Celkové pořadí nejlepších střelců, sezona 2009/10:

1. Holubec (Trutnov) - 21,25 bodů
2. Hendrych (Borovnice) - 14,5 bodů
3. Pavlíček (Černý Důl) - 13,5 bodů
4. Šmíd (Kocbeře) - 13,2 bodů
5-7. T. Votoček (Dolní Branná), Mikolajczyk (Mladé Buky), Mlejnek (Podhůří) - 12,0 bodů
8. Janata (Žacléř) = 11,4 bodů
9. Hejna (Trutnov) = 11,05 bodů
10. Gábrle (Staré Buky) - 10,8 bodů

Divize

Dvůr Králové - 7 Slezák, Klazar6 Kilevník 4 Míl 3 Kruliš, Rejl 2 Řežábek, Urban, Diviš 1 Ježek, Novák, Holub, M. Otradovský, Kult

Krajské soutěže

Trutnov A - 25 Holubec 13 Hejna 11 Michal Kamitz 10 Marks 6 P. Makovský 4 Kejzlar 2 Groer, Kulhánek 1 V. Kozák, Mařas, Kuneš, Musil, Syrovátka, Ficner, Miloš Kamitz

Dvůr B - 12 Urban 4 Hruška, Řežábek 3 Novotný, M. Otradovský, Ruprich 2 Bartoníček, Klazar, Kilevník 1 Jurík, Podolník, Macek, Řehák, Picha, Bednář, Diviš

Trutnov B - 7 Jakoubek 5 Prokop 4 J. Makovský, Vomočil 2 Valkoun, Ficner, Finger, Jůzl 1 Brhel, Musil, Holubec, Skořepa, M. Vít

Vrchlabí - 8 Michal Šulc 7 Kraus 6 Sommer 3 A. Zajíc 2 D. Jirsa, Zarebski, Horák 1 Pokorný, Miloš Šulc, Chlup, Vejnar, Plecháč

HSM - 12 Kulda 10 Machalík 6 Skuček ml., Vacek 4 J. Nývlt 3 J. Makovský, Kárník 2 M. Nývlt 1 Petr, Teichmann, Trejbal, Beránek

Janské Lázně -13 Koblížek 11 Kult Kuric 10 Němeček 6 Dvořák st. 4 Hradecký Horák 3 Krudenc 2 Michal Sapár Prokop 1 Kašpar, Nevařil, Stránský, Dvořák ml.

Mostek - 13 Novák 8 Brádle 6 D. Duchek, O. Pacák4 Naštický3 Bogáň 2 Vojtíšek, Besšapošnikov1 Zigo, J. Duchek, J. Pacák, Otradovský

Mladé Buky - 16 Mikolajczyk 10 Horák 9 Síč 2 Hrubeš, Mich. Dvořák 1 Tóth, Zieris, Liška

Rudník - 8 Hylmar 7 Víšek 6 M. Zeman, Gregor 5 Sucháň 4 Vohnout, Jebavý 1 Horní, Hloušek, Pecold

Úpice - 9 Hanzlík 7 Winter 6 L. Mach, Černý 5 Finger 4 Nývlt 3 Kolman 2 M. Kulhánek, J. Kulhánek, Kejzlar 1 Mesner, Peterka

Okresní soutěže

Okresní přebor Trutnovska

Bílá Třemešná - 17 Josef Kubelka 15 D. Kubelka 13 J. Hažerl 12 T. Kubelka, Schneider 8 Hrubý7 Jar. Kubelka 5 Knapek 4 Najman 3 Všetečka, Jákl, Čuboň 2 Pátý, Stárek, Kiss, Tarant1 Forman, M. Hažer

Dolní Kalná - 14 D. Ježek 10 Najman 7 Tauchman 6 J. Jiřička 5 T. Jiřička 4 M. Ježek 3 J. Nosek, Kalenský 2 Přiklopil 1 M. Šulc, Blažek, Dědek, Vaněk

Hostinné -11 Petružálek 7 Jakoubek 5 L. Horák L. Kracík, Polák 4 Hradecký 3 Punner 2 Harvančák, Nossek, D. Kracík, Dřízhal 1 Petík, Ulvr, Ferenci, Kosina, J. Kracík

Kocbeře - 22 Šmíd 17 Hulík 7 Horák5 Jarolím 4 Šturma 2 Zaydlar, Vachek, Hrneček 1 Stránský, Motal, Kacetl, J. Kracík, Gult, Hanuš

Kunčice - 12 J. Jeřábek 6 Švec, A. Kracík 5 Míč, Petrák 4 D. Adolf,O. Gazsi 3 D. Jeřábek, M. Danihelka 1 K. Kužel, Bieleš

Lánov - 14 Havránek 9 L. Vaníček 8 P. Vališka 7 Farský 3 Schliegsbier, J. Vališka, Chleborád 2 Tošovský, Polák, Půlpán, Mencl, Losenický1 Heglas, Hájek, Blažek

Libeč - 9 J. Sekera 7 Šimočko 3 Výrostko, Herout, Puš, Laštovička 2Jón 1 Zíma, R. Macela, Štěpánek, Linhart, Císařovský, Mihalík

Pilníkov - 13 Ruml 7 J. Kratochvíl 2 Nohejl, Vitvar, Mihálka, Řeháček 1 Voženílek, Kolín, Jirásko, Kisý, Šeršeň, Nýč

Podhůří - 20 Mlejnek 11 D. Zdržálek 10 Smejkal 6 Gottstein4 E. Zdržálek 3 Dryml, Zvelebil,Lastomirský2 Bjelka 1 Blažej, Aliger, Vencl, Poloprudský, Přívratský

Rtyně - 8 Krátký, L. Bareš, Hanák 7 Garček 5 B. Bareš 4 Vasilijev 3 Ždárský, Čihák, Novák 2 Sehnal, Baclar1 Vlček, Dráb, Slavíček

Staré Buky - 18 Gábrle 11 Kaplan 10 Doležal, Prokop 7Nývlt st. 6 Záplata 5 Holubec 4 Vilám3 Vondrák 1 Fikejz, Korec, Nývlt ml.

Strážné - 10 J. Jiřička 8 Danihelka 6 Smolík 5 Hampl, Grégr 4 Slavík 3 Pfeifer 2 Drinka 1 Jirátko, Grossman, Brádler, Skrbek

Svoboda - 7 M. Brejcha, Doležal 6 Mucudis, 4 Karlík, Matějka 3 Kosina 1 Zbořil, Kalaš, Zahálka, Reil, Bednařík, Tobiáš, Hrušovský, Šprinc, Drahota

Vítězná -16 Robek 14 Vágner 6 Pohořelý 4 Růžička 3 Pacált Lahtinen 2 T. Ježek P. Čechovič, Mohet, L. Čechovič, Pavelka, Marel 1 Špůr, Mencl, Bugár, P. Ježek

Vrchlabí B -10 Pokorný 6 Chlup, Janda 5 Janoch 4 Vejnar, Meisnar 3 Plecháč, J. Zajíc 2 Svoboda, Kraus, Nejedlý, Jirsa,, Horák1 Gazsi,Miloš Šulc, Svintek, Vondráček, Kracík, Žďárský, Panýr, Zarebski, Hanuš

Žacléř - 19 Janata 11 Mačo 10 Maňuch 9 Hradecký, Džunda 4 Špecián, Kovačík 3Baše, Kuncl, Poláček 1 Hynek, Volhejn

III. třída

Bílá Třemešná B - 10 Všetečka 6 Forman 2 Fejk, Jančík, Ježek, Lorman, Petr, Hrubý, M. Hažer, Marek 1 Šmíd, Záruba, D. Kubelka, J. Hažer, Langpaul, Špaček, Stárek, Wolosczuk, Guzan

Bohuslavice - 13 Stránský 7 Najman 6 Bureš, Zezula 3 Kouba, Pop 2 Křížek, Ventura, Okrouhlický 1 Ondráško, Kobr

Černý Důl - 27 Pavlíček 11 Putrovec 7 Teichman 6 Kučeravý 4 Jech 3 Jindříšek, Rodr 2 Zezula, Ducháč, Parasič, Gančarčík 1 Bachtík, Helwig, Půlpán, Rejl

Dolní Branná - 24 Votoček 21 Mečíř 8 Jílek 4 Hetfleiš, Sedláček 2 Forbelský, Klenc 1 Mencl, Kliner Jirsa, Šedivý, Stránský, Hladík

Horní Maršov - 3 Starzyk, T. Drábek, Olšák 2 Feduň, Duch, Mašinda, Novotný 1 Kos, Libřický, Vaněk, Schöttner, Perný, Strakoš, Hudrlík

Janské Lázně B - 16 Stránský 8 Krudenc5 Borkovec, Prokop 4 Nevařil 3 Kuric, Regina 2 Kašpar, Brát, Bernasinski, J. Sapár 1 Losenický, Kult, Hradecký, Sameš

Lánov B - 12 Havránek 8 Gašparík, Absolon 7 Losenický, Hájek, Půlpán 6 Chleborád 3 Tringela, Tošovský 2 Šulava 1 Pružinec, Schliegsbier, Křížek, Volech, Janda, Vráblík, Absolon, Mencl

Libotov - 13 Pitro 11 Klazar 7 Plšek 5 A. Kraus 4 Vaníček, Šimek, Fejk 3 Haase, Popov 1 Kočí, F. Kraus

Mladé Buky B - 8 Mil. Dvořák 6 Maňuch, Mohaupt 5 Mikolajczyk 4 Švanda 3 Stöhr 1 Tóth, Síč, Moravec, Ravay, Vinčálek, Hlinka, Holubec, Ledvinka, Baťa

Poříčí - 15 Brus 7 R. Kracík 5 Geisler 4 Tomšík 3 Liška, Pilný, Királ 2 Ulrich 1 Petr, L. Kracík, Suk, Jandera

Radvanice - 6 Chmelík 3 Királ, Efemberk 2 Seňko, Kašpar 1 Herák, Švorc, Schatzler, Tancibůdek, Sládek, D. Farský, Šolc

Starý Rokytník - 7 Kosour, Hořčička 6 T. Vlček 3 J. Vlček 2 Zákravský, Tuček, Lacina 1 Handlíř, Kovačík, Široký, Černý, Fejtek, Kalhous, Čermák

Úpice B - 6 Nývlt, Prouza, David, Vylíčil 4 L. Mach, J. Marel 3 Šulitka, Kulda, Luštinec 2 Finger,K. Mach, Manšinger, Kafka 1 J. Kulhánek, Lorenc, Čáp, Kaplan, Žlůva, Vlček, Poláček, Vancl, Kejzlar, Jeschke, Trunkát, Erben

Volanov - 10 Weiss 6 Herák 5 Kadaník, Síč 4 Šípek 3 Paseka, Rada, Pícha, Chaloupka 2 Holubec, Voňka 1 Schöttner, Holý, Bednář, Mach

IV. třída

Bernartice - 16 Zdvořilý 13 Godla 8 Džunda 6 Najman, Kurta 5 Knap 2 Fleixig 1 Dlouhý, Hruta, Šavka, Zbořil, Popelka, Živný, Horváth

Borovnice - 29 Hendrych 13 Čedík 10 Bergamn ml. 5 J. Janda, Částka 4 Sucharda 3 Bezstarosti 2 Borůvka, Špatný 1 Z. Šťaskle, O. Lejdar

Dolní Kalná B - 12 A. Kodýtek, Kalenský 9 Dressler 8 Přiklopil 6 V. Kodýtek, Zezulka 3 Sobotka 2 Lukeš, J. Jiřička, D. Ježek, T. Vaněk,M. Benecký, Navrátil, Šus 1 Tauchman, T. Jiřička, J. Vaněk, Stránský, Nosek, Šulc

Hajnice - 7 Pilař 5 Borůvka 4 Pejcha, Poláček, Hejný 3 Pracný 2Vancl, J. Kajzr 1 Frydrych, Stránský, Vaněk, Souček, Pilas, M. Mancl

Hostinné B - 12 Petružálek 6 Ferenci, Polák 4 Seidl 3 Kvášovský, Lev, Nossek 2 Punner, L. Horák 1 Przybyla, Stolín, Jelínek, Zítko, Petik, Celar, Rodr, Jakoubek

Chotěvice - 20 Kotopulos 5 Kobos, Moravec 3 Langr, Svitavský, Smetana, Lahtinen 1 Albín, Srníček, Blažek, Lahtinen, Hospodka, Vedmoch, Gális, Odvárka, Brentner, Mašek, Matoušek

Chvaleč - 21 Přívratský 10 Krejčí 8 Kraus 5 Votava, Jiráň 3 Binek, Křižan, Malý 1 Bálint, Bártl, Jiřele, Heřmanský

Kuks - 8 Vohnout 5 Špůr, Malý 3 Kopecký, Texl, Pavlov 2 Benček, Coufal 1 Materna, Kulhánek, Čornanič, Dohnal, Komárek, Felgr, Pospíšil, Staněk

Lampertice - 12 Demuth 9 Drábek 8 Baumann, Barvínek, Flégr 5 Poláček 4 Marian Vondrák, Kliger 3 Sadílek 2 Mir. Vondrák, Hradecký, Dvořák 1 Koubek, Kubal

Malé Svatoňovice - 12 L. David 9 Bartoš 7 Turek 5 Kopecký, Matěna, Saidl 4 Jiránek, Málek 2 Králíček, K. David 1 Martinec, Krut, Sádovský, Kroulík

Podhůří B - 5 Poloprudský 4 Mlejnek, Marcel Mikolášek, L. Gottstein, Jelínek 3 Hospodka 2 Dryml, Mejsnar, Dostál 1 Bjelka, Pohl, Fajfr, Karpíšek, Peterka, Bujárek

Prosečné - 16 Borovský 13 Chuťka, L. Špička 11 Ferenci, Kouba 7 D. Špička 6 Sochor 4 Malík 3 Šimek, Jandura, Prokeš 2 Bachtík 1 Kalvach, Neškera, Novotný, Hek

Radvanice B - 3 Efemberk, V. Farský , Chmelík 2 D. Farský 1 Sládek, Maixner, Tancibudek, Királ, Smyček

Velká Úpa - 5 Hepnar, Soukup 4 Škop 3 D. Žerovnický 2 J. Žerovnický 1 Eliáš, Bulek, Bažant

Koeficient přepočtu zde:

DIVIZE = 100 %
KRAJSKÝ PŘEBOR = 85 %
A TŘÍDA = 80 %
B TŘÍDA = 75 %
OKRES = 60 %
3. - 4. TŘÍDA = 50 %

- počet vstřelených branek se vždy násobí příslušným procentem

*** údaje nejsou přesné, na vině je z větší časti nehlášení střelců, popř. špatné nahlášení střelců..