. V posledním zápase byl už poněkolikáté vyloučen Horák, Dan Hurt má ještě jeden zápas stopku, takže mám plnou hlavu, jak sestavu složit. Oslovil jsem Míru Holeňáka, ale ten bohužel hraje se svým týmem na Dukle, takže to také nedopadne. Co se týče zápasu, tak bych byl velmi nerad, abychom doma opět ztratili body. Bude to těžký zápas, ale doma se musí vyhrávat a další ztráta už by byla na pováženou. Kluci do toho zápasu musí ale dát úplně všechno, daleko víc šťávy, což se v Převýšově nestalo ani od jednoho hráče. Ale bojujeme dál i přes překážky, které máme,“ dává nahlédnout do kabiny FK Pěnčín–Turnov trenér Jan Broschinský.

To ve Dvoře mají jiné starosti. Proto věří v bodový zisk, nejlépe ve stoprocentní. „Víme, že Turnov dostal v Převýšově poměrně velkou nakládačku. Bude si chtít určitě napravit reputaci, ale my jsme ztratili body doma s Novou Pakou a chtěli bychom venku co nejdříve bodovat naplno. Bylo by dobré, kdyby se to povedlo hned v Turnově. Do zápasu bychom měli jít s kompletní sestavou,“ řekl hlavní trenér Dvora Králové Miloš Dvořák.