Zatím poslední sedmé kolo zvládl ze všech nejlépe RENÉ HYLMAR z Rudníku, jenž uhodl sedm z deseti utkání. V celkovém pořadí se tak díky němu jeho tým dostal do vedení o bod před Žacléř. Rozdíly jsou stále minimální.

POŘADÍ 7. KOLA

1. René Hylmar (Rudník)7

2. Pavel Ficner (Trutnov B)6

Vítězslav Robek (Mostek)6

Martin Hažer (Bílá Třemešná)6

Lukáš Vít (Žacléř)6

6. David Krudenc (Janské Lázně)5

Martin Kejzlar (Úpice)5

8. Jan Kolibík (Mladé Buky)4

AKTUÁLNÍ POŘADÍ

1. TJ FC Avon Rudník34

2. TJ Baník Žacléř33

3. SK Janské Lázně31

4. FC Mladé Buky30

5. Sokol Bílá Třemešná29

6. SK Sparta Úpice28

7. FK Trutnov B27

8. FK Mostek26

SK Janské Lázně

Dnes tipuje krajní záložník týmu David Nevařil

1) Mladé Buky Mostek (I. B)1

2) Trutnov B Janské Lázně (I. B)2

3) B. Třemešná Kopidlno (I. B)1

4) Sobotka Úpice (I. B)0

5) Stará Paka Rudník (I. B)0

6) Milíčeves Žacléř (I. B)1

7) Roudnice Vrchlabí (I. A)0

8) Kratonohy D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Hradec B (divize)1

10) Trutnov A Nová Paka (divize)1

FK Mostek

Tipuje čerstvý otec dvojčat Radek Záruba

1) Mladé Buky Mostek (I. B)2

2) Trutnov B Janské Lázně (I. B)1

3) B. Třemešná Kopidlno (I. B)1

4) Sobotka Úpice (I. B)2

5) Stará Paka Rudník (I. B)1

6) Milíčeves Žacléř (I. B)0

7) Roudnice Vrchlabí (I. A)0

8) Kratonohy D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Hradec B (divize)1

10) Trutnov A Nová Paka (divize)2

FC Mladé Buky

Tipuje záložník mužstva Michal Liška

1) Mladé Buky Mostek (I. B)1

2) Trutnov B Janské Lázně (I. B)1

3) B. Třemešná Kopidlno (I. B)2

4) Sobotka Úpice (I. B)2

5) Stará Paka Rudník (I. B)0

6) Milíčeves Žacléř (I. B)1

7) Roudnice Vrchlabí (I. A)2

8) Kratonohy D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Hradec B (divize)1

10) Trutnov A Nová Paka (divize)1


TJ FC Avon Rudník

Tipuje zkušený obránce Jan Štemberka

1) Mladé Buky Mostek (I. B)1

2) Trutnov B Janské Lázně (I. B)0

3) B. Třemešná Kopidlno (I. B)1

4) Sobotka Úpice (I. B)2

5) Stará Paka Rudník (I. B)2

6) Milíčeves Žacléř (I. B)2

7) Roudnice Vrchlabí (I. A)2

8) Kratonohy D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Hradec B (divize)1

10) Trutnov A Nová Paka (divize)0


FK Trutnov B

Tipuje obránce rezervy Lukáš Pavlík

1) Mladé Buky Mostek (I. B)1

2) Trutnov B Janské Lázně (I. B)2

3) B. Třemešná Kopidlno (I. B)2

4) Sobotka Úpice (I. B)2

5) Stará Paka Rudník (I. B)2

6) Milíčeves Žacléř (I. B)1

7) Roudnice Vrchlabí (I. A)2

8) Kratonohy D. Králové B (KP)1

9) D. Králové A Hradec B (divize)1

10) Trutnov A Nová Paka (divize)1


SK Sparta Úpice

Tipuje úspěšný trenér mužstva Roman Čáp

1) Mladé Buky Mostek (I. B)0

2) Trutnov B Janské Lázně (I. B)2

3) B. Třemešná Kopidlno (I. B)1

4) Sobotka Úpice (I. B)2

5) Stará Paka Rudník (I. B)1

6) Milíčeves Žacléř (I. B)0

7) Roudnice Vrchlabí (I. A)1

8) Kratonohy D. Králové B (KP)0

9) D. Králové A Hradec B (divize)2

10) Trutnov A Nová Paka (divize)2


Sokol B. Třemešná

Tipuje poctivý náhradník Antonín Forman

1) Mladé Buky Mostek (I. B)0

2) Trutnov B Janské Lázně (I. B)1

3) B. Třemešná Kopidlno (I. B)1

4) Sobotka Úpice (I. B)2

5) Stará Paka Rudník (I. B)0

6) Milíčeves Žacléř (I. B)1

7) Roudnice Vrchlabí (I. A)2

8) Kratonohy D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Hradec B (divize)0

10) Trutnov A Nová Paka (divize)1


TJ Baník Žacléř

Tipuje perspektivní mladý bek Tomáš Knap

1) Mladé Buky Mostek (I. B)1

2) Trutnov B Janské Lázně (I. B)2

3) B. Třemešná Kopidlno (I. B)0

4) Sobotka Úpice (I. B)2

5) Stará Paka Rudník (I. B)1

6) Milíčeves Žacléř (I. B)2

7) Roudnice Vrchlabí (I. A)0

8) Kratonohy D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Hradec B (divize)2

10) Trutnov A Nová Paka (divize)1